Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

mocny peak, na pewno lepszy niż Rubinstein 

Szczerze ciężko mi stwierdzić, natomiast sztuka to jedna z tych kategorii gdzie nie mamy nikogo z globalnym impactem, więc wziąłem local hero z mocnym nazwiskiem, bo na tym etapie gry value picku wydawało mi się dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Szczerze ciężko mi stwierdzić, natomiast sztuka to jedna z tych kategorii gdzie nie mamy nikogo z globalnym impactem, więc wziąłem local hero z mocnym nazwiskiem, bo na tym etapie gry value picku wydawało mi się dobre.

Wyspianski klasa, tak jak Paderewski, elite rols z niego, może switchowac, myśle ze ma szanse na wysokie miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

Lata 80te to kiepski czas dla kobiecego wzorca urody 

 

A teraz jest lepiej. Ja tylko czekam aż w konkursie wystąpi pani z siusiakiem i broda walczącą o swoje. I aby wygrać te rzeczy musi mieć odwrotnie umiejscowione. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

A teraz jest lepiej. Ja tylko czekam aż w konkursie wystąpi pani z siusiakiem i broda walczącą o swoje. I aby wygrać te rzeczy musi mieć odwrotnie umiejscowione. 

Nie trzeba czekać.  Na Eurowizji  już była baba z brodą. W dodatku w pokonanym polu zostawiła  Cleo ze Słowiankami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 widzę ocenia wybory po tym czy daną osobę pamięta z podręczników

c*** z kategorią i innymi rzeczami xD

pewnie by k**** Kajko i Kokosza zapropsował jako aktywistów

niegorszy niz pozowanie na erudytę  z wszystkich dziedzin sztuki, chyba ze wpierdalasz Big Maca tylko jeśli w tle wybrzmiewa wiolonczela Dvoraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

do Big Maca słucha się Prokofjewa barbarzyńco

a ja myślałem, że Mr. Big :(

Teraz, BMF napisał:

Nie wiem kto wpadł na pomysł z tą kategorią biznes, straszne rzeźbienie w prowincjonalnym gównie. ;] 

Potwierdzam, dlatego bachnąłem Helenę, która chyba jako jedyna (nie znalazłem przynajmniej nikogo innego prócz braci Warner, którzy niestety zostali zablokowani) zrobiła coś na skalę światową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Nie wiem kto wpadł na pomysł z tą kategorią biznes, straszne rzeźbienie w prowincjonalnym gównie. ;] 

Poza jednym pickiem co umiał podczepić się pod Hollywood i potężny rynek konsumpcyjny równocześnie dając koncept wynalazki i nowe trendy kulturowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

a ja myślałem, że Mr. Big :(

Potwierdzam, dlatego bachnąłem Helenę, która chyba jako jedyna (nie znalazłem przynajmniej nikogo innego prócz braci Warner, którzy niestety zostali zablokowani) zrobiła coś na skalę światową.

Max Factor 

Teraz, BMF napisał:

 Ma rozmach ten Rydzyk jednak. 

Nie to medium 

Ps. Jaka dyscyplina draftowa. Pace all time 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wrzucanie do kategorii biznes-najwięksi Polacy -- Polaków, którzy 500 lat temu mieli jakiś impakt tylko dlatego, że wyjechali z Polski i o których nikt nie słyszał zanim nie wpisał w Google ,,najwięksi Polacy w historii'', to wątpliwy koncept, ale ta cala kategoria jest z dupy patrząc na historie PL, więc wziąłem najbogatszego Polaka, który chyba miał najmniej systemowego wsparcia, więc nie będzie przypału w głosowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.