Skocz do zawartości

[beGM Play-off '22 West 1st Round] #2 NUGGETS (58-24) - #7 ROCKETS (43-39)


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Lucas napisał:

Brown i Bam graja w 2 runzdie, a Bradley Beal nie przegrał w tym sezonie meczu w Playoffs nawet, pewnie sweep na fałszywym MVP!!!

Wszystko się zgadza, ale myślę, że Brunson by  ten 1-2 mecze wyciągnął. Ale fakt, że seria dość jednostronna, Rockets w max 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gra, on był sadzany na ławce przez Pacers w końcówce sezonu bez żadnym info o kontuzji, oczywiście będę mu odpowiednio przycinał minuty, ale przy tej rotacji to nie problem

Hmmm a nie miał stawić się na zgrupowanie kadry w Spale?

Polakiem jestem i obowiązki mam polskie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam serdecznie w corocznej drodze krzyżowej LBSa, zaczynamy PO, trochę zamieszania było, nie jest to idealny start postseason, patrząc na apetyty choćby w 3T, ale też nie da się ukrywać, że mam jeden z najmocniejszych i chyba top2 w ogóle na Zachodzie roster w tym momencie dlatego też trzeba to wykorzystać.

1. Ogólne podejście do serii z Rockets.

Na pewno najwiękzym problemem @Regis jest tu brak Beala, w ogóle przez brak swojego drugiego lidera, ta drużyna bardzo dużo ze swojego potencjału. Mamy tu dobrze dobrane klocki by przy zdrowiej kadrze bić się nawet o HCA na Zachodzie, niestety plaga kontuzji dopadła niemal każdego, tak też jest w przypadku Rockets. Coby nie mówić Beal i tak miał bodaj najgorzy sezon od lat, no, ale ostatecznie na pewno by się tutaj mojemu rywalowi przydał. Zwłaszcza, że potencjał pozostałych dwóch opcji ofensywnych w osobach Browna i Rozziera byłby tutaj niedoprzecenienia, a tak finalnie na dobrą sprawę atak Rox  będzie musiał się opierać na tej dwójce wspomagnej Adebayo, któremu ciężko będzie w tej rundzie znaleźć swobodę w ataku, zwłaszcza przy konieczności masowania się z Jokiem. Języczkiem u wagi mógłby tu być Nance Jr., ale on w realu niestety został sprowadzony tylko do roli rezerwowego (za równo w PTB jak i Pelicans) dla dobra serii powinien tu grać w s5, ale też nie ma pewności, że wytrzymałby +30 minut na parkiecie, jego zmiennikiem będzie pewnie Osman, choć GM pewnie wolałby tu grać Kieffem, niestety on chyba nie do końca doszedł jeszcze do siebie, bo dostał od Spo do tej pory całe 3 minuty.

Nie wiem też do końca jak Rox obsadzą pozycje SF; na dobrą sprawę ich s5 powinna wyglądać tak:

Rozier - Brown - Osman - Nance - Bam

gdzie Osman musi pokryć jeszcze sporą liczbę minut na PF, na pierwszy rzut oka jest to raczej spory problem, ale zakładam, że GM Rox jeszcze opis doda, więc może widzi coś więcej niż ja.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zacząłem od problemów rywala, bo na jego tle nie mam podobnych bolączek. Mój roster jest zdrowy, choć oczywiście naznaczony shutdownami, do tej sprawy nie będę się tu szerzej odnosił, chcę w końcu wyciągnąć maksa z tego rosteru, zwłaszcza, że okoliczności wydają się nadwyraz  sprzyjające. W tej konkretnej serii realnym zagrożeniem wydaje się tylko Brown, ale na niego mam chyba najszerwszy w lidze zestaw obrońców - Royce, Caruso, Grant - wszyscy oni mogą spokojnie stanąć Jaylenowi w szranki. Reszty przewag tu niewidzę, bo meczapy prezentują się następująco

2. Rotacja

PG  Mike Conley (24)  Caruso (14) Brunson 10)

SG  Brogdon (22)  Brunson  (18) Caruso (8) 

SF  Royce (30) Grant (12) Vanderbilt (6)

PF  Grant (24) Vanderbilt (24)

  Jokić (36) Bamba (12)

 

3. Meczpy.

Rozier - Conley / Caruso / Royce

Brown - Royce / Caruso / Grant

Osman - Brogdon / Vanderbilt / Conley

Nance - Grant / Vanderbilt  / Royce

Adebayo - Jokić / Bamba / Vanderbilt

Już na perwszy rzut oka widać, że nie muszą się zbytnio wysilać by realnie powstrzymywać atak Rockets. W pierwszej rundzie Brown rzucał jedynie 21% za 3, co pomimo dość dobrej ogólnej efektywności może być tu decydujące, zwłaszcza, że Rozier też od dłuższego czasu nie jest orłem w tym względzie.

Pewnym atutem powinien być tutaj Adebayo, ale tu na pewno mam problem, bo Jok nieźle się z nim meczapuje, dość dobrze czuje jego gre, co udowaniają ostatnie spotkania z Nuggets z Heat, oczywiście jest to dość marna próbka  w skali całych sezonów, ale innej też nie mamy.

sezon 21/22

mecz #1

Jok

25/15/10  10/14 / 2 TO

Bam

10/10/2  3-10 /  2 TO

 

mecz #2

Jok

24/15/7   9-14 / 2TO

Bam

24/13/6   11-19 / 5TO

 

 

oczywiście nie mogę przemilczeć tutaj serii jaką zagrał Brunson:

 

27.8/4/4  na 58TS to zawsze robi wrażenie bez względu na okoliczności w jakiej odbywa się seria

dodatkowo dysponuje niepreciętnym talentem ofensywnym Granta czy Brogdona, ale to może zostawię już na inną serię

4. Podsumowanie.

chciałem niby coś więcej tu napisać, ale wygląda na to, że mi się nie uda (wybaczcie)

w następnej rundzie odniosę się szerzej, natomiast jeśli ktoś ma pytania co do tej serii to z chęcią odpowiem 

proponuję 4-1 lub 4-2 zależy jak odbieracie słabszą formę Joka vs Dubs w pierwsze 2 meczach, niestety dla @Regis z tej serii nie za wiele więcej da się wyciągnąć

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.