Skocz do zawartości

Temat ekstra dla zabawy


RonnieArtestics

Kogo wolałbyś / kto wygra Twoim zdaniem?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie ?

    • Support Luki w Heat
      1
    • Support Biida w 76ers
      3


Rekomendowane odpowiedzi

January twierdzi ze support Doncica u tangiersa jest lepszy niż support Embiida u Tecu. 
czysto teoretycznie dochodzi do takiej serii - wszyscy zdrowi procz liderow-  kogo druzyne wolicie mieć w takiej serii/która drużyna wygrywa? Załóżmy ze jest bubble i nie ma HCA. W tych playoffach rzecz jasna bo chyba o to chodziło januaremu. 
 

Struś/Middleton/Brooks/Barnes/Horford 

z ławki Dipo/Anderson/Portis 

Vs

Kyrie/White/Klay/Covington/Clarke
Maxey/D.Robinson/McDaniels

 

wg mnie ewidentnie Philly lepszy team i wolałbym ich prowadzić. Chciałem poznać tak o wasza opinie, zagłosujcie chociaż w ankiecie albo dajcie jakiś feedback.
Temat ma na celu rozruszać trochę a nie jakieś wojenki prywatne wszczynać jak coś :) 

pozdro

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty napisałeś, że support Tecu jest SIEDEM razy lepszy ten Heat Doncica. January się nie zgodził. 

Teraz ankieta na temat tezy której nikt nie rzucił. 

Wcześniej dał do zrozumienia, ze tak mysli. będę robił takie tematy jak chce a ty wyluzuj albo polecisz na ignora :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january Clarke Klay Covington White McDaniels Z ławki - to chyba spoko zestaw w obronie, sam Kyrie by tyle nie ZEPSUŁ vs Dillon Brooks czy Oladipo, prędzej właśnie w ofensywie jest monstrualna roznica, bo procz wyraźnej przewagi w s5 Sixers maja jeszcze Maxeya z ławki. Ty chyba nie zaczniesz robić z Klaya defensywnej miernoty bo mu (wg ciebie) jeden mecz nie wyszedł (pamietam ze skomentowałeś mój post se klay dobrze bronił w którymś meczu z Dallas) :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Heat natomiast miażdżą rywali jak chodzi o poziom defensywy, słabość Sixers nawet w pełnym zdrowiu w tym aspekcie jest znaczna. Sixers nie mają tu kogo rzucić na duet Middleton/Barnes.

Zdecydowanie nie doceniasz takich graczy jak White, RoCo, Klay, McDaniels, Clarke, S. Johnson. Zdecydowanie. 

Ale rozumiem co chcesz ugrać. 

Nie podoba mi się to, ale rozumiem. 

Tak pierwsze z brzegu, bo mi się wyświetliło

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

No to nie jest tajemnica specjalna jakaś, że Klay to już jest poniżej przeciętnej obrońca po kontuzjach. 

 

To W skali 1-10 jak ocenisz jego obronę w całych playoffs ? ; )

 

Btw uważam, ze masz na tyle duża przewagę nad każdym z begm w tym roku, ze umniejszanie rywalom jest Ci totalnie nie potrzebne i bawi mnie po prostu to (standardowe już chyba?) budowanie narracji na miesiąc do przodu :)

 

Cóż, mam nadzieje ze zagłosuje w ankiecie reprezentatywna ilość gm :) zachecam do głosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.