Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie widzę problemu - skoro wyrzucanie graczy przed zamknięciem FA jest wg większości świadectwem zaangażowania w grę i elementem strategii i budowy składu, to dla mnie tym bardziej wykorzystanie buga który wymaga wiedzy i planowania na kilka dni wcześniej nie powinno być karane bo wiadomym jest że z tego mogą skorzystać tylko GM którzy są zaangażowani w grę a takich podobno mamy premiować.

 

W każdym razie komisz nie ma możliwości technicznych żeby to zablokować - każdy niech gra wg własnego uznania.

 

BTW - jutro wam coś powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę problemu - skoro wyrzucanie graczy przed zamknięciem FA jest wg większości świadectwem zaangażowania w grę i elementem strategii i budowy składu, to dla mnie tym bardziej wykorzystanie buga który wymaga wiedzy i planowania na kilka dni wcześniej nie powinno być karane bo wiadomym jest że z tego mogą skorzystać tylko GM którzy są zaangażowani w grę a takich podobno mamy premiować.

 

zaplanowanie wymiany przekraczającej salary też wymaga planowania i zaangażowania, czasem wielu godzin rozmów, czemu więc na to nie pozwalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ironicznie chcialem uzyc buga a nie mialem nawet jak

jakby to powiedzial Lorak- zadam dyskwalifikacji Lu, uzyl buga mimo iz wiedzial ze jest to niedozwolone , albo niech to sie nie liczy w klasyfikacji generealnej ;]

 

co do sezonu

niska skutecznosc na FA na poczatku, czekanie na dupe Eddyego Curryego i beznadziejna wiara w Iversona czy Jr Smitha kolejny raz jak z zakladami zwyczajnie sie nie oplaca mi miec zawodnikow ktorym kibicuje, myslalem ze tu z tego wyroslem

 

dawac salary liste ;] trzeba przebudowac to gowno i zbroic sie na za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Lu, walka rozstrzygneła się przez wolne w ostatni dzień, to było do przewidzenia.

 

Szkoda, że nikt nie zauważył, że ściągnąłem Loraka z 3 miejsca w ostatni dzień - o 8,5p, bez buga :) Ale miałem pełne portki, bo wystawiłem JJ'a zamiast Rondo, czy Gaya, gdybym przez to przegrał, to bym chyba zajebał Woodsonowi z półobrotu.

 

Sezon mega udany, na podsumowanie przyjdzie czas później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Lu, walka rozstrzygneła się przez wolne w ostatni dzień, to było do przewidzenia.

 

Szkoda, że nikt nie zauważył, że ściągnąłem Loraka z 3 miejsca w ostatni dzień - o 8,5p, bez buga :) Ale miałem pełne portki, bo wystawiłem JJ'a zamiast Rondo, czy Gaya, gdybym przez to przegrał, to bym chyba zajebał Woodsonowi z półobrotu.

 

Sezon mega udany, na podsumowanie przyjdzie czas później.

gratulacje ;]

głupi Duncan, jak się kładłem spać, to wieści były, że zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nawet nie zauważyłem, że po prostu Ci nie wypełnił slota ;] To podwójnie by zabolało wystawienie JJ'a u mnie.

 

Sezon marzenie w tym roku, 4 ligi, we wszystkich w Top3 (1 Fuckfb, 2 FB3, 2 FBX2, 3 FBX1).

gdy w tej chatce wylosowałeś numer jeden to już wiadomo było, że to będzie twój rok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.