Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2023 o 09:41, LAF napisał:

@josephnba a tak całkiem serio. To kogo byście dali za Trae ? Zacha ? 

Tak serio to ja wciąż nie wierzę w te plotkę 

W dniu 16.04.2023 o 13:43, Pan A. napisał:

🤣

No normalnie PRAWIE jak prorok! 

Szkoda tylko, że jakieś 1,5 roku za późno to napisałeś, byłbyś bardziej wiarygodny.

No i ten Lauri,  w kontekście "te drafty Bulls to jest tragedia jakas", tak średnio po ostatnim jego sezonie, no ale rozumiem, że pasował Ci do " proroctwa".

Stary! 

Lauri odpalił w szóstym sezonie! W SZÓSTYM!

17 godzin temu, kcp78 napisał:

Analiza wsteczna, zawsze skuteczna! Swoją drogą, jaja tu była podnieta typem (Karmisovasem), jaki to jest 'zajebisty' gm, podczas gdy typ podpisał po prostu najdroższych grajków z wolnej agentury  (bulls mieli zdecydowanie najwięcej gotówki w tym okienku)! 😁; wymiana po Vuca była oczywiście zasadna, ale to był strzał na 'tu i teraz', który dziś odbija się, niestety, czkawką; szkida tego Lonzo w c***... 

Idź sobie fapować przy bilansie pistons 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Rozwiniesz?

Już nie chce mi się ponownie wracać do wątku jak Lauri został rozegrany przez AK, na jaką pozycję i do jakiej roli był często sprowadzany, ale wystarczy spojrzeć na dorobek Fina w barwach Bulls, gdy dostawał podobną liczbę rzutów jak ma obecnie w UTAH, czyli +17. Pamiętać też trzeba, że w JAZZ dostaje więcej łatwych piłek do skończenia, czego nie miał w Bulls i gra praktycznie bezstresowo.
 
                                 PTS       REB       FGM        FGA       FG%      3PM      3PA     3P%      
Lauri w Utah          25.6        8.6         8.7          17.3       49.9        3.0        7.7      39.2
Lauri w Bulls          24.7        9.4         9.1          18.9       48.3        3.2        8.1      39.5


Dodam tylko, że moim zdaniem Williams potrafi znacznie więcej w ataku niż Lauri, ale niestety jest DDR i trener, który podobnie jak Lauriemu pewnych spraw nie ułatwi.
 

 

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tankathon napisał:

Już nie chce mi się ponownie wracać do wątku jak Lauri został rozegrany przez AK, na jaką pozycję i do jakiej roli był często sprowadzany, ale wystarczy spojrzeć na dorobek Fina w barwach Bulls, gdy dostawał podobną liczbę rzutów jak ma obecnie w UTAH, czyli +17. Pamiętać też trzeba, że w JAZZ dostaje więcej łatwych piłek do skończenia, czego nie miał w Bulls i gra praktycznie bezstresowo.
 
                                 PTS       REB       FGM        FGA       FG%      3PM      3PA     3P%      
Lauri w Utah          25.6        8.6         8.7          17.3       49.9        3.0        7.7      39.2
Lauri w Bulls          24.7        9.4         9.1          18.9       48.3        3.2        8.1      39.5


Dodam tylko, że moim zdaniem Williams potrafi znacznie więcej w ataku niż Lauri, ale niestety jest DDR i trener, który podobnie jak Lauriemu pewnych spraw nie ułatwi.
 

 

 

Axami się nie chce przypominać że rzut mu z roku na rok siedział coraz gorzej, że nie rozegrał nawet sezonu w zdrowiu, że jak na "mobilnego" wysokiego nie potrafił wziąć na plecy NIKOGO i zagrać tylem 

Jako rookie zrobił mega wrażenie, ale począwszy od drugiego sezonu przestał się rozwijać, czym był bardziej orzypakowany tym gorzej poruszał się po parkiecie, tym gorzej rzucał 

 

 I oczywiście że dużo w tym zasługi sztabu ale rok w Cavs pokazał że Lauri swoje za uszami miał 

 

Cieszy mnie jak się w Jazz rozwinął, bo lubię i ich i jego 

Ale jeszcze rok temu był co najwyżej dobrym rolesem/starterem 

A tymi hajlajtami próbujesz tutaj kogoś przekonać? Co my jesteśmy na onecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, josephnba napisał:

Axami się nie chce przypominać że rzut mu z roku na rok siedział coraz gorzej, że nie rozegrał nawet sezonu w zdrowiu, że jak na "mobilnego" wysokiego nie potrafił wziąć na plecy NIKOGO i zagrać tylem 

Jako rookie zrobił mega wrażenie, ale począwszy od drugiego sezonu przestał się rozwijać, czym był bardziej orzypakowany tym gorzej poruszał się po parkiecie, tym gorzej rzucał 

 

 I oczywiście że dużo w tym zasługi sztabu ale rok w Cavs pokazał że Lauri swoje za uszami miał 

 

Cieszy mnie jak się w Jazz rozwinął, bo lubię i ich i jego 

Ale jeszcze rok temu był co najwyżej dobrym rolesem/starterem 

A tymi hajlajtami próbujesz tutaj kogoś przekonać? Co my jesteśmy na onecie?

Rzut mu nie siedział? Do czasu ogłoszenia wątku z kontraktem, czyli mniej więcej do all star Lauri robił 19/6 na skuteczności 51% i blisko 40% za 3 przy 7 próbach na mecz, finalnie sezon skończył 13.6/5.3 na skuteczności 48% i blisko 40.2% za 3 przy 5.8 próbach na mecz. To taka tragedia? Wyżej wrzuciłem ci stats, że gdy Lauri mógł sobie porzucać, to jego zdobycze punktowe nie odbiegają od tego co kręci aktualnie w Utah, ale jak widac przeszedłeś obok tego szczegółu. Co do brania na plecy? że niby w Utah nagle zaczął to robić? nie widziałem.

Wstawka yt była dla zabawy, a ty mi tu z onetem?

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, memento1984 napisał:

szczypta talentu, mega hype i worek kontuzji - nie maja Bulls szczescia,

Postawili na 2 połamańców, jeden biega, drugi może mieć problem z chodzeniem, 50% sukcesu nie jest zły. Najgorsze z perspektywy czasu jest to, że Bulls sami się wpędzili w tarapaty, a mogli spokojnie budować wokół Butlera i Portisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał:

Postawili na 2 połamańców, jeden biega, drugi może mieć problem z chodzeniem, 50% sukcesu nie jest zły. Najgorsze z perspektywy czasu jest to, że Bulls sami się wpędzili w tarapaty, a mogli spokojnie budować wokół Butlera i Portisa.

Te twoje wieczne pi****lenie co by było gdyby, przewidywania (po czasie) i marudzenie jest w c*** męczące 

 

A pomyśl co by było gdyby Bulls zatrzymali Branda i Artysta! Dynastia k****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć! 

Straszna tu cisza ostatnio. Niestety Byki nie miały szczęścia w loterii i nie mają żadnego picku w tegorocznym drafcie. 

Jest kilka plotek odnośnie Chicago:

1. Zainteresowanie Aytonem ( Vuc+Williams do Suns w zamian za Aytona)

2. Możliwy trade DDR lub Lavine.

3. Zainteresowanie 3cim pickiem w tegorocznym drafcie który należy do PTB ( ponoć sami szukają wymiany żeby Lillard mógł jeszcze o coś powalczyć) .

 

 

Wg mnie granie tym składem to po prostu strata czasu, to niej jest skład na mistrza, w dodatku brak większych możliwości żeby realnie wzmocnić ten skład. 

Z całym szacunkiem do DDR, myślę że zarówno dla niego jak i organizacji lepiej byłoby poszukać sensownej wymiany póki jeszcze ma wartość.

Vuc za Aytona? Byłbym za, ale oddawanie Williamsa niekoniecznie mi się widzi w takiej konfiguracji. 

Myślę że warto podjąć rozmowy z PTB o ich picku w tegorocznym drafcie nawet kosztem Lavine pod warunkiem sensownej paczki.

 

Co waszym zdaniem powinien zrobić Front Office Bulls? Nie zmieniać nic i czekać na Lonzo? Podpisać Vucevicia? Wymieniać DDR/Lavine czy może zaorać wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hrabia21 napisał:

Cześć! 

Straszna tu cisza ostatnio. Niestety Byki nie miały szczęścia w loterii i nie mają żadnego picku w tegorocznym drafcie. 

Jest kilka plotek odnośnie Chicago:

1. Zainteresowanie Aytonem ( Vuc+Williams do Suns w zamian za Aytona)

2. Możliwy trade DDR lub Lavine.

3. Zainteresowanie 3cim pickiem w tegorocznym drafcie który należy do PTB ( ponoć sami szukają wymiany żeby Lillard mógł jeszcze o coś powalczyć) .

 

 

Wg mnie granie tym składem to po prostu strata czasu, to niej jest skład na mistrza, w dodatku brak większych możliwości żeby realnie wzmocnić ten skład. 

Z całym szacunkiem do DDR, myślę że zarówno dla niego jak i organizacji lepiej byłoby poszukać sensownej wymiany póki jeszcze ma wartość.

Vuc za Aytona? Byłbym za, ale oddawanie Williamsa niekoniecznie mi się widzi w takiej konfiguracji. 

Myślę że warto podjąć rozmowy z PTB o ich picku w tegorocznym drafcie nawet kosztem Lavine pod warunkiem sensownej paczki.

 

Co waszym zdaniem powinien zrobić Front Office Bulls? Nie zmieniać nic i czekać na Lonzo? Podpisać Vucevicia? Wymieniać DDR/Lavine czy może zaorać wszystko?

Teoretycznie to nie ma o czym pisać, bo patrząc na ruchy Litwina można zaryzykować stwierdzenie, że z całą pewnością nie wydarzy się nic. W idealnym świecie AK siada i robi podsumowanie, po którym wymienia całą trójkę L+V+DDR i zastanawia się jak dać realną szansę na rozwój 22 letniemu White'owi, który zanotował spory progres, a także 21letniemu Williamsowi, który jak dotąd został ograniczony pod względem pozycji i liczby posiadań. Potencjalni partnerzy do wymiany PTD, Mavs, Jazz, GSW,  wymiana po Aytona warta rozważenia, jeśli paczka będzie pozbawiona wspomnianej dwójki.  Ewentualne  White + PAW + Scoot/Miller/Amen nie wygląda źle jako przyszłość zespołu. Chicago podobno odbyło spotkania z Millerem i Murrayem?

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hrabia21 napisał:

Cześć! 

Straszna tu cisza ostatnio. Niestety Byki nie miały szczęścia w loterii i nie mają żadnego picku w tegorocznym drafcie. 

Jest kilka plotek odnośnie Chicago:

1. Zainteresowanie Aytonem ( Vuc+Williams do Suns w zamian za Aytona)

2. Możliwy trade DDR lub Lavine.

3. Zainteresowanie 3cim pickiem w tegorocznym drafcie który należy do PTB ( ponoć sami szukają wymiany żeby Lillard mógł jeszcze o coś powalczyć) .

 

 

Wg mnie granie tym składem to po prostu strata czasu, to niej jest skład na mistrza, w dodatku brak większych możliwości żeby realnie wzmocnić ten skład. 

Z całym szacunkiem do DDR, myślę że zarówno dla niego jak i organizacji lepiej byłoby poszukać sensownej wymiany póki jeszcze ma wartość.

Vuc za Aytona? Byłbym za, ale oddawanie Williamsa niekoniecznie mi się widzi w takiej konfiguracji. 

Myślę że warto podjąć rozmowy z PTB o ich picku w tegorocznym drafcie nawet kosztem Lavine pod warunkiem sensownej paczki.

 

Co waszym zdaniem powinien zrobić Front Office Bulls? Nie zmieniać nic i czekać na Lonzo? Podpisać Vucevicia? Wymieniać DDR/Lavine czy może zaorać wszystko?

Zawsze milo widziec wpisy nowych uzytkownikow.

Powinni, to rozgonic towarzystwo lutym tego roku podczas trade deadline(np tylko Derozan, a Vucevicia i Lavina posadzic), obronic pick i teraz latem miec swoj pick+pogonic Lavina i moze jakis SNT Vucevicia. Postawiono na walke o playoffy, bylo blisko, ale sufit tej ekipy jest wlasnie tu gdzie jest, niestety kontuzja Lonzo zmienila totalnie potencjal tej ekipy. Zamysl byl ciekawy, dopoki Lonzo byl zdrowy wygladali bardzo fajnie, ale no niestety wyszlo jak wyszlo. Do tego deal po Vucevicia okazal sie fatalny w skutkach, nie wiem czy jest sens ratowac ten projekt.

Duzo jest sprzecznych reportow, niewiadomo co zrobia ale moim zdaniem nie bez powodu maja rozmowy z Brandonem Millerem czy Casonem Wallecem, pojawiaja sie rozne paczki w internetach takie jak Lavine+Vucevic za Simmonsa, Nurkicia, 3 pick i jakies dodatkowe picki. W dodatku:

 

Cytat

"But I do believe there will be a significant Bulls changes this summer. Or at least they will seriously be trying. I was at the Draft Combine this week and heard from an insider that he believes the Bulls are done with this Big Three" -Sam Smith (Chicago Bulls Writer)

Derozan ma ostatni rok kontraktu, na pewno jakis contender skusi sie na niego bo kontrakt jest calkiem ok. Lavine moim zdaniem wyladuje w Blazers lub Magic, Vucevic pewnie by chcial do Magic ale ci maja centra, a to nie jest etap lawki.

Bulls musza zaczac przebudowe, ale przede wszystkim musza zaczac fajnie draftowac i rozwijac mlodziez, bo z tym jest straszny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

No tylko ze mimo postępów para White Williams może nie zrobić kolejnego kroku a zebrany z draftu taki Thompson przykasztanic tak ze będzie pazdziez. Tu nie ma prostego przepisu na sukces. 

Przykasztanić? paździeż?  Zdajesz sobie sprawę, że mając w składzie 2-3 allstarów Bulls w zeszłym sezonie dzięki szalonym rzutom DDR o włos uniknęli tragedii, a w tym sezonie nawet nie awansowali do PO? Tu nie ma żadnego ryzyka, bo za takowe należy uznać dalej pchanie wózka w oparciu o gwiazdy, które dają cokolwiek tylko po jednej stronie parkietu. Twoim zdaniem powinni pchać się w powiedzmy 3-4 letni kontrakt DDR za +100mln i poprawić to grubszym sianem Vucowi, niż zaryzykować rozwój Pata i White'a? Tu nie ma na co czekać, Lavine jako lider został zweryfikowany, podobnie jak ten cały projekt, który został słono opłacony, bo 3 wyborami w drafcie i 2 zawodnikami z top10 draftu. Kolejny sezon Williamsa na pf-ie i marginalna rola kosztem DDR to kolejny stracony czas i powtórka historii Lauriego.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.