Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, SzuLcU napisał:

Fajna przypierdolka, jak na kogoś kto ostatnio wybierał zawodnika prawie 24h.

We wszystkich zabawach tego typu nigdy nie miałem opinii hamulcowego. Jeżeli wyjątkowo to się wydarzyło to uprzedziłem zapewne jakie są powody. A moje komentarze maja bardziej komiczny wydźwięk bo ostatnio macie tu jakieś combo tych długich wyborów lub autopickow. Wyjmij kij z pleców. Czas trwania tego draftu to parodia choć okres wakacyjny ma niewątpliwie wpływ na chill out ludzi. Co nie znaczy ze nie mogę sobie smiechnac. Co robię bo wierze ze uśmiech jest zdrowy dla człowieka i w psychicznym i fizycznym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wirtualni gracze których zastrzegłam na prawach bieda aby jak będę powyżej cap space mógł im dać większy kontrakt niż wyjątki(MLE,LLE i min). Jak składam oferty to muszę pilnować aby nie przekroczyć 80mln. Wirtualni gracze znikają po podpisaniu kontraktu.

7 minut temu, bogans2 napisał:

Jakim cudem Rockets moga kogos podpisac jak maja -$42mln? Limit jest -$26mln tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kuba2419 napisał:

Gracz sam wybiera gdzie idzie. Jest robiona symulacja na discordzie.

tak Julek najpierw macha do bólu, a poźniej z odtworzenia symuluje😋

7 minut temu, Krzemo napisał:

Oferty są wbijane do gry. Decyduje algorytm gierki. 

jaki algorytm, co ty pierdzielisz, to są żywi ludzie, z sercem i uczuciami, takim conajmniej jak Qcin😛

a ps to jakaś lipa z tym 1fa do wtorku optuję żeby conajmniej do czwartku, ja niezdarze tych moich wymiataczy podpisać, bede chyba musiał oferty na za 5 wklepywać😄

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bogans2 napisał:

A co sie dzieje jezeli gracz bedzie mial kilka ofert MLE? Kto wygrywa? 

Dlatego ważne jest abyś podpatrzył kartę zawodnika na stronce bo tan do algorytmu znajdziesz info dodatkowe dla każdego zawodnika. ( jaki ma charakter i czy bardziej patrzy na $ czy lojalność ). To jeden z części składowych analiz po kogo idziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Dlatego ważne jest abyś podpatrzył kartę zawodnika na stronce bo tan do algorytmu znajdziesz info dodatkowe dla każdego zawodnika. ( jaki ma charakter i czy bardziej patrzy na $ czy lojalność ). To jeden z części składowych analiz po kogo idziesz. 

Tylko tak naprawdę w pierwszych 8 sezonach to jest mało ważne, jeżeli masz kozaka z draftu tyłu Harden, Steph czy Jimmy bo jednak najpierw ma 3lata rookie a następnie dajesz jemu QO i dopiero po zakończeniu tych 5latach QO możesz się obawiać jeżeli nie dostaniesz od niego samego oferty podczas PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

We wszystkich zabawach tego typu nigdy nie miałem opinii hamulcowego. Jeżeli wyjątkowo to się wydarzyło to uprzedziłem zapewne jakie są powody. A moje komentarze maja bardziej komiczny wydźwięk bo ostatnio macie tu jakieś combo tych długich wyborów lub autopickow. Wyjmij kij z pleców. Czas trwania tego draftu to parodia choć okres wakacyjny ma niewątpliwie wpływ na chill out ludzi. Co nie znaczy ze nie mogę sobie smiechnac. Co robię bo wierze ze uśmiech jest zdrowy dla człowieka i w psychicznym i fizycznym aspekcie. 

Haha. A kto w beGM kiedyś poganiał towarzystwo, a jak przyszła jego kolejka to zastopował draft pod pretekstem sprawdzenia rynku. No ignazz, swoje masz za uszami akurat w tym aspekcie :P

Inna kwestia, że trochę spokoju i cierpliwości, by się przydało co poniektórym, bo to tylka zabawa i nie ma większego znaczenia czy zaczniemy FA tydzień później przykładowo. 

Btw, ten Edy Tavares przy swoich warunkach fizycznych mógłby być naprawdę ciekawym prospektem, bo najważniejsze skille ma całkiem całkiem, ale niestety zdecydowanie potencjału zabraknie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Btw, ten Edy Tavares przy swoich warunkach fizycznych mógłby być naprawdę ciekawym prospektem, bo najważniejsze skille ma całkiem całkiem, ale niestety zdecydowanie potencjału zabraknie. 

Ta, ciekawy prospekt jak na tak fatalny overall. Miałem go na swojej liście po Stauskasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.