Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem czy Barea, to moja pierwsza akcja w simce (za którą dostałem bury od doświadczonych GMów), a tu taki kwiatek:

W dniu 24.11.2019 o 22:00, Qcin_69 napisał:

Chwila moment , jak to k**** , ja tu tankuje , subforum umiera, odpuszczam zupełnie Safari , a tu powiadomienie ze wybieram i to z numerem 6 a nie 1? Dajcie mi czas do jutra bo jestem w alkotybie i nie ogarniam co i jak

Ale żeby nie zatrzymywać , biorę Andre Bargnaniego , nie wiem kto następny , Jokicstep ogarnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Sprawdzałem czy Barea, to moja pierwsza akcja w simce (za którą dostałem bury od doświadczonych GMów), a tu taki kwiatek:

 

pamietam ten post xd leżałem najebany w wannie i nawet nie odpaliłem wxcella xd

potem włoski Ogier zrobił top3 campy w historii xd piękny dzień, mógł być to weekend albo czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Sprawdzałem czy Barea, to moja pierwsza akcja w simce (za którą dostałem bury od doświadczonych GMów)

A kto tam niby lepszy poszedł niż wielki Barea później?

5 minut temu, julekstep napisał:

w którym roku Bargnani wypadł z ligi? xD

Za dużo walisz gorzały, bo już pamięć mocno szwankuje. Już dwa sezony temu poruszałem jego zniknięcie w wydawało się dziwnych okolicznościach:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 75 (na pierwszym miejscu goscie)

Rockets 91 - Clippers 106
play-by-play

Nuggets 99 - Hawks 98
play-by-play

Knicks 88 - Hornets 115
play-by-play

Suns 121 - Spurs 117
play-by-play

Bulls 121 - Cavaliers 134
play-by-play

Sonics 92 - Mavericks 112
play-by-play

Kings 104 - Pacers 101
play-by-play

Pistons 96 - 76ers 100
play-by-play

Raptors 127 - Nets 105
play-by-play

Grizzlies 84 - Lakers 90
play-by-play

Heat 84 - Trailblazers 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Roger napisał:

Chyba moja pierwsza 50 punktowa kwarta w historii, choć mogę się oczywiście mylić, bo tych sezonów już trochę było ;] Aż dziw bierze, że był taki blow out przy Gayu rzucającym 10/34 z gry.

 

bardzo ładny występ Mavs! w day94 również będę trzymał kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

bardzo ładny występ Mavs! w day94 również będę trzymał kciuki!

Widzę, że to już ten okres budowy Dumnych SuperSonics, gdzie exvice miszczowie z tej słabszej Konfy drżą już ze strachu przed potęga rodząca się na Zachodzie! 😎

W sumie dupsko ci już oklepałem Julek w tym sezonie :P a po tym wpierdolu co spuściłem ostatnio Magic z obroną z durszlaka  poszedłeś po Kirilenkę. 😏

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Widzę, że to już ten okres budowy Dumnych SuperSonics, gdzie exvice miszczowie z tej słabszej Konfy drżą już ze strachu przed potęga rodząca się na Zachodzie! 😎

W sumie dupsko ci już oklepałem Julek w tym sezonie :P a po tym wpierdolu co spuściłem ostatnio Magic z obroną z durszlaka  poszedłeś po Kirilenkę. 😏

 

ja po prostu liczę że będziesz sobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

niezly optymizm jak na kogos kto ostatnio 20 wtopił z hawks, ale jak powiedzial mi kolega ostatnio,pogoda ducha najważniejsza 😋

Logiki czasami w tej grze nie ma 😐 W pierwszej części sezonu sklepali mnie na moim podwórku też Nets mimo że grałem całym s5.

Teraz poprawiłem Cookiem defensywę zbiórkę i blok (wszedł za Beasleya), a i tak sklepał mnie Caboclo ze swoimi 4 czy tam 5 pkt. i inne tuzy Qcina.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alonzo napisał:

Logiki czasami w tej grze nie ma 😐 W pierwszej części sezonu sklepali mnie na moim podwórku też Nets mimo że grałem całym s5.

Teraz poprawiłem Cookiem defensywę zbiórkę i blok (wszedł za Beasleya), a i tak sklepał mnie Caboclo ze swoimi 4 czy tam 5 pkt. i inne tuzy Qcina.. 

Twoi po prostu zlekceważyli rywala 😅😉 podobnie jak moi Clippers 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.