Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

No a jakie mam argumenty podawać w kategorii religia?

Jakbyśmy robili ATF mitologicznych bóstw to też propsowałbym Zeusa, czy kogo bym tam wybrał :D

No ale ja zapytałem czy wierzysz w to że prosta zakonnica zmieniła całą duchowość w Kościele ( pod wpływem rzeczywistego objawienia Jezusa) i rzeczywiście ma impakt czy ktoś inny ( np Wojtyła) wykorzystał jej chorobę psychiczną i urojenia i to te osoby odpowiadają za tę zmianę duchowości. A może jest jakaś opcja c?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No ale ja zapytałem czy wierzysz w to że prosta zakonnica zmieniła całą duchowość w Kościele ( pod wpływem rzeczywistego objawienia Jezusa) i rzeczywiście ma impakt czy ktoś inny ( np Wojtyła) wykorzystał jej chorobę psychiczną i urojenia i to te osoby odpowiadają za tę zmianę duchowości. A może jest jakaś opcja c?

Wierzę, że kościół klepnął ten impakt i wykorzystuję tę ich oficjalną wersję i to jawnie wykorzystuję w tej grze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Wierzę, że kościół klepnął ten impakt i wykorzystuję tę ich oficjalną wersję i to jawnie wykorzystuję w tej grze :D

Czyli wybrałeś marionetkę a rzeczywisty impakt w tej sprawie miały inne osoby?

Myślę że musisz solidnie przygotować argumentację, przeczytaj dzienniczek siostry Faustyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czyli wybrałeś marionetkę a rzeczywisty impakt w tej sprawie miały inne osoby?

Myślę że musisz solidnie przygotować argumentację, przeczytaj dzienniczek siostry Faustyny.

Nie, napisałem, że wierzę, że kościół zalegitymizował jej impakt i przypisał go jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, julekstep napisał:

w internecie dla Kolbego pewnie można znaleźć analogiczne albo i lepsze cytaty

ale to niech jego 'owner' się męczy :P 

Wziąłem go, bo ma mocno uniwersalny impakt, można byłoby go wrzucić do ,,aktywizm'' i to obronić - św. Faustyna to pitu-pitu, które za jedno pokolenie będzie zapomniane IMHO, ale się nie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już o to pytałem ale chcę mieć pewność. Wałęsa już poszedł jako aktywista. Czy mogę go wybrać jako polityka? Czy już poszedł i go nie ma. Chyba ma to więcej sensu a jego wkład w politykę międzynarodową jest bonusem do wyboru jako aktywista. Dobrze kumam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Wiem, że już o to pytałem ale chcę mieć pewność. Wałęsa już poszedł jako aktywista. Czy mogę go wybrać jako polityka? Czy już poszedł i go nie ma. Chyba ma to więcej sensu a jego wkład w politykę międzynarodową jest bonusem do wyboru jako aktywista. Dobrze kumam? 

Możesz go wybrać jako polityka

Zaliczmy tego Chmielnickiego, najwyżej w głosowaniach będziemy odbijać stopień polskości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Mamy chyba lukę w przepisach. Bo skoro wybieramy kogoś w danej kategorii to tylko w tej kategorii powinien punktować jeśli można go wziąć również w innej w której będzie punktował za to samo. 

 

 

Nie będzie punktował za to samo. Ja Wałęsę jako polityka mam poza polskim top 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie będzie punktował za to samo. Ja Wałęsę jako polityka mam poza polskim top 100

Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby dana osoba była brana raz. We wskazanej kategorii a dodatkowo punktowała w innych. 

Tak jak pisałem wyżej - MCS może nie była najpiękniejsza ale bonusy za naukę by zgarnęła. Zabrońmy brać ja drugi raz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby dana osoba była brana raz. We wskazanej kategorii a dodatkowo punktowała w innych. 

Tak jak pisałem wyżej - MCS może nie była najpiękniejsza ale bonusy za naukę by zgarnęła. Zabrońmy brać ja drugi raz 

 

Moim zdaniem możesz wybierać mcs w kategorii najpiękniejsza z czystym sumieniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.