Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 i FBX#3 - zmiany, zmiany, zmiany


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Imo powinniśmy wprowadzić protekcje na picki oraz wprowadzić swapy, już na bank swapy łatwo pilnować imo ale chyba protekcje też nie są jakieś trudne. Można uprościć czyli jak pick ma protekcje np top 5  to tym top 5 już nie można dalej handlować.

@RonnieArtestics@Tecu@barcalover

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.09.2023 o 10:05, evitacre napisał(a):

Imo powinniśmy wprowadzić protekcje na picki oraz wprowadzić swapy, już na bank swapy łatwo pilnować imo ale chyba protekcje też nie są jakieś trudne. Można uprościć czyli jak pick ma protekcje np top 5  to tym top 5 już nie można dalej handlować.

@RonnieArtestics@Tecu@barcalover

Protekcja już była, swap dla mnie też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre zaloz temat z ankieta albo ty @Tecu bo w ten sposób do niczego nie dojdziemy. Tak czy siak od przyszłego sezonu jesli przejdzie, wiec czas jest. Tak jak mówił Tecu protekcję już dopuściliśmy raz na prośbę obu zamieszanych gm-ów. ( i Tecu finalnie „wydymał” kolegę na ten pick, tak jak się spodziewałem i zapowiadałem hehe ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

@evitacre zaloz temat z ankieta albo ty @Tecu bo w ten sposób do niczego nie dojdziemy. Tak czy siak od przyszłego sezonu jesli przejdzie, wiec czas jest. Tak jak mówił Tecu protekcję już dopuściliśmy raz na prośbę obu zamieszanych gm-ów. ( i Tecu finalnie „wydymał” kolegę na ten pick, tak jak się spodziewałem i zapowiadałem hehe ) 

noo zajebiste dymanie Nostradamusie - wziąłem najlepszego gracza w wymianie, zrzucając 3 niepotrzebnych mi do niczego grajków w drodze ku pickowi nr 1, przypomnę deal:

Houston in: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected

Houston out: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

sam pisałem zaraz po dealu:

ja nie mam z ta protekcją problemu bo wg mnie ma ona tylko czysto teoretyczną możliwość zaistnienia (tak jak @Tecu pisał jedynie jakiś season ending kogoś z jego wielkiej trójcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, goozman napisał(a):

noo zajebiste dymanie Nostradamusie - wziąłem najlepszego gracza w wymianie, zrzucając 3 niepotrzebnych mi do niczego grajków w drodze ku pickowi nr 1, przypomnę deal:

Houston in: Herb Jones i pick OKC 23 top 10 protected

Houston out: Jalen Smith, Shake Milton, Andrew Nembhard

sam pisałem zaraz po dealu:

ja nie mam z ta protekcją problemu bo wg mnie ma ona tylko czysto teoretyczną możliwość zaistnienia (tak jak @Tecu pisał jedynie jakiś season ending kogoś z jego wielkiej trójcy)

Przecież nie o ocenę całego dealu mi chodziło, tylko o sam pick, skoro się tak dogadaliście to mi nic do tego, ale ewidentnie Tecu na koniec sezonu odpuscił i pozrzucał tak żeby się zmieścić w top10 i tylko do tego tutaj piłem i tyle w temacie! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież nie o ocenę całego dealu mi chodziło, tylko o sam pick, skoro się tak dogadaliście to mi nic do tego, ale ewidentnie Tecu na koniec sezonu odpuscił i pozrzucał tak żeby się zmieścić w top10. I tyle w temacie! 

no nie wiem czy można handel takim pickiem nazywać dymaniem i rozpatrywać bez szerszego spojrzenia. pick był tylko czysto teoretycznym dodatkiem (chociaż jeszcze w listopadzie 2022 dość realnym gdy Tecu wysoko był na średnich), mi wyżej wymienieni nie byli potrzebni, @Tecu też ich w składzie nie ma a Herb jest u mnie

także wg mojej oceny tego dealu nie przegrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.