Skocz do zawartości

[2038] Waivers


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej obowiązująca obecnie kolejność do podpisywania waivers, którymi są w tej chwili wszyscy free agents

Możecie uzupełnić braki w składzie zgłaszając chęć podpisania ww. zawodników. Maksymalna liczba w zgłoszeniu to n + 3, gdzie n to liczba wolnych miejsc w składzie. Kolejność jaką wskażecie ma znaczenie, więc proszę o ponumerowane od 1 do "...". Zgłoszenia proszę słać do mnie na PM, w nieprzekraczalnym terminie do piątku, 02.09.2022 r., do godz. 21.59.59 :)

aktualna lista waivers:

1 Cavaliers
2 Kings
3 Hornets
4 Clippers
5 Wizards
6 Trailblazers
7 Nuggets
8 76ers
9 Pacers
10 Mavericks
11 Bucks
12 Hawks
13 Sonics
14 Lakers
15 Raptors
16 Nets
17 Bulls
18 Timberwolves
19 Pistons
20 Heat
21 Grizzlies
22 Knicks
23 Rockets
24 Spurs
25 Celtics
26 Jazz
27 Warriors
28 Magic
29 Suns
Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz -> Mario Chalmers

Celtics -> Jeff Adrien

Spurs -> Lonny Baxter

Jazz -> Roger Mason

Celtics -> Patrick Patterson

Spurs -> Stephen Jackson

Jazz -> George Hill

Celtics -> Wayne Ellington

Jazz -> JR Smith

 

lista waivers zupdejtowana

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Aldridge poleciał tak wcześnie, że nie mógł być benchowany w tamtym momencie sezonu, więc psuł by jedyną rzecz jaką potrafi Qcin - przegrywać.

A jego prawa Birda za 15mln nie były warte go trzymać, bo nie jest wart takich pieniędzy i zabrałby cap space Hawks. 

Co innego ten Pau Gasol. Tu MLE* warto było trzymać. To już była końcówka sezonu, karty właściwie rozdane. Wieść niesie, że Braveheart uruchomił dawne kontakty ze spółdzielnią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Aldridge poleciał tak wcześnie, że nie mógł być benchowany w tamtym momencie sezonu, więc psuł by jedyną rzecz jaką potrafi Qcin - przegrywać.

A jego prawa Birda za 15mln nie były warte go trzymać, bo nie jest wart takich pieniędzy i zabrałby cap space Hawks. 

Co innego ten Pau Gasol. Tu MLE* warto było trzymać. To już była końcówka sezonu, karty właściwie rozdane. Wieść niesie, że Braveheart uruchomił dawne kontakty ze spółdzielnią :P

To nie lepiej go wymienic za jakies spady i picki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Aldridge poleciał tak wcześnie, że nie mógł być benchowany w tamtym momencie sezonu, więc psuł by jedyną rzecz jaką potrafi Qcin - przegrywać.

A jego prawa Birda za 15mln nie były warte go trzymać, bo nie jest wart takich pieniędzy i zabrałby cap space Hawks. 

Co innego ten Pau Gasol. Tu MLE* warto było trzymać. To już była końcówka sezonu, karty właściwie rozdane. Wieść niesie, że Braveheart uruchomił dawne kontakty ze spółdzielnią :P

a to Gasol gdzieś wylądował? skąd mogłem wiedzieć … 

//

pierwsze dwa akapity- potwierdzam z wyjątkiem ze:

*w simce - zrobiłem finały- Ty finały konferencji 

w begm- wygrałem wszystko co się da- Ty awansowales do 1 rundy (grając dłużej)

fakty, nie opinie

trzeci- nie zgadzam się nadal, ja zrzucam wszystkie birdy poza Barea (choć i tu zobaczymy) i poluje na grube nazwiska na FA.

Gasol dla mnie to wafel, zupełnie zbyteczny, liczyłem na jakiś borderline lotto pick za combo Gasol-Barea, jedyne co dostałem to pick 29 w 1 rundzie, wiec odpuściłem temat bo to większy balast niż asset

 

1 minutę temu, bogans2 napisał:

To nie lepiej go wymienic za jakies spady i picki?

tak jak pisze @eMeS

dlugo próbowałem! ale c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Co innego ten Pau Gasol. Tu MLE* warto było trzymać. To już była końcówka sezonu, karty właściwie rozdane. Wieść niesie, że Braveheart uruchomił dawne kontakty ze spółdzielnią :P

Nie no Marcus, dalej? :D

Poważnie to pytałem o tego Gasola, ale nie było szans zrobić dealu to olałem temat. 

Nie mam pojęcia po co go zwalniał, na pewno nie było żadnego układu i namawiania, co próbujesz sugerować. Mam jedno wytłumaczenie. Qcin c***a się zna na simce. Te jego przechwałki o finałach itd. też bierzcie z przymrużeniem oka. To ja wtedy ustawiałem tam taktykę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 22:10, Braveheart22 napisał:

Nie no Marcus, dalej? :D

Poważnie to pytałem o tego Gasola, ale nie było szans zrobić dealu to olałem temat. 

Nie mam pojęcia po co go zwalniał, na pewno nie było żadnego układu i namawiania, co próbujesz sugerować. Mam jedno wytłumaczenie. Qcin c***a się zna na simce. Te jego przechwałki o finałach itd. też bierzcie z przymrużeniem oka. To ja wtedy ustawiałem tam taktykę xd

POMIDOR

taktyka w simce jest mało istotna! potwora w rosterze stworzyłem bez użycia excella!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.