Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, P_M napisał:

Legendy mówią, że ktoś obejrzał całą transmisję jak Korzeniowski te medale zdobywał, na szczęście to tylko legendy, nawet w Kiejkutach byli bardziej wyrozumiali i nie katowali oglądaniem tego ;)

przecież tego nawet nie transmiowali w pełni

start

kilka urywków w przerwie innych dyscyplin

końcówka jak wchodził na stadion xD

 

fatalny pick

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kily napisał:

Więcej niż 3 premierów

Beata, Matti, Marcinkiewicz. Kogo zapomniałem? Chyba, że Olszewskiego liczyć to tak. Masz rację. Ale wtedy Donaldowi też wypada zaliczyć jeszcze jednego, Waldka. Bez Tuska inicjatywy nie udałoby się wtedy policzyć głosów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DRK napisał:

Beata, Matti, Marcinkiewicz. Kogo zapomniałem? Chyba, że Olszewskiego liczyć to tak. Masz rację. Ale wtedy Donaldowi też wypada zaliczyć jeszcze jednego, Waldka. Bez Tuska inicjatywy nie udałoby się wtedy policzyć głosów. 

Dokładnie Olszewskiego miałem na myśli i jest to w pełni uzasadnione. Olszewski to klasyczny premier z partii Jarkacza, wysunięty przez niego na to stanowisko. A że Jaro dał radę to zrobić mając zaledwie kilkudziesięciu posłów w rozdrobnionym Sejmie to tym bardziej sytuacja pasuje jako przykład skuteczności w roli rozgrywającego, o której pisałeś.

Co do Olszewski vs Pawlak to rozumiem, że to taki żarcik z tym "policzmy głosy" Tuska, bo sytuacje oczywiście zupełnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gross - pewnie będzie sporo kandydatów którzy realnie bardziej zaszkodzili, albo byli po prostu mega zwyrolami.... ale jednak Gross to dla mnie twarz tej kategorii

no i to jedyny antypolak który przez swoją działalność doczekał się swojego (bardzo aktywnego) wątku na eksperckim forum e-nba -> mocny punkt w resume!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.