Skocz do zawartości

Power Ranking 2022/2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym bronił lavinea bo nie. Nawet nie chcę wchodzić w żadne porównania jego z bookerem 

Ale k**** co ma Devin takiego wyjątkowego? 

Koleś ma rzut i w sumie nic poza tym 

Absolutnie nic poza tym 

Do tego jest miękką pizdeczka której ruch na trybunach przeszkadza. 

Bez Paula to jest taki bieda all star

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady, nie ma takiej planety na ktorej Lavine jest lepszy od Bookera.

Booker jest lepszy bez pilki, z pilka, zza zaslon, na post, prawie wszedzie

do tego ma lepszy size

w tym sezonie jak CP3 sie polamal to nawet gral na pg i szlo mu zajebiscie

zejdzmy na ziemie Booker byl w topce kandydatow do MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kubbas napisał:

nie no bez przesady, nie ma takiej planety na ktorej Lavine jest lepszy od Bookera.

A co ich tak odróżnia? Bo scorerem Lavine jest lepszym(lepsza efektywność) mimo gorszego supportu.

Booker lepiej broni, kreują podobnie(Booker więcej strat). Bez CP3 mieliby ten sam treatment.

20 minut temu, Kubbas napisał:

nie no bez przesady, nie ma takiej planety na ktorej Lavine jest lepszy od Bookera.

Booker jest lepszy bez pilki, z pilka, zza zaslon, na post, prawie wszedzie

do tego ma lepszy size

w tym sezonie jak CP3 sie polamal to nawet gral na pg i szlo mu zajebiscie

zejdzmy na ziemie Booker byl w topce kandydatow do MVP

Lavine jest 6.5, wingspan 6.8.

Booker jest 6.4, wingspan 6.8.

 

Mają dokładnie taki sam size.

Lavine trafia na lepszych procentach, ma mniej strat mimo że gral z PG przez 2-3 miesiące w ostatnie 3 lata. Booker ma cały czas PG I lepszy roster, a mimo to cegli o wiele bardziej i ma więcej strat.

Topka w MVP jest, bo gral wc drużynie z topowym bilansem, typowy winning bias. Poza scoringiem gorszym niż Lavine nie zasługuje na bycie tam.

Nie wiem co to znaczy że jest lepszy z pilka i bez, ale na pewno jest gorszym scorerem.

Lavine jest bardziej atletyczny, Booker ma lepszy midrange. Lavine rzuca lepiej za 3. Booker lepiej broni.

 

Zobaczymy, oby obaj byli zdrowi teraz i będzie można ocenić, ale ostatnie 3 sezony graja na porównywalnym poziomie.

 

Specjalnie spieral się nie będę, że nawet Booker może być lepszy przez obronę , ale nie stawianie ich na tej samej planecie bo jeden gra z CP3 I Aytonem, a drugi z Coby Whitem mnie nie przekonuje.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kubbas napisał:

nie no bez przesady, nie ma takiej planety na ktorej Lavine jest lepszy od Bookera.

Booker jest lepszy bez pilki, z pilka, zza zaslon, na post, prawie wszedzie

do tego ma lepszy size

w tym sezonie jak CP3 sie polamal to nawet gral na pg i szlo mu zajebiscie

zejdzmy na ziemie Booker byl w topce kandydatow do MVP

Chyba u ciebie gdzie Durant zjebał serie z Celtami 

 

 

I po raz kolejny 

Nie porównuję LaVina i bookerem tylko pytam czym się k**** jarać w przypadku Devina?  

Kiedyś te same osoby sikały na myśl o Joe Johnsonie 

Gdzie jest johnson w historii? 

Ano tam gdzie będzie booker 

 

Mvp kaliber? 🤣  

Kurde nie lubię Chrisa Paula ale to jak on jest zajebiście niedoceniany i jak jego zasługi przypisuje się zawsze reszcie to nawet mnie wkurwia, aż zacząłem współczuć @LAFowi

Bez Paula Suns są śmieszni a w po łatwi jak siorka wojtsa z blok ekipy 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze 

Monty Williams vs Donovan

Zarówno ofensywa OKC jak i Bulls jest mocno archaiczna. Wtedy zwalało się to na Bricka, ale jak zobaczyłem że przez 4 mecze vs Bucks planem na nich Billa była zaslona na górze dla Derozana lub Lavina I midrange, wjazd, pop z Vuceviciem lub oddanie do rogu I każda akcja w HCO wyglądała tak samo przez 4 mecze, to zwatpilem w chlopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Aaa i jeszcze 

Monty Williams vs Donovan

Zarówno ofensywa OKC jak i Bulls jest mocno archaiczna. Wtedy zwalało się to na Bricka, ale jak zobaczyłem że przez 4 mecze vs Bucks planem na nich Billa była zaslona na górze dla Derozana lub Lavina I midrange, wjazd, pop z Vuceviciem lub oddanie do rogu I każda akcja w HCO wyglądała tak samo przez 4 mecze, to zwatpilem w chlopa.

Billy jest ok dla zespołu, który dopiero się zaczyna tworzyć. Taki trochę Paul Silas swego czasu 

Druga sprawa to fakt, że Bulls (którzy byli i tak skazani na gwałt w serii) grali bez nawet połowy playmakera 

White się nie nadaje, Ayo był i jest za mało doświadczony 

Lonzo zrobił z tego zespołu efektywny kolektyw 

Fajnie że jest ten Dragic, choć to takie malowanie trawy na zielono trochę 

Dopóki nie wróci Ball, Bulls będą w RS wyglądali bardzo podobnie w ataku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Billy jest ok dla zespołu, który dopiero się zaczyna tworzyć. Taki trochę Paul Silas swego czasu 

Druga sprawa to fakt, że Bulls (którzy byli i tak skazani na gwałt w serii) grali bez nawet połowy playmakera 

White się nie nadaje, Ayo był i jest za mało doświadczony 

Lonzo zrobił z tego zespołu efektywny kolektyw 

Fajnie że jest ten Dragic, choć to takie malowanie trawy na zielono trochę 

Dopóki nie wróci Ball, Bulls będą w RS wyglądali bardzo podobnie w ataku 

 

True, no trudny jest ten roster Bulls I strasznie szkoda Lonzo bo na początku sezonu wyglądali mocarnie. Dragic wygladal ok w Nets i na eurobaskecie. Zobaczymy ile ma paliwa w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

True, no trudny jest ten roster Bulls I strasznie szkoda Lonzo bo na początku sezonu wyglądali mocarnie. Dragic wygladal ok w Nets i na eurobaskecie. Zobaczymy ile ma paliwa w baku.

No ja się łudzę. Lonzo już po zabiegu (k**** dlaczego dopiero teraz?) 

Podobno rokowania są w optymistyczniej wersji na luty 

Kłopot w tym, że ja w słowa sztabu medycznego Bulls nie wierzę już od kilkunastu lat 

Lonzo miał być już wcześniej na dobrej drodze, a tymczasem podobno ból odczuwał nawet wchodząc po schodach... 

c***owo to wygląda, a zapowiadało się naprawdę super w zeszłym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

No ja się łudzę. Lonzo już po zabiegu (k**** dlaczego dopiero teraz?) 

Podobno rokowania są w optymistyczniej wersji na luty 

Kłopot w tym, że ja w słowa sztabu medycznego Bulls nie wierzę już od kilkunastu lat 

Lonzo miał być już wcześniej na dobrej drodze, a tymczasem podobno ból odczuwał nawet wchodząc po schodach... 

c***owo to wygląda, a zapowiadało się naprawdę super w zeszłym roku 

To jest skandal, że chlop nie gra od stycznia a operacje robia mu pod koniec września.

Inna sprawa, ze on od rookie w Lakers ma coś z tym kolanem i możliwe że postawiliście na chorego chroniczne konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby z tym clarksonem plotki przerodziły się w fakty 

Pozbycie się Zerowego plus tak doświadczony i grywalny na każdym poziomie guard byłoby super opcją 

 

White w jazz mógłby odżyć, nabrać pewności i może nie skończyłby jako zapuchacz za parę lat 

1 minutę temu, Reikai napisał:

To jest skandal, że chlop nie gra od stycznia a operacje robia mu pod koniec września.

Inna sprawa, ze on od rookie w Lakers ma coś z tym kolanem i możliwe że postawiliście na chorego chroniczne konia.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana  

Lonzo był wart ryzyka. Może gdyby wreszcie zajął sie nim jakiś zdolny chirurg... 

Czyli Arizona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

To ile mam postawić? 

Pytam o kwotę jaką będziesz w stanie mi oddać jeśli jednak nie wygrają 

jak mi oddasz za poprzednio przegrane zakłady (Jok będzie all-starem, Jok poprawi obronę, Jok będzie zajebistym PO performerem, Jok będzie MVP) to pogadamy!

i pamiętaj:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

jak mi oddasz za poprzednio przegrane zakłady (Jok będzie all-starem, Jok poprawi obronę, Jok będzie zajebistym PO performerem, Jok będzie MVP) to pogadamy!

i pamiętaj:

 

Ale czy ja się z tobą zakładałem? 

Bo jak lannisterowie zawsze spłacam długi 

@lorak mi świadkiem 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2022 o 11:10, Kubbas napisał:

tez wierze w Nuggets w tym sezonie

ludzie pozapominali jakim kozakiem jest Murray

Jokic jedyne czego potrzebuje to pomocy, do tego MPJ

dla mnie jedni z faworytow

moje top6

Clippers fenomenalny roster z nadal zajebistym Wallem i zajebistymi rolesami

Nuggets tak jak wyzej

Bucks tylko zdrowi musza byc, finaly widze Clippers Bucks

Sixers Harden w formie dobra banda rolesow, Biid

Celtics  bronic sie nie zapomina na elitarnym poziomie nawet jak masz skandale i nowego trenera, Brown bedzie jeszcze lepszy, Tatum tez, Williams to samo do tego Brogdon

oni cos znalezli specjalnego w zeszlym sezonie 

Nets Simmons Irving Durant to nadal swietnie fitujace trio ktore sie uzupelnia, Nash bdb trener i fajnie dodatki do rosteru podpisane

dać top6 bez GSW to jest jakiś większy lol.. i przed nimi Nets, Celtics i 76ers xD ktoś wierzy również, że w serii PO Nuggets mogą wygrać z GSW?

Oni będą bronić tytułu w tym roku, mam nadzieję ze skutecznie, Curry last dance swój jeszcze zrobi w tym lub następnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.