Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał w tym roku bic się o mistrzostwo no i trzy picki które mam to zdecydowanie za dużo, wiec chciałbym któregoś albo nawet dwóch sie pozbyć. W zamian oczekuje niedrogich, młodych graczy którzy mają „przewidywany” postęp w tym roku. 
 

mam picki #7, #9 i #19 

ogolnie z reszty składu jestem bardzo zadowolony i raczej dużo zmieniać tam nie chce ale każdy jest jak coś do ruszenia. Najbardziej przeszkadza mi Dillon Brooks ze wzgledu na jego salary wiec jakby ktoś go chciał to zapraszam szczególnie taką osobę na priv. 
 

ps. Składy które są na pierwszej stronie są już z aktualnym salary i zgodne z obecnym stanem, jedynie składy Alonzo, ernie9005 i Reikai sie nie zgadzają jeszcze z uwagi na trwający dla nich Draft !! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Deal : do mnie następny wybór ernie9005 w minidrafcie, 

 

do erniego leci Draft rookie #19

Wybieram Ayo Dosunmu i zrzucam KJ Martin

@ernie9005 potwierdz i wybieraj dalej.

Potwierdzam. 

Oddam kolejny pick w minidrafce za pick w drafcie rookie.

Ewentualnie pick 19 w drafcie rookie + pick w minidrafcie za pick top 12 draftu rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcalover szacuneczek za to co zrobiłeś z arkuszem, ze jak wklepuje nazwisko to jego wiek i salary samo się wrzuca. Czy bedzie to tak działać w trakcie sezonu z FA i z rookies ? ;) jesli tak to ja mogę wklepywać składy nawet cały sezon xD 

1 godzinę temu, bulek napisał:

Wymiana z @TryczekSzukarek

Vanderbilt za Adamsa i Manna.

@Tecu to już wklepane jak coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@barcalover szacuneczek za to co zrobiłeś z arkuszem, ze jak wklepuje nazwisko to jego wiek i salary samo się wrzuca. Czy bedzie to tak działać w trakcie sezonu z FA i z rookies ? ;) jesli tak to ja mogę wklepywać składy nawet cały sezon xD 

@Tecu to już wklepane jak coś 

Ej a dałoby się*** zrobić arkusz tak żebyśmy mieli wszystkie zespoły w pierwszej zakladce ? 
Latwiej imo się wtedy szuka wymian etc kto ma jaki skład itd.

***tzn wiem ze się da tylko czy ktoś będzie miał chęci 🙂

@barcalover

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.