Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie... Po cichu marzyłem żeby zakończyć rywalizację wcześniej i w spokoju uczyć się do ostatniego w życiu egzaminu, no ale stało się, jak się stało... Wygrana po emocjonującej walce smakuje kilka razy lepiej :)

 

Gdyby nie wymiana z GeDDo po kontuzji Odena, nie miałbym z czego się zbierać. Niewątpliwie przydał się także deal z Marem, w którym pozyskałem Davida Lee oraz zdobycie Jasona Kidda.

Oczywiście byly też dużo mniej udane wymiany, jak np. oddanie Dalemberta i Marvina za chicagowskiego Salmonsa. Oddanie Salmonsa tuż przed jego odejściem do Milwaukee z Coreyem Brewerem za Maggettego, czy też na finiszu pozyskanie Nasha i JRicha za Cartera, Maggettego i HInricha.

 

Co do Shavlika, jego buńczuczne wypowiedzi (których nie omieszkam kiedyś przytoczyć) wziąłem sobie za punkt honoru. Sezon co prawda dużo mnie kosztował i ciężko będzie za rok wrócić na szczyt (popytu na Nasha i Kidda nie przewiduję, zostanie zapewne Lee z overloaded SC), ale było warto.

 

Dobrze, że już nastąpił koniec - można w spokoju siedzieć nad książkami i nie siadać o 2:00 przed włączonymi Adthe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że już nastąpił koniec - można w spokoju siedzieć nad książkami i nie siadać o 2:00 przed włączonymi Adthe :)

Tak apropo siedzenia po nocach był to mój pierwszy sezon, w którym nie obejrzałem w całości żadnego meczu NBA i chyba stąd niesamowity sezon, bo wcześniej jak oglądałem mecze z udziałem moich graczy, to k**** albo robili wyniki na minusie, albo jakieś marne 10fp :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Lu 822 35849,5 43,61 ( -0,15 ) ( 37,11 )

ai3 820 35663,5 43,49 ( 0,10 ) ( 49,50 )

Lorak 817 32766 40,11 ( -0,01 ) ( 39,64 )

Roger 819 32775 40,02 ( 0,05 ) ( 42,44 )

Robinson 820 31682,5 38,64 ( -0,04 ) ( 36,70 )

Antek 818 31062,5 37,97 ( -0,01 ) ( 37,59 )

Bulek 817 30336,5 37,13 ( 0,02 ) ( 38,31 )

Radzio 816 29286,5 35,89 ( -0,05 ) ( 32,82 )

Marcinek 818 29017,5 35,47 ( 0,25 ) ( 45,60 )

GeDDo 793 27731 34,97 ( 0,09 ) ( 39,15 )

Popeye 799 27772,5 34,76 ( -0,20 ) ( 22,73 )

Mar 800 27778 34,72 ( -0,05 ) ( 32,39 )

Dunk Fan 770 26362,5 34,24 ( 0,02 ) ( 35,23 )

Z33 820 27952 34,09 ( 0,10 ) ( 41,09 )

drtoudi 748 25187,5 33,67 ( -0,10 ) ( 27,18 )

Worldbasket 722 24277 33,62 ( 0,31 ) ( 45,16 )

crackersss 802 26277,5 32,76 ( 0,13 ) ( 38,39 )

PeWee 730 21996 30,13 ( -0,05 ) ( 27,54 )

Findek 817 24092,5 29,49 ( -0,05 ) ( 26,25 )

Krzemyk 812 23321 28,72 ( 0,13 ) ( 33,75 )

FBX#1 (ID# 6978)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Lu, Gratulacje Shavlik - dobry sezon. No i gratulacje Roger, dopiąłeś swego.

 

Chociaż dla mnie największym wygranym sezonu jest Marcinek. Wkurwia mnie jego metoda handlowania polegająca na okrutnym przecenianiu swoich graczy jakkolwiek są c***owi i składaniu obraźliwych ofert ale jak widać jest skuteczna i mimo, że się przebudował to jeszcze pod koniec sezonu robił fantastyczne wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla zwycięzcy, gratki dla pokonanego za wyrównana walke do ostatniego dnia, gratki dla Rogera za 3 miejsce.

 

Ja sie ciesze, że obroniłem siódme, na 6 przy takim szpitalu w mojej ekipie szans nie było.

 

Ciut gorzej niż rok temu ale regresem bym tego nie nazwał. Wiele czynników na to sie złozyło - żenada forda, rozczarowanie postawą ala thorntona i duna, kontuzje howarda. Na szczescie trzech pierwszych w moim zespole juz nie ma i chyba dlugo nie będzie.

W trakcie sezonu dokonalem ze 2 trejdy, które miały oznaczac moj koniec walki o czołowe lokaty, na szczescie udało sie utrzymac na powierzchni pomimo braku mojego picku. Skład mam, mozna to ując, nie za stary, wiec daje to uzasadniony prognostyk ze będzie dobrze.

Co do ruchów transferowych to tym razem wielkich byc nie powinno, ale z racji faktu ze jestem powyzej sc, oświadczam ze na sprzedaż są:

 

Billups

Marion

Artest

Chandler

Walker

Scola (w pakiecie z innym centrem)

ew. Landry przy dobrej ofercie

 

Generalnie to zgodnie z moja zasada untouchable nie jest nikt, ale szczerze powiedziawszy nie wiem co by sie musiało stac, żeby Roy, Monta czy Marcus opuscili moj team.

Jesli chodzi o Maynora, to na dzien dzisiejszy nic wielkiego za niego dostać nie mogę, wiec biorac pod wzglad jego salary pewnie zostanie u mnie.

 

Ewentualnie zawsze mozna posłac na FA artesta, wiec robienia trejdów na siłe tylko po to zeby zejsc z mojej strony nie będzie. Niemniej zawsze jestem otwarty na rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bunczuczne nie bunczuczne ale bez to bysmy mieli kolejna sobie lige

ogolnie nie mam przez to wielu przyjaciol w lidze ale nie narzekam, jest jakis tam klimat rywalizacji i chyba o to chodzi, choc jak mowie lepiej by bylo jakbysmy mieli mniej obrazaliskich sie panienek ale nie mozna miec wszystkiego

jak pokazuje historia bywaly juz wielkie zespoly w sporcie ktore odnosily porazki

Patriots 2008 , Clippers 2010

 

rebuilding zaczynam juz, w sumie mam paru zawodnikow na oku, jakos o 7 rano rozsylalem juz propy, wiec chyba poztsaje mi czekac na SC liste i FP liste, za rok tez jest sezon ;] i wracam w wielkim stylu

 

retrospektywnie patrzac dobila mnie wymiana Noah- SJax(trzeba bylo celowac w Davida Westa/Troya Murphy) co przy 186 pkt straty by mnie chyba ratowalo

 

zasada numer 37. GM manifesto - nie ma zawodnikow nietrejdowalnych, za odpowiednia cene mozna dostac kazdego - tej zasady sie bede trzymal wiec jak ktos cos chce to chetnie wyslucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon jak sezon, dostalem zespol z jak dobrze pamietam/szacuje -50 na slotach w tym bodajze (-17) na SF, wiec wykorzystanie prawie wszystkich slotow uznaje za sukces, szczegolnie ze to bylo moje 3 konto, wiec i czestotliwosc sledzenia liga nie mogla byc najwyzsza.

 

Ogolnie jestem zadawolony ze slotow, srednia poszla sporo w dol, ale wiekszosc czasu gralem wszystkim co miało rece i nogi (lub miały tylko jedna pare kończyn) jak chocby Jordanem Hillem, Austinem Dayem, Marcinem Gortatem czy innym Samem Youngiem. Salary moje jest na poziomie 425.3, wiec moge cos przygarnac do siebie, nawet sporo moge przygarnac do sibie, jak macie jakies propsy to walcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retrospektywnie patrzac dobila mnie wymiana Noah- SJax

Nie powiem, Noah koncowke mial wyborna :)

 

A skoro przy skladzie jestesmy, to do oddania kazdy poza Paulem i Noah. Z SC bede pewnie ponad limitem, ale niech to nikogo nie wstrzymuje, bo jestem z miejsca sklonny wyrzucic 1-2 czy dwoch graczy na FA, wiec czekam jak cos na oferty takze od tych druzyn ktore sa ponad 460fp z salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalna kolejność w drafcie:

 

Nieoficjalna, bo na podstawie średniej z yahoo, a ta troche sie rózni od tej naszej "prawdziwej".

 

Wprawdzie wielkich róznic byc nie powinno, a wszystko miescic sie w granicach błedu statystycznego, niemniej radziłbym traktowac to bardziej jako ciekawostkę:

 

 

1. San Antonio Spurs

2. Orlando Magic

3. Memphis Grizzlies

4. Detroit Pistons

5. Philadelphia 76-ers

6. Miami Heat

7. Boston Celtics

8. Toronto Raptors

9. Dallas Mavericks

10. Indiana Pacers

11. Chicago Bulls

12. Sacramento Kings

13. Houston Rockets

14. Phoenix Suns

15. Seattle SuperSonics

16. Los Angeles Lakers

17. New York Knicks

18. Charlotte Bobcats

19. Los Angeles Clippers

20. Minnesota Timberwolves

 

Zeta sprawdzałem 10 razy czy sie nie walnąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, mam nadzieję, że 20 pick Cię raduje... Choć w perspektywie tego, że dostałem za niego Eddiego House'a, który skończył się jeden mecz po tym, jak do mnie trafił, dostałeś go za darmo...

 

PS. Zapiszcie waivera żeby nie było niespodzianek w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.