Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

aha jeszcze jedno

dobry sezon Geddo swietny rebuilding , swietny ten trejd w srodku sezonu ,gratki

o tym, ze byl to swietny trejd to akurat wiem. jakbys nie zauwazyl cel zostal osiagniety, czyli Lu wygral lige a Ty ja przegrales. wiec tak naprawde i ja - podobnie jak Lu - czuje sie zwyciezca w tym roku.

 

ponadto jesli by sie okazalo, ze moj pick bedzie w okolicach 15, to juz w ogole bedzie rewelacja. gdyz wtedy ktos kto tam posiada moj pick, mega wypasa z tym numerem raczej nie wyciagnie. a czy skonczylbym na 13 miejscu czy na 3, roznicy wielkiej mi to nie robi. aaa, przepraszam. robi, gdyz nie musze teraz schodzic z salary. baa, nawet bede mial sporo wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia to faktu ze byles jestes i bedziesz dla mnie zerem, a na dodatek jestes fbxowa dziwka na posylki jak pokazales juz dwukrotnie szkoda tylko ze ani razu nie stanales do walki mimo iz miales ku temu okazje, ah ! no zapomnialem panienki nie maja jaj

zdawalem sobie z tego sprawe przez co jeszcze bardziej ubolewam ze w odpowiednim momencie zagralem zbyt ostroznie/pizdowato/skapo, policzymy sie w odpowiednim momencie bo tak sie sklada ze jestem wyjatkowo pamietliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.