Skocz do zawartości

PO 2037 transmisje


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W BeGM mamy system finansowy, który mocno utrudnia zadanie i tankerom i utrzymaniu teamów-potworów. Nowe zasady draftu i ogólnie większość loteryjność draftu. To akurat trudno wprowadzić. Ale jakieś "Silvo Berlusconi rule" można by wprowadzić, gdzie właściciel po dwóch latach ucina tank. 

Możliwości są. 

przeciez Bulls jeszcze tylko kolejny sezon moga zagrac na wzglednym luzie finansowym

potem beda musieli mocno ogarniac a i tak pewnie straca sporo swietnych graczy za free

wiec wychodzi 5 lat loterii za 2 lata grania tanim potworem - not that bad imho

a Pablo co jak co ale nie tankowal nigdy a caly czas w czubie - cygan, ale skuteczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

@fluber Julek na pewno by chciał, abyś to akurat Ty kliknął mu 10.000ny

MOJ PRZYJACIEL KOELNER TO UCZYNIL LOL

nawet nie zauwazylem (jak jest sie 'najlepszym userem forum' to juz sie nie zwraca uwagi na te milestone'y xD)

4 minuty temu, Koelner napisał:

czyli Cię jednak opierdolił bez mydła 

mnie opierdolil (ktory to juz raz) silnik simki lamiac mi Love'a :(

a trade byl win win -> value grajkow na podobnym poziomie (Gay i Rose lepsi 'na teraz' Love i Wall lepszy potencjal) a profilowo akurat sie lepiej dopasowali w nowych ekipach (Gay i Rose to idealne 2 i 3 opcja przy Baronie za to Love to legitny anchor O, jakiego mi brakowalo a ktory w Spurs sie troche marnowal)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Pablo co jak co ale nie tankowal nigdy a caly czas w czubie - cygan, ale skuteczny

 

To skąd Okafor w jego zespole z trzecim pickiem? 

Umówmy się że ja sukces Pablo mogę szanować za wymianę Favors + Jrue za Barona Davisa, a potem za wydymanie julekstepa, ale ogólnie droga jego potęgi jako wzór to tak jakby mi ktoś stawiał Kulczyka za przykład przedsiębiorcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To skąd Okafor w jego zespole z trzecim pickiem? 

Umówmy się że ja sukces Pablo mogę szanować za wymianę Favors + Jrue za Barona Davisa, a potem za wydymanie julekstepa, ale ogólnie droga jego potęgi jako wzór to tak jakby mi ktoś stawiał Kulczyka za przykład przedsiębiorcy. 

Ja Okafora już zastałem w Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To skąd Okafor w jego zespole z trzecim pickiem? 

Umówmy się że ja sukces Pablo mogę szanować za wymianę Favors + Jrue za Barona Davisa, a potem za wydymanie julekstepa, ale ogólnie droga jego potęgi jako wzór to tak jakby mi ktoś stawiał Kulczyka za przykład przedsiębiorcy. 

Okafor jest dluzej w simce niz Pablo

ja rozumiem chec dokuczania, ale uspokojcie sie z tym 'dymaniem' przed sezonem dawalem sie jakos na 6tym miejscu gdzie jak byly komentarze to ze 'za wysoko'.

Sezon skonczylem jako trzecia ekipa simki z lepszymi perspektywami niz mialem na jego poczatku

chcielibyscie byc tak wydymani zazdrosnicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.