Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2022/23


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Czyli mozliwy out nawet na 2-3 miesiace z tego co wujek google mowi. Troche loteria, moze 6 tygodni, moze 3 miesiace :].

No ale Warriors oficjalnie nad ranem podali ,że to jest sublocation.. I że to jest 3-4 tygdonie ( tego akurat oni nie podali tylko ludzie na twiterze). Jeśteś pewien ,że ten Wpis Shama jest po publikacji Warriors? Bo mam wrażenie ,że to nie jest tak dratamtyczne jak podałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

No ale Warriors oficjalnie nad ranem podali ,że to jest sublocation.. I że to jest 3-4 tygdonie ( tego akurat oni nie podali tylko ludzie na twiterze). Jeśteś pewien ,że ten Wpis Shama jest po publikacji Warriors? Bo mam wrażenie ,że to nie jest tak dratamtyczne jak podałeś

Cytat

A shoulder subluxation is a partial shoulder dislocation involving the ball of the upper arm bone (the humerus) partially popping out of its socket.
Shoulder subluxation can take 
12 to 16 weeks to fully heal. Full range of motion usually returns after six to eight weeks. Strength usually returns in three months. 
You'll usually be able to resume most activities within 2 weeks, but should avoid heavy lifting and sports involving shoulder movements for between 6 weeks and 3 months. Your care team will advise you.

Ciezko powiedziec ogolnie, bo ile ludzi tyle opinii. Najlatwiej bedzie poczekac.

Ja mam nadzieje, ze chlop szybko wroci dla dobra ligi, ale kontuzje barku sa okropne do wyleczenia, bol czesto powraca. Zwlaszcza, ze gdzie nie wpiszesz tego w google to wyskakuje bardziej 8 tygodni, niz 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Sham wlasnie nie napisal, ze po 2 tygodniach będzie rediagnoza? Czasem po prostu może sie zdarzyć, żę jakas opuchlizna musi zejsc, coś się zagoić, żeby w ogóle określic czy np. idzie się pod nóż czy się robi reha

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Robaq napisał:

Ale czy Sham wlasnie nie napisal, ze po 2 tygodniach będzie rediagnoza? Czasem po prostu może sie zdarzyć, żę jakas opuchlizna musi zejsc, coś się zagoić, żeby w ogóle określic czy np. idzie się pod nóż czy się robi reha

To właśnie napisał, dlatego nie wygląda to za dobrze według doktora googla. Jak wroci w lutym, to imo będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,że kontuzje zrobiły swoje ale nie da się patrzeć na Klaya. Golden straciło swoich dwóch najlepszych graczy . Klay właściwie to jest do zezłomowania. Może Golden powinna poszukać wymiany Klay plus wybory za graczy do rotacji. To już lepiej niech ten Poole będzie w s5 

Klay powoli przejmuje od RW tytuł najgorszej umowy. JEszcze w obronie czasem cos daje ale w ataku to już tylko na opcję nr 5 się nadaje choć najlepiej jakby w ogóle nie dostawał piłki

Zarówno w Filadelffi jak i dziś w Madison był chyba najgorszym graczem Golden co przy Wisemanie jest wyczyn ( choć w sumie to cięzko rozstrzygnąć , który jest gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karpik napisał:

Wtf GIFs - Get the best gif on GIFER

Różne rzeczy piszesz ostatnio i wiem, że lubisz sobie rzucić od czasu do czasu daleko idącym wnioskiem po jednym czy dwóch obejrzanych meczach, ale tutaj chyba odleciałeś za daleko :)

Czasem się zastnawiam czy ogarniasz coś takiego jak hiperolę.. I zazwyczajj to nie jest kwestia jednego czy dwóch meczów ale chociazby tego jak źle Klay wygląda bez Stephena w każdym meczu. Ze własciwie poza krótkim okresem on zaczął sezon źle i teraz znowu wrócił do tych złych

W tej chwili to wiggins jest klarownym nr2 w Golden i to akurat nie hiperbola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, karpik napisał:

chyba odleciałeś za daleko

no wlasnie nie odlecial.

wczoraj uslyszalem fajne zdanie o klayu:

,,jakby wyjac3 najgorsze mecze westbrooka i 3 najlepsze klaya,to nie zobaczylbys zadnej roznicy``.

wiem,ze nie ktorym, to ciezko przyznac,ale to klaya kontrakt jest obecnie najgorszym w nba,poniewaz:

- za chwile ( w lutym) skonczy 33 lata,

- ma gwarantowany kontrakt na bagatela 43 mln na przyszly sezon,

- sportowo lepszy juz nie bedzie,

- kontuzje zniszczyly go na tyle,ze nie ma absolutnie mowy by bronil ( z powodzeniem) guardow innych druzyn. jest na to juz zwyczajnie za wolny i nie ma opcji by wrocil do dyspozycji z przed kontuzji. czasy gdy z powodzeniem bral sie za krycie najlepszych graczy  (lillard, cp3, harden) minely bezpowrotnie i teraz nadaje sie tylko do krycia sf`-ow.

biorac to pod uwage,to spadajacy za pol roku kontrakt westbrooka jest o wiele ,,przyjemniejszy`` niz 1,5 roku klaya.

mam nadzieje,ze bob myers walnie piescia w stol i nawet pogonii klaya (plus wisemana) doplacajac pickami, bo zbrodnia bedzie marnowanie ostatnich lat prime`u stepha,a klay jest niestetu kula u nogi i ostatnie finaly zostaly wygrane przez stepha POMIMO klaya ( a nie dzieki).

facet w 5-6 meczowej serii po zagra 4 katastrofalne rzutowo mecze i po 1 srednim i 1 fantastycznym.

sorry,ale placac mu 40 mln oczekujesz czegos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał:

Czasem się zastnawiam czy ogarniasz coś takiego jak hiperolę.

Przepraszam, nie zdawałem sobie sprawy, że mamy poetów na forum. 

Klay zaczął fatalnie ten sezon i wydawało się, że jest już po nim, ale trzeba pamiętać, że on w offseason w ogóle nie grał 5 on 5, potem zaczął wyglądać jak stary dobry Klay (ten krótki jak twierdzisz okres trwał ponad miesiąc kiedy Klay w 15 meczach notował 21,5 ppg i trafiał 4.5 trójki na 42%), a ostatnio miał znowu kilka gorszych meczów. Bez Stepha każdemu gra się gorzej, nie tylko jemu, pewnie Klay prime ma już za sobą, zwłaszcza w obronie nie nadąża już za szybszymi guardami, ale twierdzenie, że to za chwilę może być najgorszy kontrakt w lidze to nie hiperbola, tylko zwykła głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karpik napisał:

że to za chwilę może być najgorszy kontrakt w lidze to nie hiperbola, tylko zwykła głupota.

Klay jest 10 na liscie płac w całej NBA. Gorszy od niego z czołowej 10 jest tylko RW , który ma tylko pół roku umowy. Gdyby ekstrapolować grę Klay do końca sezonu to będzie to wyglądało średnio dobrze. Oczywiście sa umowy np,. Bena Simmonsa ale tak naprawdę Klay za chwilę będzie miał jedną z najgorszych umów w NBA bo przy finansach Golden to trzeba tak naprawde wartość każdej umowy podnieść o ok 80% ( zapłacą ok 170 mln podatku) więc Klay tak naprawdę kosztuje Golden ok 75 mln a jest minusowym obrońca i coraz gorszym strzelcem

Więc nie to nie głupota tylko realizm. Klay ma jeden z najgorszych w NBA stosunków koszt do tego co wnosi

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Klay jest 10 na liscie płac w całej NBA. Gorszy od niego z czołowej 10 jest tylko RW , który ma tylko pół roku umowy. Gdyby ekstrapolować grę Klay do końca sezonu to będzie to wyglądało średnio dobrze. Oczywiście sa umowy Harrisa ,. Bena Simmonsa ale tak naprawdę Klay za chwilę będzie miał jedną z najgorszych umów w NBA bo przy finansach Golden to trzeba tak naprawde wartość każdej umowy podnieść o ok 80% ( zapłacą ok 170 mln podatku) więc Klay tak naprawdę kosztuje Golden ok 75 mln

Ale piękna gimnastyka, byleby tylko jakoś wyjść z twarzą po napisaniu głupiego posta. Klay może być najgorszą umową w Dubs ze względu na koszty, o których piszesz. Jednak w lidze jest jeszcze 29 innych zespołów i wszystkie te zespoły są w lepszej sytuacji pod względem salary od Dubs. Jeśli się nie mylę, to pisałeś o najgorszej umowie w lidze. Umowa Klaya schodzi po następnym sezonie, sam Klay jest w tym roku póki co lepszy od Middletona czy Kawhi z czołówki płac. Kawhi ma dłuższy kontrakt, Middleton taki jak Klay, Harris o którym wspomniałeś zarabia tylko 3 mln mniej od Thompsona i też kontrakt mu się kończy w 2024. Do tego dochodzą długie umowy przepłaconych Simmonsa czy Portera żuniora. Mi tam wychodzi, że Klay nie jest nawet w top5 najgorszych umów.

11 minut temu, ely3 napisał:

jest minusowym obrońca i coraz gorszym strzelcem

21 godzin temu, ely3 napisał:

JEszcze w obronie czasem cos daje ale w ataku to już tylko na opcję nr 5 się nadaje choć najlepiej jakby w ogóle nie dostawał piłki

Jeszcze wczoraj twierdziłeś coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Ale piękna gimnastyka, byleby tylko jakoś wyjść z twarzą po napisaniu głupiego posta. Klay może być najgorszą umową w Dubs ze względu na koszty, o których piszesz. Jednak w lidze jest jeszcze 29 innych zespołów i wszystkie te zespoły są w lepszej sytuacji pod względem salary od Dubs. Jeśli się nie mylę, to pisałeś o najgorszej umowie w lidze.

A gdzie wg Ciebie gra obecnie Klay? W Golden czy Orlando? Przecież w tamtym wpisie pisałem by go wymienili ale z perspektywy Golden to jest obecnie jedna z najgorszych umów w całej lidze .

Jeśliby Klay grałby w Magic to ta umowa nadal byłaby zła ale nie tak koszmarna. Bo za rok Klay nadal będzie kosztował Golden tylko ,ze już nie 75 a sporo więcej bo ich podatek wzrośnie przez umowę Poole

 

1 minutę temu, karpik napisał:

Jeszcze wczoraj twierdziłeś coś innego

Niby gdzie się jedno wyklucza z drugim Coś tam daje to nie oznacza ,że daje wiele.  Miewa mecze gdzie dobrze bronił . W większości jednak jest łatwo mijalny

10 minut temu, karpik napisał:

to pisałeś o najgorszej umowie w lidze.

Poza tym ja pisałem ,że siebie zacytuje

Powoli przejmuje od RW...

Co mnie przekonuje ,że jednak masz problemy z odczytywaniem hiperboli ... I możesz mi pokazać ten fragment w którym napisałem ,ze obecnie jest to najgorsza umowa w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przyjąć consensus ze pozostawienie Klaya obecnie w Golden to ze względów podatkowych nie jest najlepszym pomysłem i warto rozważyć przy dobrze grającym tylko w S5 Poolu jego ROZMIENIENIE na dwa trzy assety ale tańsze w ostatecznym rozrachunku. Sam gracz ma wartość nieadekwatna do zarobków ale nie jest to najgorsza umowa w nba. 
@karpik @ely3 zawsze szanowałem wasze zdanie wiec nie warto strzelać do siebie. 
bym lekko edytował wypowiedz:

pozostawienie Klaya w Golden może doprowadzić ze względów podatkowych do sytuacji ze ta umowa się nie obroni. 
 

problem jaki widzę jest inny.
Golden jako klub biorąc pod uwagę flow relacje pozycje Klaya trenera i połączenie ze Stephem mistrzowskimi tytułami sprawia ze nie widzę jego oddania  

Reasumując. Golden nawet nie myślą o oddaniu Klaya. 

Wiec umowa w tym kontekście robi się niemiła. Ale nie najgorsza. Skutki mogą być fatalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

a nie jest jeszcze tak przypadkiem ze jak by Warriors nie byli tak zalosni to Klay by dawal rade dalej? plus potrzebuje jeszcze troche czasu po takiej serii kontuzji?

Gra już rok od tego czasu. Trochę czasu dostał a najgorzej wciąż wygląda w tych elementach które nie mają nic wspólnego z czuciem gry, piłki i parkietu. Myślę, że stary Klay to będzie już powracał w pojedynczych meczach. Najbardziej odczuwalny jest jego zjazd w obronie i tu myślę będzie bardzo ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.