Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Roger napisał:

Musimy zmienić system fa, bo ten nie zdaje egzaminu totalnie.

system jest dobry, tylko pewnie niedopracowany*

+ ja jako komisz jestem totalnie c***owy jeśli chodzi o tego typu kwestie (przebicia, regulaminy itp) -> ale to co się teraz zadziało jest imho błędne bo nie jestem w stanie pojąć koncepcji 'przebicia czegoś czego jeszcze nie ma' :) 

 

* chyba że tutaj koledzy grający też w begm mogą podpowiedzieć, ew. czy tam lepiej się sprawdza system FA?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

jak można przebić ofertę której jeszcze nie ma?

 

Przebicie to por prostu wyższa oferta, zaistnieje w momencie wpisania tej niższej oferty. 

Załóżmy, że":

1. Millsap ma na stole 16.2

2. Ktoś skada mu potem 5,

3. Ktoś 2 składa 7

I co to byłoby przebite? 5 tak, a 7 nie ? 

i 5 i 7 są niejako przebite w momencie zlozenia i mozna je wycofać. 

 

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

dopóki nie ma zakazu, to można

czyli trzeba dopisac ze zlozonej oferty nie mozna wycofac chyba ze zostanie przebita, jesli oferta ktora sklada gracz nie jest najwyzsza w momencie jej skladania, nie moze jej wycofac do kiedy najwyzsza oferta nie bedzie ponownie przebita, czy jakos tak?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzuLcU napisał:

Mówię ze swojego doświadczenia ktoś mi kiedyś zwrócił uwagę. Na to, że nie mogę  wycofać oferty złożonej mimo że jest ona niższa od innej bo de facto nie nastąpiło jej przebicie po moje ofercie.   

to prawda, tez kojarze takie przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZYBKA ANKIETA

co się wydaje rozsądniejsze (i nie pytam tutaj o doświadczenie że było tak a tak, ale tak zdroworozsądkowo na przyszłość co wydaje się lepsze)

opcja julek - jeśli złoży się ofertę niższą niż jakaś już złożona to nie można jej wycofać 

opcja krzemo - jeśli złoży się ofertę niższą niż jakaś już złożona to można ją dowolnie wycofać (traktując tak jakby była 'przebita')

 

- pewnie w obu przypadkach trzeba byłoby coś dopisać w zasadach przy FA (no i na pewno 'moja' wersja ma minusy w stylu pisania ofert 'w tym samym czasie' itp)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.