Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał:

A mogli podpisać Granta za 14-15mln śr. za sezon, bo przed sezonem podobno za tyle by z Bostonem zgodził się na extension.

Koleś się odkleił i to dobrze. Te 15 to i tak za dużo. W Bostonie Smart nie dostaje 20, White ma około 16. A nie ma co porównywać Williams są do żadnego z nich. Niech idzie do Dallas albo Hornets 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby przegięcie bo gość odkąd mu odebrali catch and shoot trójkę jakoś po 1 rundzie po w zeszłym roku nic nie potrafił zrobić aleee

Broni

Rzuca za 3 czyli nie można od niego pomagać 

Może grać small ball 4

A Celtics itak są ponad capem także lepiej go przedłużyć niż pozwolić mu odejść, później najwyżej będą mogli nim dilowac, prawa Birda maja do niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takiego kolesia z kontraktem 20 nikt nie weźmie. Za 15 to jeszcze może.

Dzisiaj fajny mecz. Nie lubię opcji co by było gdyby, więc nie rozpatruje tego w kontekście braku najważniejszych zawodników, ale podoba mi się komentarz "Bucka po dobrywce wygrali z rezerwowym składem Celtics"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, LAF napisał:

Joe wyszedł obronną ręką, ale ta rotacja ehh. Przecież odjazd Boston zrobił jak tylko wyszli small ballem. Uczepił się Joe granie parą Al - Rob jak rzep psiego ogona. Al jest za wolny na PF i poza rzutem za trzy punkty w ataku niczym nie grozi. 

Grant miał dwie piłki meczowe i gdyby choć jedną wykorzystał to by nie było tej dramaturgii. Ogólnie mocno mi przypomina PJ fucking Tuckera a koleś pyka za FULL MLE i to jest adekwatna wartość jego. Słabsza dyspozycja Malcoma niestety i brakowało tego powera z ławki. 
 

Ogólnie nie wiem czy to wynikało z foul trouble Smarta , ale on i White zagrali tyle samo m mniej więcej i nie ukrywam , że z White’m lepiej to wyglądało.

Jayson znowu mega ważna dobitka w końcówkę. Ogólnie wydaje mi się , że on ma instynkt dzięki któremu wie kiedy ruszyć na atakowaną tablice i dobić piłkę w bardzo ważnym momencie. Ile już takich dobitek było ? Sporo. 

Też nie mam pojęcia dlaczego gra Alem.

Po pierwszej połowie wyglądało to źle bo Tatum i Horford mieli mniej punktów niż White. Odjazd na 15 na początku drugiej spowodował, że kiepsko to wyglądało. Jak Ale i Jason wskoczyli na odpowiednie obroty to zaczęło to wyglądać.

Sędziowanie takie sobie, było widać że nie lubią Smarta. 

Otoczka, zaangażowanie, publika to jak zawsze w takich meczach bardziej PO niż RS.

Fajny mecz który udowadnia, że White powinien grać w S5, że Grant nie jest wart więcej niż 12M$za sezon oraz, że Embiid to cipa. 

p.s. koszulki Phily to najgorsze jerseye w NBA 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy meczyk z Cavs. 3 kwarta pozwolila zbudowac spora przewage ktora pozwolila przetrwax niefrasobliwa i troszeczke nerwowa koncowke.

Ale co chcialem napisac - ogladalem uwazniej od 3 kwarty i w sumie co Mitchel mial pilke to prawie wszystko konczyl. Obrona Celtow nie byla w stanie go zatrzymac wiec bral pilke wlasciwie w kazdej akcji. I tak zastanawiam sie czy to bardziej pokazuje jak ten zawodnik sie rozwinal i jak niesamowite ma obecnie umiejetnosci czy tez bardziej opowiada to historie slabej (slabszej mocno niz rok temu) obrony Celtow. 
Fajny mecz Ala ktory do pewnego momentu mial chyba 22 punkty na wszystkich celnych rzutach z gry, w tym 6 trojkach. Oczywiscie mam na mysli ofensywe bo w defensywie wygladalo to srednio szczegolnie w momentsch gdy przejmowal Mitchella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bostonian napisał:

Ciekawy meczyk z Cavs. 3 kwarta pozwolila zbudowac spora przewage ktora pozwolila przetrwax niefrasobliwa i troszeczke nerwowa koncowke.

Ale co chcialem napisac - ogladalem uwazniej od 3 kwarty i w sumie co Mitchel mial pilke to prawie wszystko konczyl. Obrona Celtow nie byla w stanie go zatrzymac wiec bral pilke wlasciwie w kazdej akcji. I tak zastanawiam sie czy to bardziej pokazuje jak ten zawodnik sie rozwinal i jak niesamowite ma obecnie umiejetnosci czy tez bardziej opowiada to historie slabej (slabszej mocno niz rok temu) obrony Celtow. 
Fajny mecz Ala ktory do pewnego momentu mial chyba 22 punkty na wszystkich celnych rzutach z gry, w tym 6 trojkach. Oczywiscie mam na mysli ofensywe bo w defensywie wygladalo to srednio szczegolnie w momentsch gdy przejmowal Mitchella.

Cavs moim zdaniem tylko potwierdzili trend, ze ostatnio (2miechy) nie potrafia wygrac z zadna liczaca sie druzyna ktora nie jest zdekompletowana. Ostatnie minuty i heroiczny "powrot" na 3pt raczej nie zamazuje ogolnie slabego obrazu w tym wzgledzie. Cavs maja problem ze zagrac dobry mecz z taka druzyna jak Boston gdzie 2-3 graczy bedzie na poziomie a nie tylko jeden no i obrona wyglada strasznie soft i nie efektywnie po stronie Cavs (sagging obroncy, umierajacy na screenach, zbyt duza swoboda na obwodzie mimo ze maja material zeby zamykac tam zawodnikow).

*chcialbym powiedziec ze to taki moment w sezonie ze nie chce zapierdalac po screenach zawodnikom i ogolnie walczyc ale ja nie wierze ze oni wcisna nagle guzik ktoregos dnia i zaczna grac "we belong here" - Garland jest mieciutki do bolu a rozmiar Mitchella nie pomaga

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brookyn jak ustawił obronę i przestawali dawać tyle przestrzeni na obwodzie to się kompletnie pogubili i to liderzy również. Świetny mecz DFS , genialny Mikala. Oni szarpalli walcyzli. Boston się chyba ciut rozlużnił i miał dużo głupich strat

4 godziny temu, LAF napisał:

Cameron Johnson w pierwsze 6 m ma 4 faule i kur wa gra do końca. Czemu go nie atakowano ?

Atakowali tylko ,że Cam grał bardzo dobrze potem. Miał kilka dobrych obron choćby na Brownie. Ogólnie Brooklyn zagrał rewelacyjne 30 minut po obud stronach . Obrona atak. Wszystko im wychodziło a Boston się pogubił. Zabrakło im determinacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem wczoraj na to double OT i powiem szczerze, że wyglądało to tragicznie w wykonaniu Celtics. Już pomijając fakt, że wogóle szczęśliwie do niej doprowadzili gdzie wcześniej potrafili odjechać na dwucyfrowe prowadzenie to ten brak effortu, który w nim pokazali był okropny. Niby to Nix byli back to back i teoretycznie to oni mogli by móc z tym kłopoty a tutaj było odwrotnie. Quickley zagrał chyba z 55+ minut a mimo to wyjeżdżał w pomalowane jak chciał, raz wręcz miał autostradę do kosza zakończoną wsadem gdzie obrona C's nie ogarnęła rotacji i mimo tych grubych minut z uśmiechem na twarzy wesoło podskakując rozjeżdżał pierwszą linię obrony Celtów. Do tego doszło beznadziejne zastawienie tablicy gospodarzy co poskutkowało 3 ofensywnymi zbiórkami gdzie za każdym razem kończyło się to faulem i tyle ich farta, że 2x na linii stawał Robinson gdzie trafił bodaj 2/4. Apropo fauli to był jeszcze taki bezsensowny w wykonaniu Granta Williama pod obręczą rywali przy -3 co poskutkowało 2 łatwymi FT Harta na nieco ponad minutę do końca 2OT. Do tego Smart się wyfaulował na samym jej poczatku. Niby Tatum coś szarpał i tych pkt w dogrywce trochę zrobił ale też odpalił parę wesołych trójek a ta akcja z wjazdem pod kosz na zakończenie 1 OT jakaś taka bez przekonania. Zresztą na koniec 2OT nie było lepiej gdzie przy -2 mając z 18sec nie dali rady zrobić switcha Tatuma na Robinsona i zanim wzięli czas to sporo czasu stracili. Akcja po tym czasie też kompletnie nieudana gdzie zaczęli od podania na własną połowę gdzie czasu nie było już za dużo i skończyło się na spudłowanej trójce przez ręce z rogu boiska. Ogólnie ten ich trener wygląda jakby kompletnie nie ograniał jak są takie końcówki i biorąc pod uwagę jakoś zagrywek to by się w sumie zgadzało. Nie oglądam za dużo Celtów więc nie wiem na ile to częste zjawisko ale jak czytam tutaj narzekania na niego to po dzisiejszym spotkaniu jestem skóry się z nimi zgodzić. Jak w PO będą zaliczać takie końcówki to myślę, że ZDROWE Bucks ich pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.