Skocz do zawartości

Hall of Fame - klasa [2037]


julekstep

HALL OF FAME - KLASA [2037]  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto powinien zostać HoFem?

    • Andres Nocioni
    • Dirk Nowitzki
    • Glenn Robinson
    • Kevin Garnett
    • Jason Kidd
    • Paul Pierce
    • Richard Hamilton
    • Shareef Abdur-Rahim
    • Stephon Marbury
    • Tim Duncan


Rekomendowane odpowiedzi

Jak rok temu głosujemy na grajków, którzy mają zostać HoFami po zakończeniu kariery.

Out of Scope:

- gracze w wieku poniżej 33 lat

- gracze już zaklepani jako HoF (Chris Webber, Allen Iverson, Ray Allen, Steve Francis, Vince Carter, Horace Grant)

Każdy może oddać max 3 głosy.

Prezentacja kandydatów:

Andres Nocioni - Pięciokrotny mistrz z 76ers na początku kariery. Po odejściu z tej ekipy odnosił indywidualne sukcesy w innych ekipach -> niestety bez wyboru do ASG (chociaż raz czy dwa wydawało się że się załapie)

Dirk Nowitzki - 4x ASG, 1x all-NBA, 1x mistrz. Solidna kariera jednego z lepszych ofensywnych wysokich w historii simbasketu.

Glenn Robinson - Legenda i mistrz z Timberwolves. Ostatnią część kariery spędza w GSW (co ciekawe jest to ekipa która go wydraftowała)

Kevin Garnett - 3x ASG, 3x all-NBA. Połowa wieloletniego duetu w GSW (razem z Davisem), który to duet nigdy nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Kariera solidna, ale bez wyraźnych wzlotów - za to z paroma upadkami (głównie kiedy był w rosterze tankujących Kings).

Jason Kidd - 1x ASG. Zapowiadał się na świetnego rozgrywającego, jednak w dalszej części kariery zdegradowany do roli secondary playmakera w Heat. Obecnie szuka pierścienia w Bostonie. Trochę zawód względem potencjału, ale i tak długa i solidna kariera z paroma highlightami.

Paul Pierce - 2x ASG, 1x all-NBA. Wydawało się że będzie bustem względem oczekiwań, jednak w Nowym Orleanie ożywił swoją karierę. Jeden z solidniejszych wingów swojej ery. Na starość został ring chaserem.

Richard Hamilton - Najlepszy pure scorer simki, który do dzisiaj nie zdobył żadnego wyróżnienia. Chyba najbardziej zmarnowany potencjał w historii simki (szkoda bo Wielcy Magic parę razy się zgłaszali po niego i mogli to odwrócić).

Shareef Abdur-Rahim - 1x ASG. Musiałem kimś zapchać ankietę -> i taki to właśnie grajek, solidna zapchajdziura :)

Stephon Marbury - 2x ASG, 1x all-NBA, 1x mistrz (PO MVP). Większość kariery bez rewelacji, ale miał bardzo dobre 5 lat w Wolves (2030-2034), kiedy to był topowym rozgrywającym w lidze i razem z Rayem Allenem poprowadził Wolves do nieoczekiwanego mistrzostwa.

Tim Duncan - 3x ASG. Do bólu solidny wysoki bez jakichś bardziej spektakularnych sukcesów. Obecny sezon to piękna puenta tej nieco rozczarowującej kariery

 

 

czas na oddanie głosów - DO KOŃCA 1SZEJ RUNDY PLAYOFF!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, julekstep napisał:

Duncan ma lepszą karierę :) 

Duncan ma beznadziejną karierę, przecież on podpisał z Wariatem czy Qcinen i uchodził za najgorszy asset gry. Ty sam twierdziłeś, że nie jest MLE warty. 

Pierce dał pięć lat z rzędu Playoffs drużynie z Nowego Orleanu i jedną epicką kampanię zakończoną finałami konferencji. A w rundzie drugiej wygrał H2H przeciw Westbrookowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Duncan ma beznadziejną karierę, przecież on podpisał z Wariatem czy Qcinen i uchodził za najgorszy asset gry. Ty sam twierdziłeś, że nie jest MLE warty. 

prędzej pisałem że jest wart MLE właśnie :P

no był przepłacony strasznie, ale to nie jego wina tylko GMów :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

prędzej pisałem że jest wart MLE właśnie :P

no był przepłacony strasznie, ale to nie jego wina tylko GMów :P 

o jego karierze świadczy to, że będąc całkowicie zielony dostałem ofertę właśnie aby przytulić jego c***owy kontrakt od @elwariato . teraz to powinienem z 3 picki i prospekty wyciągnąć a przez te hienę zostałem wydymany :P ( w sumie jeszcze raz przez @Tecu na pickach ale to były czasy zanim na stronce excela znalazłem :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

o jego karierze świadczy to, że będąc całkowicie zielony dostałem ofertę właśnie aby przytulić jego c***owy kontrakt od @elwariato . teraz to powinienem z 3 picki i prospekty wyciągnąć a przez te hienę zostałem wydymany :P ( w sumie jeszcze raz przez @Tecu na pickach ale to były czasy zanim na stronce excela znalazłem :P )

Wydymac to ty sie sam wydymales, bo dwa picki dostales i i tak tankowales, do tej pory nie lapie po kiego go na sile trejdowales dalej madralo😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.