Skocz do zawartości

Rockets 22/23


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

uwierzę jak zobaczę, ja wiem, że to wciąż niezły giercar, ale nie wiem czy na tyle by ktoś z contenderów łyknął ot tak te jego 20 baniek, gość ma 34 lata i gra gorszy sezon niż rok temu jeszcze

On ma team option po sezonie, więc luz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wciąż, to nie jest raczej Malcolm Brogdon aby to robić, nie za bardzo widzę też drużyne z topu, która na gwałt potrzebowałaby takiego eksperymentu

Też bym nie brał typa. Acz jak idzie o salary, typ ma 'wartość'... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Odwazyl sie ktos ogladac mecz na szczycie Hornets vs Rockets?

Tego jeszcze nie ale ostatnio trochę oglądałem i jak tak dalej pójdzie to Green pójdzie w katergorię bardzo późnego RW. Tzn niby robi punkty ale jego selekcja rzutowa robi sie coraz gorsza. Właściwie to coraz trudniej mu się przebijac pod kosz. Coraz więcej akcji jest bezmyślnych . Facet coraz bardziej zapatrzony w sibebie. Robi cyferki , które w żadnym stopniu nie przekładają się na zespól. Ba jest gorszy niż rok temu.  JEgo rzut za 3 jest odpalany jak popadnie. Cięzko czasem zrozumieć czemu on rzucał a nie podawał. Albo nie mijał. 

Smith po połowie sezonu nie rozwinął w sobie niczego . Jest surowy w obronie ( ok czasem coś pobroni ale ogólnie to jest słabo)

Rockets ma pozbierane sporo młodzieży ale ma fatalnego trenera. Właściwie cięzko powiedzieć czy ktoś się rozwija. Sengun jest mniej więcej tym samym graczem co był w Turcji. Lepiej czyta atak i broni lepiej ale Houston potrzebuje naprawdę kogoś kto ogarnie im zagrywki w obronie i ataku. Kogoś kto ogarnie rozwój młodzieży bo na razie to jest cięzko stwierdzić na ile oni po prostu wybrali busty a na ile to organizacja nie potrafi ich rozwinąć. Tam nie ma nawet cienia ustawień w ataku. 

Gdzieś mi mignęło info ,że Gordon się wkurzył i powiedział ,ze większosć tej młodzieży nie ogarnia i się nie rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

Już chyb nawet trener Rockets zrozumiał ,ze Sengun jest ich najlepszym zawodnikiem i daje mu w końcu pograć. Problem jest taki ,że Rockets bodajże przegrali 18 z ostatnich 19 i 13 z rzędu. Są okropni i już tylko daje radę oglądać ich na 10 minutowym skrócie. Wiadomo ,że w tym meczu dwa razy Edwards wziął na plakat i miał w 4 kwarcie straty ale on od pewnego czasu rozwija kreowanie kolegów. I choć Jokić z niego nigdy nie będzie to choćby dzisiejszego podanie za plecami z post do wbiegającego Christophera pokazuje duży potencjał.

Problem  jest tak i,że inne gwiazdy tego zzespołu coraz bardziej wyglądają na wtopy draftowe. Smith nic się nie może rozwinąć. Green to w ogóle wygląda na typową klątwę nr 2 bo jego decyzje rzutowe są coraz gorsze. Właściwie to on powtarza te same błędy. /Jest poza drużyną. Miewa mecze kiedy trafia jak natchniony. ale nawet jak trafia to trudno to nazwać dobrym rzutem.

Jest kilku graczy, których lubię w Houston ale Green ze Smithem na pewno do nich nie należą. Ten zespół ma też przy okazji chyba najgorzej skonstruowany skład.

Fajnie ,że dziś Eason zaczynał bo widać ,że i do niego się przekonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rockets to dla mnie chyba najtrudniejszy zespół do oglądania. Bo z jednej trójka - Martin - Eason-Sengun jest w mojej ulubionej 15 graczy. Uwielbiam taki styl gry a jednocześnie Rockets jako zespół to najgorzej zarządzany burdel chyba od czasów Jazz Corbina. Tak fatalnego trenera to nie pamiętam właśnie od Corbina. Zero sensownych ustawień. Trner uparcie nie grał Sengunem. Potem Easonem .

A wiecie jakie ma staty moja ulubiona trójka?

w 200 minut mają 123 atak i 197,8 obronę.   I oczywiście są na ciężkim minusie w każdej innej konfiguracji

Rockets ma niestety fatalnego właściciela. Więc obawiam sie ,że jeszcze długo potrwa zanim się on szarpnie i pozyska trenera z czołówki plus solidnego rozgrywającego..

Dziś Eason 12 zb w ataku i tylko 1 w obronie....

I w ogóle w tym meczu pewnie pomogło ,że dwóch największych szkodników Green i KPJ nie grało. Eason to jest żywe srebro. Sengun to na razie bieds Jokić ale potencjał jak choćby to podanie do ścinającego Tate znamionuje ,że może w ataku być pełnym pakietem... Tylko dajcie mu a w sumie im dobrego trenera

No i mam nadzieje ,że Smith się jakoś ogarnie bo na razie to wygląda słabo. O wiele gorzej od Easona i nawet cięzko powiedzieć by poprawiał swoje błędy. On praktycznie nic nie rozwinał w tym pierwszym sezonie. Potencjał jest to widać ale na razie to tylko są przebłyski od czasu do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robaq napisał:

Ale widziałeś jak Eaton zrobił z 4-5 of. zbiórek? przecież to bylo rzucanie  o obręcz. OKC stali a Eaton zbiera, dobijal nie trafial, i tak kilkukrotnie.

Oni powinni go cisnąć z tym kończeniem pod koszem bo to na spokojnie powinny być punkty przy pierwszym rzucie. Niech oni już wezmą ogarniętego trenera bo straconego czasu nie odzyskają i mowa tu o całej młodzieży rakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

On w ogóle coś robi czy tylko odbiera wypłatę?

No ale jabari jest fatalny. Na początku coś próbowali ustawiać pod niego ale to nie miało sensu.  Green i tak mu nie pozwoli na grę. Tyle że jabari jest fatalnym obrońcą i mało efektywnym strzelcem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.01.2023 o 21:04, LeweBiodroSmoka napisał:

uwierzę jak zobaczę, ja wiem, że to wciąż niezły giercar, ale nie wiem czy na tyle by ktoś z contenderów łyknął ot tak te jego 20 baniek, gość ma 34 lata i gra gorszy sezon niż rok temu jeszcze

 

W dniu 12.01.2023 o 21:11, LeweBiodroSmoka napisał:

wciąż, to nie jest raczej Malcolm Brogdon aby to robić, nie za bardzo widzę też drużyne z topu, która na gwałt potrzebowałaby takiego eksperymentu

 

W dniu 12.01.2023 o 21:13, kcp78 napisał:

Też bym nie brał typa. Acz jak idzie o salary, typ ma 'wartość'... 

Nie doceniliscie panowie kunsztu FO Clippers. Nie dosc, ze wzieli na siebie zwloki Erica Gordona, to jeszcze oddali za to pick z tego roku ktory zaraz moze byc loteryjny. Rockets maja prawo do swapu Bucks/Clippers 2023, a Clippers sa 2 mecze nad 11 seedem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

 

 

Nie doceniliscie panowie kunsztu FO Clippers. Nie dosc, ze wzieli na siebie zwloki Erica Gordona, to jeszcze oddali za to pick z tego roku ktory zaraz moze byc loteryjny. Rockets maja prawo do swapu Bucks/Clippers 2023, a Clippers sa 2 mecze nad 11 seedem :D.

nawet w najczarniejszym scenariuszu nie spodziewałbym się takiego wejścia Gordona 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.