Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 Minnesota Timberwolves - blackmagic opis + dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

S5

Irving/KB/Giannis/Zion/Bosh

Mamba mentality team.

S5 zbudowane z młodych graczy, ale mających już spore doświadczenie w NBA. KB z okresu 2 mistrzostwa - idealne drugie skrzypce mogące w każdej chwili wejść w rolę lidera gdy trzeba (vide vs Spurs). Irving kolejny SS proven jako sidekick. Giannis jeszcze sprzed formy mvp ale już jako potężna broń po obu stronach parkietu. Zion jako Rich young Barkley. Bosh jeszcze sprzed czasów Miami, potrafiący w razie potrzeby wziąć grę na siebie, ale jak pokazały kolejne sezony - potrafi grać w ataku obok zawodników dominujących grę z piłką. 

W obronie m2m i pełen switch. Jest KB z czasów gdy bronił, jest szybki na nogach Bosh, jest potwór dwugłowy potwór Giannis/Zion.

W ataku gramy szybkie przejścia do kontry (np.51 chase), 5-0, Miami Chin, inverse pnr z zionem jak ball handler.

Jak trzeba rozciągnąć grę można zagrać smallball z giannisem i zionem pod koszem a kosztem Bosha wchodzi Beal.

Mam strzelców, mam midrange, mam kilku kolesi potrafiących zdobywać po 30 pkt a jednocześnie grać bez piłki, mam kim zdominować trumnę. Mam długie ręce i silnych, zwrotnych zawodników do przejmowania innych w obronie i do biegania do kontry.

Mam KB rzucające 28 pkt i wchodzącego na wyższy poziom w PO dajecego mistrzowskie doswiadczenie

mam uncle drew robiącego ponad 20 pkt na ponad 41% za 3

Mam Janisa będącego już all star, rzucającego po 27 pkt.

Mam świetnego młodego ziona który potrafił miażdżyć w ofensywie robiącego 27 pkt na tą 64%

Do tego Bosh w all star formie z Toronto.

Z ławki ma kto rzucać za 3 (brał, lamelo), jest big Man bynum gdyby trzeba było grać z shaqiem, jest uwolniony z Lal Ingram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.