Skocz do zawartości

Idzie nowe, sophomore 2022.


eF.

Ankieta  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z tych graczy zaliczy największy progres w tym sezonie?

  2. 2. Gdybyś był GM'em, na którym z nich budowałbyś zespół?

    • Scottie Barnes
    • Cade Cunningham
    • Jalen Green
      0
    • Evan Mobley
    • Franz Wagner
  3. 3. Młodzi i gniewni. Drużyna z największym potencjałem to:

    • Houston Rockets
    • Oklahoma City Thunder
    • Detroit Pistons
    • Orlando Magic
    • Indiana Pacers
  4. 4. VS to VS. Który z nich zrobi większą karierę?

    • Tyrese Haliburton
    • Darius Garland
  5. 5. Czy Sacramento Kings awansują do PO?



Rekomendowane odpowiedzi

No to sprawdzam na przykładach ostatnich: Raps wzięli Kawhiego i wyszło zajebiście. Lakers z Davisem zrobili mistrza (wiadomo, z gwiazdką 😏), Heat wzięli Butlera i też im jako tako pykło. 

Może i obecni Pistons są super perspektywiczni (dla mnie i tak są daleko za Cavs), ale to samo pisano choćby dawno temu o Hornets LJa i Zo, kilkanaście lat temu o Bulls Chandlera i Curryego albo Clippers Odoma, Milesa i Q-Richa, czy nawet o Bux Jenningsa albo Kings Evansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eF. napisał:

Przeca ja ich nie porównuje, bo to zupełnie inny profil gracza. Odniosłem się jedynie do tego co napisał @Koelner, który obawia się, że CC2 skończy jako crazy scorer, a to mu nie grozi, bo Cunningham wygląda na gracza w stylu Doncicia czy LeBrona, czyli generała parkietu, który robi wiele rzeczy, a nie na jednowymiarowego superstara z drugiej ligi jak np. Lillard właśnie, z którym nigdy nic nie wygrasz, a którego "lojalność" kosztuje 60 mln na sezon. Dla mnie Dame jest mocno przereklamowanym grajkiem, taki poor's man Curry, ale zostawmy to.

Co do trzech lat... Cunningham na pewno zostanie przedłużony, więc przed nim co najmniej 7-8 lat grania w Detroit. Zresztą za te trzy lata to Pistons będą już w czołówce Wschodu zaraz obok Bucks, Cavs i pewno kogoś z duetu Magic/Pacers, więc chłopak zostanie tu na długie lata by pisać swoją historię w barwach Detroit Pistons. Idzie nowe :D 

Taaaa cade to nowy doncic 

 

A ja jestem królem Anglii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.