Skocz do zawartości

Doncaster Miners - Wsparcie dla forumowiczów


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Wraz z @Kubbas jesteśmy w drużynie Doncaster Miners, która od przyszłego sezonu ma zamiar uczestniczyć w rozgrywkach angielskiej trzeciej ligi oraz pucharze Anglii. Kubbas jest grającym trenerem, a ja grającym kierownikiem drużyny.  Niestety, straciliśmy sponsora przez co pojawiły się trudności ze spięciem budżetu i ciężko nam opłacić wszystko. Z ciekawostek, np. po brexicie aby grać jako Polak musisz zapłacić 575£ za rejestracje. Anglik płaci 50£. Nie rezygnujemy jednak i mamy dwa miesiące na zebranie pieniędzy, dlatego prosimy o jakakolwiek pomoc, czy to finansowa czy poprzez może kontakt do jakiejś firmy, która chciałaby się reklamować na boiskach północnej Anglii. Jak to mówią, ziarnko do ziarnka i uzbiera się wersalka :). O to link do zbiorki, która jest tylko kropla z morzu potrzeb. Będę wdzięczny za każdy grosz.

https://gofund.me/f1a47c73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rw30 napisał:

Ja bym najpierw temu co gra w klapkach zrobil zbiorke na buty.

 

A poza tym to musialbys udostepnic playbooka, zebym wiedzial jaki jest wasz go-to play I jak bronicie pick'n'rolla, dopiero wtedy moge zdecydowac 

W ataku będziemy grać 4 out 1 in z wysokim w dunker spot

Spain pick and roll w ataku, plus kilka zagrywek z post Playerem jako facilitorem, dużo w tranzycji i Semi tranzycji bo według mojej filozofii najwięcej quality rzutów się tak generuje, zwłaszcza że mamy 2 świetnych driverów ja i @Reikai a pozostała część rosteru to sami shooterzy

Za każde wsparcie serdeczne dziękujemy anyway 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 16:37, Kubbas napisał:

Spain pick and roll w ataku, plus kilka zagrywek z post Playerem jako facilitorem, dużo w tranzycji i Semi tranzycji bo według mojej filozofii najwięcej quality rzutów się tak generuje, zwłaszcza że mamy 2 świetnych driverów ja i @Reikai a pozostała część rosteru to sami shooterzy

 

10 lat na forum robi swoje, ja to kupuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.