Skocz do zawartości

[2037] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

PREDYKCJE NA PO:

Bulls - 76ers:

Byłby sweep, ale brak Lillarda i jakiś hero-game Kobiego może dać przypadkowego wina w g3. 4-1

Magic - Knicks

Pytanie czy Green jest w stanie zatrzymać Love'a. Imho nie. 4-2

Celtics - Cavaliers

Cavs strasznie polecieli z formą w drugiej części sezonu i mimo przewagi pod koszem raczej nie mają jak zatrzymać Bricka (bo jednak Rondo na SG to byłaby za duża strata w O). Tak czy siak będę im kibicował, ale szans wielkich nie widzę. 4-1

Raptors - Wizards

Raptors lubią emocje vs gorsze ekipy, więc spodziewam się tradycyjnego 3-3 i pogromu w game7 4-3

 

Spurs - PTB

Byłby najbanalniejszy sweep ever, ale kontuzje Spurs trochę nam poprawią jakość tej serii. 4-1

Suns - Grizzlies

Brak Howarda w pierwszych meczach to gwóźdź do trumny Grizzlies (którzy i ze zdrowym Dwightem nie byliby faworytami) 4-1

Wolves - Sonics

Tradycyjnie nie jara mnie skład Wolves na papierze i tradycyjnie to działa. Sonics ostro oberwali w ostatni dzień RS i chyba jednak odpadną...a szkoda bo zdecydowanie bardziej wolę tę ekipę. 4-3

Rockets - Jazz

4-0 w RS nie wzięło się z niczego....i nawet bez Troya wierzę w Jazz i last dance Cartera, który wraca po kontuzji na g1. GO JAZZ! 2-4

10 minut temu, kuba2419 napisał:

Simka chyba pomyliła braci Lopezow, wybrała tego słabszego 🙃

 

9 minut temu, Alonzo napisał:

Robina?

to najfajniejszy karierowy h2h simki :P

na ten moment Robin ma lekką przewagę (mistrz z MVP playoffów, troszkę więcej 'accolades' mimo trochę gorszych statów)

obaj są super a poszli dość daleko w drafcie (Brook - 7, Robin - 13)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe FA się szykuje. Gay, Roy, Iggy, Sap, Robinson, Kidd może Kirilenko chyba że Toronto klepnie ten chory kontrakt na 6 lat i się zakopie na dłuuuuugo...

a zapomniałem jeszcze o Ericu Bledsoe czy Amare

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo w sumie to już można dziś te PO odpalić. Ja już zmieniłem skład, @Alonzo pewnie też :)

Nie ma się co śpieszyć ale pewnie jutro wieczorem można by już zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.