Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Shavlik, masz to, czego oczekiwałeś - Bulls i Suns wygrali. O ile teraz Hawks są pewni seedu na wschodzie, to co do Mavs nie jestem w 100% pewien, że mają tiebreakera z Suns. W sezonie było 2-2. Może Carlisle o tym nie wie i pogra dziś Kiddem.

Zostało 40 fp różnicy - Ty gracz pięcioma ludkami, u mnie powinno się zalogować dziewięciu, z czego niepewny jest los Kidda i J-Smoove'a (on bankowo u Woodsona zagra ok. 13 minut). Na dodatek połamał mi się Farmar, więc jedyną alternatywą jaką posiadam jest Flip Murray, który dziś zajebał wynik ujemny. Emocje więc będą - siedzę dziś w nocy na Adthe i kibicuję swoim...

Po ostatnich wynikach Hinricha chciałem tylko napisać, że jeśli przegram, osobiście pojadę do Lublina żeby skopać dupę Antkowi :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszna ta wasza dyskusja.

 

czym się różnie ojebanie kogoś w trejdzie od próby ojebania?

 

jedynie tym że ktoś się zgodził, bo ma mniejszą wiedzę od tego co się nie zgodził.

 

bo kilka osób uczestniczących w tej gadaninie probowało mnie przed i w czasie sezonu zwyczajnie oszukać probując mi wcisnąć jakiś leszczy w zamian za np. A. Randolpha czy Hibberta (FBX#1).

 

więc proszę żeby niektórzy nie pozowali na Matkę Teresę FBXowską bo sami lepsi nie są (piszę również o samym sobie!). na tym polega ta gra, lepsi i sprytniejsi wygrywają a i czasem im szczęście pomaga.

 

edit: Lu nie oceniaj kogoś po paru złych miejscach w totalu w jakiś epizodach bo ja również je mam w ligach w których byłem na szarym końcu i one obniżają mój overall, a dlatego byłem ostatni bo formuła tych lig mi się nie spodobała i nie chciało mi się grać. oceniajmy się po grze w ligach gdzie gramy razem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, to nieładnie że chcesz wykorzystać buga!

jeśli dzisiejszej nocy wyprzedzisz mnie dzięki temu, to uważam, że nie powinno się to liczyć w oficjalnej tabeli (np. dwóch z tych trzech utilowców z najniższą średnią za ostatni miesiąc trzeba odjąć od wyniku), bo dlaczego niby ktoś ma być karany za granie zgodnie z zasadami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, to nieładnie że chcesz wykorzystać buga!

jeśli dzisiejszej nocy wyprzedzisz mnie dzięki temu, to uważam, że nie powinno się to liczyć w oficjalnej tabeli (np. dwóch z tych trzech utilowców z najniższą średnią za ostatni miesiąc trzeba odjąć od wyniku), bo dlaczego niby ktoś ma być karany za granie zgodnie z zasadami?

ktoś ci wspominał że nie gramy już w lidze dzentelmenów ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, to nieładnie że chcesz wykorzystać buga!

jeśli dzisiejszej nocy wyprzedzisz mnie dzięki temu, to uważam, że nie powinno się to liczyć w oficjalnej tabeli (np. dwóch z tych trzech utilowców z najniższą średnią za ostatni miesiąc trzeba odjąć od wyniku), bo dlaczego niby ktoś ma być karany za granie zgodnie z zasadami?

Sam bym chętnie się podpisał pod tym - wówczas bym miał bezstresową nockę... ale bug był, a pewnie także jest i będzie :)

 

Z drugiej jednak strony wyprzedzenie kogoś przez buga jest niezgodne z regulaminem ligi:

3. Pozycje zawodników: C,PF,F,SF,SG,G,PG,3xUtil co daje łącznie 10 aktywnych slotow. Na każdym slocie możemy rozegrac 82 spotkania, co daje łączna liczbe meczy równa 820.

 

Ciekaw jestem jakie będą konsekwencje jeśli bug zdecyduje o wywalczeniu pozycji o oczko wyższej aniżeli ta, która uwzględnia 820 slotów.

 

Jeśli będzie odgórne zalecenie żeby nie korzystać z buga, mogę się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jakie będą konsekwencje jeśli bug zdecyduje o wywalczeniu pozycji o oczko wyższej aniżeli ta, która uwzględnia 820 slotów.

 

Jeśli będzie odgórne zalecenie żeby nie korzystać z buga, mogę się dostosować.

a jakie maja byc konsekwencje? Panowie, przeciez ten bug jest znany nie od dzis, a co wiecej stosowany od kilku sezonow. gdyby yahoo bylo w stanie to naprawic, to by to zrobili. a na pewno o nim wiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jednak strony wyprzedzenie kogoś przez buga jest niezgodne z regulaminem ligi:

3. Pozycje zawodników: C,PF,F,SF,SG,G,PG,3xUtil co daje łącznie 10 aktywnych slotow. Na każdym slocie możemy rozegrac 82 spotkania, co daje łączna liczbe meczy równa 820.

 

super, to właściwie załatwia sprawę. czyli jak np. za przekroczenie salary (złamanie jednej z zasad regulaminu) cofa się wymianę/FA, tak tutaj za złamanie tego punktu regulaminu należy odjąć te dodatkowe sloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jeżeli Łukasz i Shavlo rozstrzygną walkę między sobą przez buga i będą mieć po 820 meczach 822 mecze, to nic, a jak ja skorzystam i Cię wyprzedzę, to już halo?

 

Ja poczekam na zdanie Marcinka, jeżeli z bugiem, to ok, jak bez, to zmienię skład pod tym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jeżeli Łukasz i Shavlo rozstrzygną walkę między sobą przez buga i będą mieć po 820 meczach 822 mecze, to nic, a jak ja skorzystam i Cię wyprzedzę, to już halo?

 

Ja poczekam na zdanie Marcinka, jeżeli z bugiem, to ok, jak bez, to zmienię skład pod tym kątem.

w regulaminie jest jasno powiedziane ile meczów, więc tu nawet nie ma o czym dyskutować. jedyny ewentualny kłopot to co zrobić z tymi, którzy wykorzystają buga. mnie oczywiście najbardziej interesuje twój przypadek ;] ale problem powraca co roku i trzeba coś z tym zrobić - choć tak czy inaczej regulamin jednoznacznie określa ile spotkań się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to jedno, ale Shavlik z Lu umówili się na wykorzystanie buga i będą pod tym kątem ustawiać składy na dziś i o zdobyciu mistrzostwa bug może przesądzić!

 

To nie tak, że mi w 100% zależy na wykorzystaniu buga, ale nie rozumiem dlaczego nie traktujemy wszystkich równo, jeżeli oni korzystająz buga i ich punkty będą się liczyć po 822 meczach, to robie podobnie i tyle, tylko o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to jedno, ale Shavlik z Lu umówili się na wykorzystanie buga i będą pod tym kątem ustawiać składy na dziś i o zdobyciu mistrzostwa bug może przesądzić!

 

To nie tak, że mi w 100% zależy na wykorzystaniu buga, ale nie rozumiem dlaczego nie traktujemy wszystkich równo, jeżeli oni korzystająz buga i ich punkty będą się liczyć po 822 meczach, to robie podobnie i tyle, tylko o to chodzi.

regulamin to jedno a umawianie się to drugie?!

to jak się umówię z kimś, że w wymianie jeden z nas przekroczy salary to wymiana ma przejść?

no sorry, ale regulamin jasno określa ilość spotkań, więc nie wiem o czym tu w ogóle mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.