Skocz do zawartości

FB#7 (09/10)


PH#1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli piszesz o Albercie, to pod względem średniej jest dopiero siódmy, po prostu ma najebane slotów.

 

Talking Head nas zniszczył. Nad drugim Krzemem ma teraz prawie 4 punkty średniej przewagi. Kolejne półtora punktu niżej jest PH#1, a ja za nim o 0,8 pod względem średniej. Podoba mi się, jak mylące jest moje ostatnie miejsce :mrgreen: Na razie najsłabiej Boys Blues, ale tylko dwie setne niżej od MarJana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

będą pewnie rezygnacje w ligach wyżej i na bank więcej drużyn pójdzie do góry

np moje rezygnacja, spowodowana wlasnie tym glupim moim zdaniem punktowaniem awansu.

 

Ja drugi rok gram w FB na e-b zasadach i drugi raz bede drugi i co rok awans o jedna lige, co jest zadnym awansem biorac pod uwage ze bede po raz kolejny gral z tymi samymi GMami, ktorzy zajeli 4, 5, 6, 7 a nawet i dalesze miejsce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pewnie rezygnacje w ligach wyżej i na bank więcej drużyn pójdzie do góry

np moje rezygnacja, spowodowana wlasnie tym glupim moim zdaniem punktowaniem awansu.

 

Ja drugi rok gram w FB na e-b zasadach i drugi raz bede drugi i co rok awans o jedna lige, co jest zadnym awansem biorac pod uwage ze bede po raz kolejny gral z tymi samymi GMami, ktorzy zajeli 4, 5, 6, 7 a nawet i dalesze miejsce ....

 

A jak to wygląda w ligach e-nba tak z ciekawości... pewnie gdzieś bym to znalazł ale jestem zbyt leniwy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system e-basketu jest dobry,chociaż ja powiększyłbym ligi do 12-14 zespołów,wtedy możnaby zmienić system awansu i zrobić ich mniej np. do FB5 lub 6.Jak jest więcej zespołów to większa ilość trejdów,rozmów,kłótni itd...ale to już nie moja sprawa,ja tu nie rządze.W FB 1,2,3,4, praktycznie nikt nie rezygnuje więc ten problem dotyczy lig niższych dlatego ciągle gracie w tym samym gronie;) pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą pewnie rezygnacje w ligach wyżej i na bank więcej drużyn pójdzie do góry

np moje rezygnacja, spowodowana wlasnie tym glupim moim zdaniem punktowaniem awansu.

 

Ja drugi rok gram w FB na e-b zasadach i drugi raz bede drugi i co rok awans o jedna lige, co jest zadnym awansem biorac pod uwage ze bede po raz kolejny gral z tymi samymi GMami, ktorzy zajeli 4, 5, 6, 7 a nawet i dalesze miejsce ....

 

A jak to wygląda w ligach e-nba tak z ciekawości... pewnie gdzieś bym to znalazł ale jestem zbyt leniwy :]

Na e-nba w 10 osobowych ligach 3 zespoly awansuja o lige wyzej, 3 spadaja o lige nizej. Ale czy zajmiesz pierwsze, drugie czy trzecie miejsce ma rowniez znaczenie przy "rozstawieniu" w drafcie, wiec oplaca sie walczyc o jak najwyzsze miejsc (czym wyzsze miejsce, tym lepszy numer w drafcie).

 

Choc na pewno z powodu duzej liczby lig wydaje sie to fajnym pomyslem, ale dla mnie to troche dziwne bo czy zajme drugie czy szoste miejsce i tak bede gral z tymi samymi osobami za rok :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Klasyfikacja generalna na koniec sezonu 2009/10

 

1. Talking Heads (928Lechu obecnie jako Dirty Thirty) 41023.00

2. Krzemo Stars (krzemo71) 37698.00

3. PH#1 Team (PH#1) 37427.00

4. Boys Blues 35615.00 (yustus)

5. The Homies 35222.50 (Szczepan)

6. Bydzia Bulls 35079.00 (el maniaque)

7. MarJan Team 35032.00 (Marjan)

8. Albert 35024.50 (Wojciech)

9. GRB 34118.50 (Jiwol)

10. Mirraco 33826.50 (joqqqs)

 

 

Dzięki PH#1 za walkę o 2 miejsce do ostatnich dni, na miejscach 4-8 też było ciekawie do samego końca. Decydowały praktycznie ostatnie kolejki.

Dzieki wszystkim za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PH#1 za walkę o 2 miejsce do ostatnich dni

E tam w sumie od jakiegoś czasu czekałem aż mnie przegonisz a potem juz i tak mi zabrakło wiary :]

 

Ogólnie to najbardziej żałuje że się nie zdecydowałem pohandlować Chrisem jak dostał kontuzje bo liczyłem że ktoś się skusi ( myślałem o Lechu bo temu to na niczym nie zależało, wziął nas przeżuł i wypluł ) za jakieś średnie badziewie, no ale nie myślałem że collison będzie trzymał poziom tak długo a paul wróci nie wracając :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.