Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał:

Chris Dowe przed przyjściem do Anwilu miał 34,2 % za 3 a Kamil miał 36,1 % za 3 w ostatnim RS więc o co kaman z tą słabą trójką ? 
 

Idąc dalej Chris Dowe miał 39/114 za trzy a Kamil miał 26/72 czyli aby wyrównać Dowe Kamil musiałby trafić 13/42. Gdyby Kamil dalej trafiał za trzy na poziomie 36 % to miałby 15/42 co w sumie daje 41/114

Więc jeden jest PG z dobrą trójką a drugi PG z kiepską ?

@Reikai jak to jest ? Bo wydaje mi się , że chodziło tam bardziej o obronę a nie o trójkę 

Dowe to atletyczny potwor zyjacy w pomalowanym i na postcie, Laczynski boi sie oddawac rzut spod kosza, co ty w ogole porownujesz  :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, LAF napisał:

To kto jest PG z kiepską trójką ? 

PG IV ? 

No też o tym piszę, że to + słaby D powoduję, że nie nadaje się na startera w BCL a Ty jeszcze dopisałeś kiepską trójkę co zabrzmiało jak moje stwierdzenie, że VW kiepsko broni ; P

I Dowe i Laczynski maja przecietna trojke, nie bardzo wiem o co walczysz bo nigdzie nie napisalem ze Dowe ma dobra trojke. Walczysz z tezami ktore sam stawiasz.

Co nie zmienia faktu ze Laczynski nawet nie stal obok Dowe'a.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Laczynski bronil calkiem niezle w tym sezonie akurat, madrze sie ustawia, przecina passing lanes, jakis dobry niski dalej robi mu wiatrak, ale nie rzucalo sie to mocno w oczy bo  Frasunkewicza druzyny sa fajnie ustawione w D akurat.

Teraz, LAF napisał:

Tak odebrałem połączenie zdań PG z kiepska trójka jakoby to był powód wymiany go na Dowe, ale w porządku. 
 

To spytam inaczej. Który PG ma dobrą trójkę i jest PG a nie combo. Oczywiście mówimy o zawodnikach w zasięgu. 

To juz robota Frasunkiewicza, ale znajac scouting Anwilu to pewnie jakis Florence :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Szczecin jak już wrzucał gaz, to robiło się bardzo jednostronnie. BTW, jako nieposiadacz karnetu ostatnie wolne miejsca dorwałem przy trybunie gości i zamiast wrogości spotkał mnie widok 40-letnich Grażynek gardłujących "hej Wilki ho", dzięki nim poczułem się trochę lepiej po tym laniu. Fajnie tak dla odmiany nie dostać butelką od jakiejś bezzębnej ameby kibicującej przeciwnej drużynie, trochę szok dla człowieka przyzwyczajonego do stosunków kibicowskich panujących na piłce kopanej.

Edytowane przez Jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.