Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, BMF napisał:

Yup, Kazika lubię, ale jakby wyleciał poza top10 to pewnie nikt by nie zauważył, gdy się doda tych wszystkich kompozytorów (paru z większym impaktem od Paderewskiego).

A kogo oni obchodzą?

3 minuty temu, BMF napisał:

Ale Rappar pisał, że będzie kontrowersyjnie. :)

To nie o nim, kontrowersyjne picki uznałem, że będą niżej

17 minut temu, BMF napisał:

 

Yup, Kazika lubię, ale jakby wyleciał poza top10 to pewnie nikt by nie zauważył, gdy się doda tych wszystkich kompozytorów

 

4 minuty temu, BMF napisał:

No ja widzę 5-6 kompozytorów z karierą międzynarodową i zostaje niewiele miejsc dla nie-klasycznych artystów, gdzie poziom jest mocno wyrównany. Ale Rappar pisał, że będzie kontrowersyjnie. :)

 

To zależy. Jak ktoś ich faktycznie słucha i ceni to luz. Ale mam nadzieję, że ludzie będą głosować szczerze, a nie udawać ą ę jacy to są i będą lecieć za muzyką klasyczną, bo to wow i super.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

 

 

To zależy. Jak ktoś ich faktycznie słucha i ceni to luz. Ale mam nadzieję, że ludzie będą głosować szczerze, a nie udawać ą ę jacy to są i będą lecieć za muzyką klasyczną, bo to wow i super.

Kompozytorzy poza umiejętnościami mają międzynarodowe kariery których polscy artyści nie mają i to ich największą przewaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

To zależy. Jak ktoś ich faktycznie słucha i ceni to luz. Ale mam nadzieję, że ludzie będą głosować szczerze, a nie udawać ą ę jacy to są i będą lecieć za muzyką klasyczną, bo to wow i super.

a czy masz nadzieję że to samo podejście ludzie zastosują oceniając Mieszka? xDDDD

czy tam już uczciwie będzie przyjąć inną metodologię? 

1 minutę temu, Koelner napisał:

Kazik zajebiscie wesoły pick 😀 coś czuje że zaraz poleci Pezet albo Tede

Onar i Ośka

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Kompozytorzy poza umiejętnościami mają międzynarodowe kariery których polscy artyści nie mają i to ich największą przewaga

No to Nergal w takim razie mocny kandydat dla Chopina o top1

2 minuty temu, Koelner napisał:

Kazik zajebiscie wesoły pick 😀 coś czuje że zaraz poleci Pezet albo Tede

A czemu nie?

4 minuty temu, julekstep napisał:

a czy masz nadzieję że to samo podejście ludzie zastosują oceniając Mieszka? xDDDD

No jak ktoś nie wie kim był Mieszko I, zrozumiem, że go dał niżej. Bez złości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

No to Nergal w takim razie mocny kandydat dla Chopina o top1

nie -> ze względu na dużą niszę

ale fakt z szeroko pojętych muzyków rozrywkowych ma na pewno największy międzynarodowy impakt

szkoda tylko że spojlerujesz :( (to legit pick na 10+ rundę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

nom

0 obiektywnego value

i 0 sympathy value (tutaj jednak taki Kazik odrobinę nadrabia bo ciężko go nie lubić)

top1 bust draftu póki co (a patrząc jak wysoko poszła to pewnie tak zostanie) i tu nawet wstawiennictwo JP2 nie pomoże xD

Nie lubię Rodowicz. Ale śpiewała na otwarciu MŚ, więc chyba jakaś Shakira tamtych czasów :)

Ogólnie w muzyce to będzie bardzo ciężko o ranking, bo ciężko porównywać tych kompozytorów z muzykami naszych czasów jak Kazik czy Marylka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Sam się zastanawiałem czy Dzierżyński czy Bierut, ale porównałem CV i uznałem że pierwszy był gorszy. Tak czy inaczej pewne top 2 w kategorii w 3 rundzie to obowiązkowy wybór.

Dierzynski >>>>>>> Bierut.

W top30 nie ma Jarosława? Nie zanizajcie poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ogólnie w muzyce to będzie bardzo ciężko o ranking, bo ciężko porównywać tych kompozytorów z muzykami naszych czasów jak Kazik czy Marylka :)

Yup, + jedna z najsłabszych kategorii, nie ma Polski w pop-kulturze w muzyce, Chopin 170 lat po śmierci robi na świecie kilka razy więcej wysłuchań na Spotifyu od Maty czy Sanah. :)  

Ale to raczej nie działa na korzyść tych artystów, skoro dla porównania mamy z czterech reżyserów na poziomie ~top200 alltime wzwyż + kilku z uznaniem międzynarodowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.