Skocz do zawartości

Ciekawe Artykuly


NY-PiXo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

http://elgee35.tumblr.com/post/16213878 ... -teammates

 

SRS - ranking zespolu bioracy pod uwage pkty zdobyte, stracone i konkurencje (np. zespoly grajace na wschodzie w 00s beda mialy nizszy SRS bo konkurencja byla beznadziejna).

 

wniosek artykulu - teammates Russella nie byli kluczowi podczas zdobywania tych tytulow. Russell byl constant, reszta replaceable. cos jak z Nashem i ofensywa Suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

http://celticshub.com/2011/01/11/celtics-post-strong-showing-in-nba-fatness-rankings/

 

 

fajny ranking grubasow w NBA

 

nie wiedzialem ze tkanka tluszczowa Artesta tak wysoko go pozycjonuje

To nie jest tkanka tluszczowa tylko BMI- czyli wskaźnik masy ciała do wzrostu(coś w tym stylu). Dlatego Artest jest w czolowce bo przy 6'7'' waży aż 260 lbs.

Ja mam 24,7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumiem jak można nie umieć przytyć - mi wystarczył miesiąc wpieprzania pizzy co drugi dzień, brak aktywności fizycznej i w rok przykoksowałem z 55 do 75.

 

Mierze ok. 170 cm.

A ja w 1,5 roku z 69 do 97kg. :wink: Siłownia i żarcie wystarczyły.
30 kg w 1,5 roku dobra genetyka... a ile w tym czasie urosles?

 

ja mam 25,3 przy niskim poziomie tluszczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumiem jak można nie umieć przytyć - mi wystarczył miesiąc wpieprzania pizzy co drugi dzień, brak aktywności fizycznej i w rok przykoksowałem z 55 do 75.

 

Mierze ok. 170 cm.

A ja w 1,5 roku z 69 do 97kg. :wink: Siłownia i żarcie wystarczyły.
30 kg w 1,5 roku dobra genetyka... a ile w tym czasie urosles?

 

ja mam 25,3 przy niskim poziomie tluszczu :D

Urosłem 4 cm przez ten czas. Genetyka właśnie imo słaba, niby waga poszła w góre ostro( pod koniec sierpnia ważyłem nawet 101kg) ale różnica w wyglądzie mogłaby być większa, całyczas się zastanawiam gdzie są te kilogramy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie rozumiem jak można nie umieć przytyć

 

Zależy od predyspozycji. Ja zanim zacząłem ćwiczyć ważyłem 65 kg przy 188 cm wzrostu. Teraz ważę 80, ale waga idzie w górę tylko kiedy ćwiczę i trzymam dietę.

 

Poza tym tu jest jeszcze kwestia ile z tej waszej masy to mięśnie, bo dorobić się oponki wokół brzucha to rzeczywiście nie taka wielka sztuka (choć u mnie i z tym jest ciężko).

 

 

różnica w wyglądzie mogłaby być większa, całyczas się zastanawiam gdzie są te kilogramy :D

bo to nie koksy, żeby cię napompowało. mi dalej mało kto wierzy, jak mówię, że ważę osiem dych. a mam nawet dowód w postaci wydruku ze specjalnej wagi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile masz wzrostu? dobry z ciebie kaban :D

197cm. Czyli można powiedzieć, że warunki Jordanowskie 6'6'', 215lbs :D 8)

Zależy od predyspozycji. Ja zanim zacząłem ćwiczyć ważyłem 65 kg przy 188 cm wzrostu. Teraz ważę 80, ale waga idzie w górę tylko kiedy ćwiczę i trzymam dietę.

 

No ja mam tak, że wystarczą mi 2 tygodnie bez treningu i odrazu spada mi masa prawie 2kg, więc na takie przerwy sobie nie mogę pozwalać. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.