Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

a jak inaczej chcesz porównywać reprezentantów różnych dyscyplin?

im większa popularność/dostępność danego sportu tym większa konkurencyjność (to co robi Lewandowski próbują robić dziesiątki-setki tysięcy dzieciaków w PL co rok, to co robi przysłowiowy Fajdek próbuje może z 200 typa w skali kraju xD)

regułę łamie jedynie Małysz bo to był faktycznie fenomen 'kulturowy' (chociaż mam wrażenie że za jakieś pokolenie-dwa to ludzie będą patrzyli z politowaniem na tę małyszomanię jak na jakiś przypałowy folklor gdzie miliony ludzi c*** wie po co oglądały jakiś niszowy sport, gdzie wyniki w 50% zależą od tego komu jak będzie dmuchał wiatr xD)

Faktycznie, będą jednocześnie czuli dumę z kopania napompowanego kawałka gumy jednocześnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

W IO pewnie niewiele gorzej (nie mogę znaleźć na szybko klasyfikacji bez drużynowych medali, wieczorem postaram się uzupełnić). 

Nie ma jej w TOP10 bo to akurat jest dostępne na kilku stronach

 

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Kobieta spoza top20 all time? Sam sobie odpowiedz. 

Dla mnie to jest bdb wybór

By nie spojelrować . Jest zawodniczka , która ma 4 złotę medale IO czyli 100% co mogła zdobyć. JEst dominatorką i nawet zagraniczne portale wymieniają ja w gronie najlepszych sporotwców

Mamy zawodnika w pewnej konkurencji z przeszłości , który dzierży rekord medali. Jest HOFEM i był wybrany jako 3 najlepszy zawodnik w tym sporcie w historii

A Ty mi piszesz ,że Kowalczyk idący przed nimi to dobry wybór. ? To słaby wybór - to nie jest sportowiec TOP12 w historii polskiego sportu

To mniej więcej tak jakby powiedzieć ,ze Kalla jest lepszą sporstmenką od Sorenstam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Włodarczyk > Lewy, jak ktoś uważa inaczej to nasyłam Fajdka. ;] 

I to jest dobry wybór. 4 IO . Dominacja totalna . Rekordy świata. Nikt nawet nie jest w  stanie fiknąć. Ona po Rio chyba nawet była uznana za lekkoatletkę roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Czym rzuca Anita?;)

Też żelazkiem, ale była parokrotnie wybierana najlepszą lekkoatletką bez podziału na pozycje, tak że w skali sportów olimpijskich alltimerska kariera. Ale wiadomo, nie będę udawać, że wziąłbym ją w drugiej rundzie*.

* chociaż od Niemca z Barcelony wciąż bardziej się zasłużyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

I to jest dobry wybór. 4 IO . Dominacja totalna . Rekordy świata. Nikt nawet nie jest w  stanie fiknąć. Ona po Rio chyba nawet była uznana za lekkoatletkę roku

nom

pamiętam jak u mnie w podstawówce wszystkie koleżanki z klasy marzyły żeby zostać kulomiotem

za to żaden chłopak nawet nie pomyślał o tym żeby grać w piłkę

 

piękne to byli czasy dla mnie!

2 minuty temu, BMF napisał:

* chociaż od Niemca z Barcelony wciąż bardziej się zasłużyła. 

odezwał się ten u którego kapitanem jest Litwin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nom

pamiętam jak u mnie w podstawówce wszystkie koleżanki z klasy marzyły żeby zostać kulomiotem

za to żaden chłopak nawet nie pomyślał o tym żeby grać w piłkę

 

piękne to byli czasy dla mnie!

A co to ma wspólnego z oceną sportowca? 

Lewandowski nie osiągnął tyle w kadrze co Lato czy Boniek. W kategoriach kadry to nie jest nr 1 piłkarz w historii. Nie obronisz w ząden sposób swojej wtopy , która Ciebie ciągnie od samego początku w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

I to jest dobry wybór. 4 IO . Dominacja totalna . Rekordy świata. Nikt nawet nie jest w  stanie fiknąć. Ona po Rio chyba nawet była uznana za lekkoatletkę roku

 

2 minuty temu, BMF napisał:

Też żelazkiem, ale była parokrotnie wybierana najlepszą lekkoatletką bez podziału na pozycje, tak że w skali sportów olimpijskich alltimerska kariera. Ale wiadomo, nie będę udawać, że wziąłbym ją w drugiej rundzie*.

* chociaż od Niemca z Barcelony wciąż bardziej się zasłużyła. 

Ale w jakim rankingu?

Bo w rankingach IAAF nigdy nie wygrała, nawet w european athletics na lekkoatletkę roku nigdy nie wygrała

https://en.wikipedia.org/wiki/European_Athlete_of_the_Year

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

poziom konkurencji w danym sporcie?

totalnie nic!

Naprawdę nic.. .To akurat nie ma żadnego znaczenia od ilu jesteś lepszy ale ilu jest lepszych od Ciebie

Nie musisz potwierdzać ,ze nie rozumiesz ideai ALL Time GOAT. Nie konkurencja świadczy o tym czy ktoś jest najlepszy ale jak się wypada na tle konkurencji. W jakim stopniu się dominuje. Jak długo.. 

Liczą się wyniki bo dojdziesz do abusrdu ,że Milik jest lepszym sportowcem niż Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Lewandowski nie osiągnął tyle w kadrze co Lato czy Boniek.

jest liderem (i to z dużą już przewagę) pod względem występów i goli

że nie trafiła mu się słaba konkurencja i mocni koledzy/trener jak ww to cóż - bywa

 

Messi też długo był krytykowany za kadrę co nie przeszkadzało w umieszczaniu go w top1 all-time w wielu rankingach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Naprawdę nic.. .To akurat nie ma żadnego znaczenia od ilu jesteś lepszy ale ilu jest lepszych od Ciebie

Nie musisz potwierdzać ,ze nie rozumiesz ideai ALL Time GOAT. Nie konkurencja świadczy o tym czy ktoś jest najlepszy ale jak się wypada na tle konkurencji. W jakim stopniu się dominuje. Jak długo.. 

Liczą się wyniki bo dojdziesz do abusrdu ,że Milik jest lepszym sportowcem niż Kowalczyk

nie uwzględniając poziomu konkurencji dochodzisz właśnie do absurdów jak Włodarczyk > Lewandowski lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jest liderem (i to z dużą już przewagę) pod względem występów i goli

Bo teraz sie gra wiecej meczów czyli osiągnięcie żadne . Tak samo jak w NBA nie daje się nagrody za największy postęp bo akurat kroś zamiast 3 minuty gra 20 tylko temu kto zwiększył swoją efektywność

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

Messi też długo był krytykowany za kadrę co nie przeszkadzało w umieszczaniu go w top1 all-time w wielu rankingach

A w Argentynie był ciągle za Maradoną właśnie ze względu na kadrę. Nie miał podjazdu bo i moczył Copę i MŚ. Teraz w końcu po sukcesach pewnie wskoczył na pozycję nr 1 ale dla argentyńczyków liczyło się to co Diego dawał druzynie narodowej a czego Messi nie dawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał:

Moim zdaniem Czerkawski mógłby się znaleźć, nie ma pucharu w NHL ale mecz gwiazd, solidna kariera i do dzisiaj jest rozpoznawalną postacią w środowisku hokejowym za oceanem.Dla mnie jednak to co osiągnął jest fenomenem, patrząc na to w jakich warunkach zaczynał.

Jak na moje jego największe osiągniecie to pompowanie prime Scorupco :) 

Ale

jak grałem w NHL 2001 to tez zawsze wybierałem Islanders i grałem nim i sobą (jeśli dobrze pamietam mogłeś tam stworzyć własnego gracza) w jednej linii ataku ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ale w jakim rankingu?

https://en.wikipedia.org/wiki/Track_%26_Field_News_Athlete_of_the_Year

(chyba najważniejsze czasopismo lekkoatletyczne)

Tzn. tak serio-serio, nie mam potrzeby jej hype'owania, dla mnie poziom accolades i dominacji na tyle dobry, że w sportach olimpijskich można ją wziąć ponad każdego (tzn. np. w porównaniu do takiego Korzeniowskiego bardziej dominowała przy podobnych accolades), więc nie będę narzekać jako wybór w 9. rundzie, bo powinna skończyć wyżej niż 9 miejsce. 

Wolicie trzy złota olimpijskie i cztery mistrzostwa świata dla POLSKI czy 300 bramek dla NIEMCÓW? Niech każdy spojrzy w lustro i sobie odpowie. ;]]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

 

A w Argentynie był ciągle za Maradoną właśnie ze względu na kadrę. Nie miał podjazdu bo i moczył Copę i MŚ. Teraz w końcu po sukcesach pewnie wskoczył na pozycję nr 1 ale dla argentyńczyków liczyło się to co Diego dawał druzynie narodowej a czego Messi nie dawał

No ale kim w Polsce jest Anita a skali all-time? Mamy bodaj 20 sportowców którzy wygrali sportowca roku więcej niż raz. Anity nie ma wśród tych sportowców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.