Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Absolutnie się nie zgadzam, bdb wybór. 

Bardzo zły wybór. 2 razy złoto olimpijskie to ma się nijak do innych . A sport niszowy dośc bardzo .I jeszcze na jednej olimpiadzie masz chyba 4 biegi indywidualne. W skali światowego narciarstwa to jest kobieta spoza pewnie TOP 20 all time

A mamy sportowców którzy są w TOP3 histoii a niekótrzy może nawet nr 1 

44 minuty temu, jack napisał:

Sportowo to ona jest lepsza od Małysza 

Nie jest. Ma więcej medali bo taka specyfika biegów. Małysz mógł zrobić góra 2 medale bo drużyna nie istniała za jego czasów

Małysz ma najwięcej złota na normalnej skoczni w historii tej dysycpliny

Nie chcę spojlerować ale Kowalczyk jest w swojej dyscyplinie przeciętna w skali świata . Nie była najlepsza nawet w swoich czasach a Małysz był.

Nie poszli jeszcze sportowcy obecni i przeszli którzy osiągneli o niebo niebo wiecej i byli absolutnymi dominatorami i nie mam tu na myśli Kawy czy innych brydżystów  albo innych szachistwów urodzonych na obecnym terytorium Polski

Ba Małysz indywidulanie ma najwięcej złotych medali w historii tej dyscypliny... Nikt nie ma 4 złotych medali z MŚ . Gdzie tu niby Kowalczyk ma podejście? 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Bardzo zły wybór. 2 razy złoto olimpijskie to ma się nijak do innych . A sport niszowy dośc bardzo .I jeszcze na jednej olimpiadzie masz chyba 4 biegi indywidualne. W skali światowego narciarstwa to jest kobieta spoza pewnie TOP 40 all time a moze i TOP 50 

A mamy sportowców którzy są w TOP3 histoii a niekótrzy może nawet nr 1 

Nie jest. Ma więcej medali bo taka specyfika biegów. Małysz mógł zrobić góra 2 medale bo drużyna nie istniała za jego czasów

Małysz ma najwięcej złota na normalnej skoczni w historii tej dysycpliny

Nie chcę spojlerować ale Kowalczyk jest w swojej dyscyplinie przeciętna w skali świata . Nie była najlepsza nawet w swoich czasach a Małysz był.

Nie poszli jeszcze sportowcy obecni i przeszli którzy osiągneli o niebo niebo wiecej i byli absolutnymi dominatorami i nie mam tu na myśli Kawy czy innych brydżystów  albo innych szachistwów urodzonych na obecnym terytorium Polski

Ba Małysz indywidulanie ma najwięcej złotych medali w historii tej dyscypliny... Nikt nie ma 4 złotych medali z MŚ . Gdzie tu niby Kowalczyk ma podejście? 

myślałem, ze się nie doczekam racjonalnego komentarza od użytkownika Ely3 w tym wątku, a jednak się udało.

Kowalczyk słaby pick, z zimowych sportów poza Malyszem i Stochem nie ma nikogo w top12 (choć imo nawet Stoch nie powinien się tam łapać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

myślałem, ze się nie doczekam racjonalnego komentarza od użytkownika Ely3 w tym wątku, a jednak się udało.

Kowalczyk słaby pick, z zimowych sportów poza Malyszem i Stochem nie ma nikogo w top12 (choć imo nawet Stoch nie powinien się tam łapać)

Moim zdaniem Czerkawski mógłby się znaleźć, nie ma pucharu w NHL ale mecz gwiazd, solidna kariera i do dzisiaj jest rozpoznawalną postacią w środowisku hokejowym za oceanem.Dla mnie jednak to co osiągnął jest fenomenem, patrząc na to w jakich warunkach zaczynał.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sewer napisał:

Moim zdaniem Czerkawski mógłby się znaleźć, nie ma pucharu w NHL ale mecz gwiazd, solidna kariera i do dzisiaj jest rozpoznawalną postacią w środowisku hokejowym za oceanem.Dla mnie jednak to co osiągnął jest fenomenem, patrząc na to w jakich warunkach zaczynał.

No to jeśli mówimy o trudnych warunkach, to jest inny typek na łyżwach, który w dodatku legitymuje się czymś więcej w gablocie niż jakimś asg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sewer napisał:

Moim zdaniem Czerkawski mógłby się znaleźć, nie ma pucharu w NHL ale mecz gwiazd, solidna kariera i do dzisiaj jest rozpoznawalną postacią w środowisku hokejowym za oceanem.Dla mnie jednak to co osiągnął jest fenomenem, patrząc na to w jakich warunkach zaczynał.

A Do tego ma córkę z innym zawodnikiem tego ATF, Izabelą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Bardzo zły wybór. 2 razy złoto olimpijskie to ma się nijak do innych . A sport niszowy dośc bardzo .I jeszcze na jednej olimpiadzie masz chyba 4 biegi indywidualne. W skali światowego narciarstwa to jest kobieta spoza pewnie TOP 20 all time

Po pierwsze jej główna rywalka to prawdopodobnie najlepsza zawodniczka w historii zimowego sportu (ogólnie wybitnie mocne Norweżki, bo przecież oprócz Bjoergen była jeszcze Johaug, a jeszcze świetna Szwedka Kalla, którą można dodać, wybitna konkurencja) . Po drugie, Justyna i tak potrafiła kilkukrotnie ją pokonać. 

Dalej. Jeśli chodzi o MŚ to indywidualnie all-time jest 6 w ilości medali, 9 pod względem złotych. W IO pewnie niewiele gorzej (nie mogę znaleźć na szybko klasyfikacji bez drużynowych medali, wieczorem postaram się uzupełnić). 

3 miejsce w historii pod względem zwycięstw i liczby podium w PŚ. 4 kryształowe kule (tylko jedna zawodniczka miała więcej, 5), 4 razy Tour de Ski (najlepszy wynik). 

Kobieta spoza top20 all time? Sam sobie odpowiedz. 

Dla mnie to jest bdb wybór. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@julekstep mam dla Ciebie challenge. Znajdź mitoraja!

o rany!

Typ którego value jest ze sztuki w przestrzeni publicznej (głównie za granicą) jest nisko w rankingu bazującym w pełni na sztuce wystawianej w galeriach (wyłącznie polskich)

zabiłeś mi ćwieka!

mordo Matejki tam w ogóle nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

o rany!

Typ którego value jest ze sztuki w przestrzeni publicznej (głównie za granicą) jest nisko w rankingu bazującym w pełni na sztuce wystawianej w galeriach (wyłącznie polskich)

zabiłeś mi ćwieka!

mordo Matejki tam w ogóle nie ma!

W rankingu najlepszych WSPOLCZESNYCH artystów? Niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.