Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ely3 napisał:

Ainge za późno oddał Conleyaa bez Mike w Jazz naprawdę jest cieńko z rozegraniem zwłaszcza ,że Sexton sobie naprawdę coś zrobił z Memphis( ale nie dam gwarancji ,że nie przełużają mu kuracji). JEdnak dopóki jest Clarkson to jeszzcze jest jakieś kreowanie ale jak jeszcze go zdjęli to czasem jest naprawdę ciężko

 

Ainge sie strasznie sfrajerzyl ze ich trzymal od poczatku sezonu tzn Conleya i Clarksona. No i zatrudnil jeszcze coucha od popa :). Najsmiszniejszym widokiem jaki zobaczylem w tym roku to ktorys mecz gdzie UTAH wygrywa a Ainge w tle z PRZERAZONA mina patrzy. No i wanbayame c*** strzelil. czyli jego glowny cel sezonu.

Ale jak nie awansuja do PO zawsze jaskis procent szans beda mieli w loteri wiec nic nigdy nie wiadomo.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio czasu na oglądanie meczów więc ograniczam się do highlightów Sochana. Ale ciekawi mnie jak idzie mojemu ulubieńcowi Collinsowi w roli startowego centra? Stots przez lata męczył go na skrzydle a ten od zawsze najlepiej sprawdzał się jako mobilny center. Jest szansa, że zrobi w końcu krok do przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Nie mam ostatnio czasu na oglądanie meczów więc ograniczam się do highlightów Sochana. Ale ciekawi mnie jak idzie mojemu ulubieńcowi Collinsowi w roli startowego centra? Stots przez lata męczył go na skrzydle a ten od zawsze najlepiej sprawdzał się jako mobilny center. Jest szansa, że zrobi w końcu krok do przodu?

Wg mnie jest. Fajny ruchliwy gracz ze skillami. Jedynym problemem dla niego w SA moze byc pozyskanie Wanbanyamy. Wtedy o miejsce na 4 i 5 bedzie walczyl z nim i z sochanem. Chyba ze wanbanyama bedzie na poczatku gral na 3-ce. Dla mnie Collins to taki Poors man Perzingis. Lepszy bliżej kosza gorszy za trzy ale cagle groźny z dystansu dobry w obronie i kontuzje podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Mecz z Indiana prowadzil w SAS 3trener - elegancka gra i wygrana z zespolem 28-35

Mecz z HOU proawdzil w SAS ich glowny trener i przegrana z zespolem 13-49

Po prostu Pop gra o cele a 3-ci trener chciał się wykazać :). Porozmawiamy po drafcie 23 za rok. Aby był udany dla SAS. Ja np sie przestraszylem ze po meczu z Indiana zaczną winning streak i jeszcze wyprzedza Charlotte :).  Tzn dadza sie wyprzedzic przez Charlotte. Ale jak przegrali z Houston to juz moga wszystko w tym roku przegrac co nie znaczy ze to zrobia. jak tylko nie bedzie zagrozenia na top 3 pop zacznie ostro im obrone cwiczyc i moze seria wygranych an koniec.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Mecz z Indiana prowadzil w SAS 3trener - elegancka gra i wygrana z zespolem 28-35

Mecz z HOU proawdzil w SAS ich glowny trener i przegrana z zespolem 13-49

No i o to chodzi. Wyścig o jedynkę trwa :) Były dwie wygrane - nikt się nie może przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Nie mam ostatnio czasu na oglądanie meczów więc ograniczam się do highlightów Sochana. Ale ciekawi mnie jak idzie mojemu ulubieńcowi Collinsowi w roli startowego centra? Stots przez lata męczył go na skrzydle a ten od zawsze najlepiej sprawdzał się jako mobilny center. Jest szansa, że zrobi w końcu krok do przodu?

Z pozytywów coraz bardziej oddała się od urazów które spowolniły jego karierę, dobrze rotuje w obronie, rzuty za trzy oddaje bez zbędnego zawahania. Nie generuje strat i rzadko oddaje złe rzuty. 
kuleje obrona 1:1 i mógłby mocniej wbijać się w pomalowane szczególnie w kontrach jest jeszcze pasywny 

absolutnie można go chwalić a i rywalizacja o pozycje w rotacji to nie problem. Możliwe za na SF będą grać wymiennie Wemby/Sochan ( docelowo gdy wygładzi 3) 

Keldon wtedy może będzie szukać nowego domu. 

43 minuty temu, mac napisał:

Mecz z Indiana prowadzil w SAS 3trener - elegancka gra i wygrana z zespolem 28-35

Mecz z HOU proawdzil w SAS ich glowny trener i przegrana z zespolem 13-49

Odbieram to bardziej jako żarcik ciekawostkę niż kontynuacje krucjaty antyPop i podtrzymanie na sile tezy ze rola trenera jest bliska zeru. 
inaczej autor tego zdania (2) wykazałby się absolutnym brakiem elementarnych kwestii spurs w tym sezonie z porównaniem kto był dostępny i dlaczego na parkiecie. 
ale nie ma to miejsca bo kolega zażartował tak w wersji lite dla koneserów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.