Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, P_M napisał:

nie martw się religia to i tak słaba kategoria tutaj, Wyszynski Alltime nie robi żadnej różnicy, niczym specjalnym nie zasłynął dla świata.

Prymas tysiąclecia to legit 2 miejsce w tej kategorii, ale gram z grupą ateistów, więc wiem że nie będzie lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Prymas tysiąclecia to legit 2 miejsce w tej kategorii, ale gram z grupą ateistów, więc wiem że nie będzie lekko

nawet nie jest świętym, więc c'mon z czym do ludzi, w ramach własnej organizacji jaką jest KK nie był nikim wielkim globalnie. To jest ATF GOAT Polak, więc ja tu patrzę na ludzi, którzy przede wszystkim mieli wpływ na świat. Jeżeli będę tu patrzył na jakichś Wyszyńskich, Kazików czy innych takich lokalsów, to równie dobrze w kategorii sport legit wyborem byłby Tomasz Frankowski, jako król strzelców ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Prawda, i tu będzie powoli się robiło ciężkie do oceny, czy wybitny specjalista/rzemieślnik w dziedzinie filmu jest lepszy niż pierwszoplanowe postaci tworzące ten biznes.

Jako miłośnik festiwali operatorów Camerimage nie zgodzę się ze to tło. Szeregowiec Ryan miał dobre oceny przede wszystkim przez robotę Kamińskiego i realistyczne ujęcia które chwalili weterani DDay

1 minutę temu, julekstep napisał:

elitarny role player :P 

Na tym polega siła kina. Ujęcia. 

Wie to Tarantino. Wiemy i my. 

Serio po co wymyślać ile na świecie znany jest artysta typu Kora jak można brać kogoś wyjątkowego w swojej dziedzinie i rozpoznawalnego. De Niro przecież nie mamy czy innego Redforda. 

Największa obecnie role zagranica ma aktor co zostsl Papieżem. 

A to marny aktora bez warsztatu. Zawsze z ryja tski sam. 

Polski Harrison Ford 

Tylko bez porównywalnych sukcesów kasowych 

@P_M my nie mamy pierwszoplanowych aktorów wiec po co udawać ze ktoś coś znaczy typu Gustaw 

(Na świecie) 

Polanski to jeden z nielicznych a i tak mu skasowano spora cześć kariery zawieszeniem w USA 

Taki Tarpley 

To byłby roles jakby Polakami był Woody Spike Redford oraz Moore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, P_M napisał:

nawet nie jest świętym, więc c'mon z czym do ludzi, w ramach własnej organizacji jaką jest KK nie był nikim wielkim globalnie. To jest ATF GOAT Polak, więc ja tu patrzę na ludzi, którzy przede wszystkim mieli wpływ na świat. Jeżeli będę tu patrzył na jakichś Wyszyńskich, Kazików czy innych takich lokalsów, to równie dobrze w kategorii sport legit wyborem byłby Tomasz Frankowski, jako król strzelców ekstraklasy.

No bo zmarł relatywnie niedawno.

Sprawdź ile Faustyna czekała na beatyfikację, a ile Wyszyński.

Już nie wspominając że Faustyna dostała beatyfikację od Polaka.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No bo zmarł relatywnie niedawno.

Sprawdź ile Faustyna czekała na beatyfikację, a ile Wyszyński.

Już nie wspominając że Faustyna dostała beatyfikację od Polaka.

Spoko, wątpię, żeby wartość Wyszyńskiego jako pick wzrosła za 100 lat, ale jak coś to wrócimy do tego :D :D :D .

Btw. Rozumiem, że kwestionujesz wiarygodność top 1 religii i tym samym całej kategorii? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, P_M napisał:

 To jest ATF GOAT Polak, więc ja tu patrzę na ludzi, którzy przede wszystkim mieli wpływ na świat.

Wyszyński był kardynałem w wieku 50 lat, wybitnym teologiem, doktorem hc wielu uczelni, był przede wszystkim w prezydium soboru watykańskiego 2, razem z Wojtyła przepychał kult miłosierdzia Bożego jak się da, uczestniczył we wszystkich 4 sesjach soboru watykańskiego 2 i tworzeniu dokumentów końcowych, był prymasem polski przez 33 lata. 

Ja chętnie porozmawiam na argumenty, ale to musisz sporo doczytać jak uważasz że Faustyna miała jakikolwiek wpływ na świat a Wyszyński nie.

2 minuty temu, P_M napisał:

Spoko, wątpię, żeby wartość Wyszyńskiego jako pick wzrosła za 100 lat, ale jak coś to wrócimy do tego :D :D :D .

Btw. Rozumiem, że kwestionujesz wiarygodność top 1 religii i tym samym całej kategorii? :D 

Ja stwierdzam fakty, że to papież, prezydium soborowe, czy kardynałowie decydują o kształcie kościoła a nie prosta zakonnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wyszyński był kardynałem w wieku 50 lat, wybitnym teologiem, doktorem hc wielu uczelni, był przede wszystkim w prezydium soboru watykańskiego 2, razem z Wojtyła przepychał kult miłosierdzia Bożego jak się da, uczestniczył we wszystkich 4 sesjach soboru watykańskiego 2 i tworzeniu dokumentów końcowych, był prymasem polski przez 33 lata. 

Fajne dyplomy uczestnictwa, takie nagrody pocieszenia ;) Faustyna gadała z Szefem i masz jego obraz dzięki niej w domu na ścianie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Wyszyński był kardynałem w wieku 50 lat, wybitnym teologiem, doktorem hc wielu uczelni, był przede wszystkim w prezydium soboru watykańskiego 2, razem z Wojtyła przepychał kult miłosierdzia Bożego jak się da, uczestniczył we wszystkich 4 sesjach soboru watykańskiego 2 i tworzeniu dokumentów końcowych, był prymasem polski przez 33 lata. 

Pewnie w Polsce w McDonalds też się znajdzie doktor który uczestniczył w dwóch callach Internationale w firmie, 2 razy wymyślił nowy mc zestaw, uczestniczył w 4 wyjazdach integracyjnych i robił notatki ze spotkań mając może staż dłuższy niż 33 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Fajne dyplomy uczestnictwa, takie nagrody pocieszenia ;) Faustyna gadała z Szefem i masz jego obraz dzięki niej w domu na ścianie ;) 

Ludzie myślą że Faustyna gadała z Szefem bo tak stwierdzili Wojtyła z Wyszyńskim:)

1 minutę temu, Koelner napisał:

Pewnie w Polsce w McDonalds też się znajdzie doktor który uczestniczył w dwóch callach Internationale w firmie, 2 razy wymyślił nowy mc zestaw, uczestniczył w 4 wyjazdach integracyjnych i robił notatki ze spotkań mając może staż dłuższy niż 33 lata

Sobór watykański 2 zmienił całkowicie oblicze kościoła, Wyszyński ogarniał to od początku do końca. Miał realny wpływ na to jak wygląda w kościele teraz wszystko od Mszy zaczynając, na świętach nakazanych kończąc. 

Ale no nie przegadam Was jak jestescie na poziomie że kiedyś widzieliście obrazek Jezu Ufam Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

Sobór watykański 2 zmienił całkowicie oblicze kościoła, Wyszyński ogarniał to od początku do końca. Miał realny wpływ na to jak wygląda w kościele teraz wszystko od Mszy zaczynając, na świętach nakazanych kończąc. 

Jalapeno Burger też zmienił oblicze McDonalds 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.