Skocz do zawartości

[2037] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

24h na zgłaszanie się po Orłów z Sacramento

 

Teraz, kahR napisał:

- Wolves cut: Jerome Jordan, Ricky Ledo, CJ Williams

-  Wolves sign Larry Hughes z waivers

Larrego możesz już chyba dodać do TWolves xD

@julekstep kiedy simka? Jbc to specjalnie na Magic zmieniłem taktykę 😉

Teraz, Szulim napisał:

Boston

cut: Jack Cooley

sign: Stephon Marbury z waivers

Ciężko będzie o Stepha skoro jesteś na końcu listy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Boston

cut: Jack Cooley

sign: Stephon Marbury z waivers

to tak nie działa :)

jak chcesz kogoś z waivers to zgłaszasz to do mnie PMem i wtedy możesz dostać takiego grajka, jeśli nikt wyżej na liście waivers nie zgłosi się po niego

Wolves napisali post w temacie z marszu bo mieli 1sze miejsce na liście, więc oczywistym jest że ich zgłoszenie zamyka sprawę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 20min!

Dzień 4 (na pierwszym miejscu goscie)

Timberwolves 97 - Kings 85
play-by-play

Nets 75 - Spurs 122
play-by-play

Hawks 112 - Bulls 105
play-by-play

Magic 132 - Rockets 111
play-by-play

Jazz 109 - Cavaliers 129
play-by-play

Sonics 119 - Warriors 105
play-by-play

Trailblazers 96 - Grizzlies 117
play-by-play

Wizards 87 - Celtics 121
play-by-play

Bucks 109 - Suns 139
play-by-play

Hornets 105 - Pistons 120
play-by-play

76ers 106 - Clippers 113
play-by-play

Pacers 124 - Mavericks 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • James Harden (Bulls) - 8
    Kyle Korver (Mavs) - 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumni SuperSonics idą jak burza - 4-0. Zaczęliśmy od mocnej defensywy - w pierwszych 3 meczach u siebie nikt z przeciwników nie dobił nawet do 80pkt. Dopiero teraz w g4 Warriors zaszaleli i rzucili nam 105pkt. (a my im 119). Flynn mi się podobał przeciwko Kings jako podstawowy pg. - 17pkt. 14as. Widać, że w tym sezonie ofensywę u mnie będzie ciągnąć duet Dragic/Lopez - choć ciężko powiedzieć jeszcze który z nich będzie liderem. Na razie wygląda na to, że jednak Brook - dziś niby słabszy mecz jak spojrzy się na punkty, ale miał triple double - 16pkt. 14zb. 10as. i do tego 5bl. Dobrze gra Bynum. Martwi trochę, że McGrady sukcesywnie zalicza zjazd.. Jednak trochę mnie przyzwyczaił w dotychczasowych sezonach, że można było na niego liczyć. Ok gra też szeroka ławka - cały czas szukamy optymalnego ustawienia, ale jak mawiał Grunwaldzki  w filmie Nienawiść w słynnej opowieści dziadka w kiblu - Jak na razie nie jest źle :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Dumni SuperSonics idą jak burza - 4-0. Zaczęliśmy od mocnej defensywy - w pierwszych 3 meczach u siebie nikt z przeciwników nie dobił nawet do 80pkt. Dopiero teraz w g4 Warriors zaszaleli i rzucili nam 105pkt. (a my im 119). Flynn mi się podobał przeciwko Kings jako podstawowy pg. - 17pkt. 14as. Widać, że w tym sezonie ofensywę u mnie będzie ciągnąć duet Dragic/Lopez - choć ciężko powiedzieć jeszcze który z nich będzie liderem. Na razie wygląda na to, że jednak Brook - dziś niby słabszy mecz jak spojrzy się na punkty, ale miał triple double - 16pkt. 14zb. 10as. i do tego 5bl. Dobrze gra Bynum. Martwi trochę, że McGrady sukcesywnie zalicza zjazd.. Jednak trochę mnie przyzwyczaił w dotychczasowych sezonach, że można było na niego liczyć. Ok gra też szeroka ławka - cały czas szukamy optymalnego ustawienia, ale jak mawiał Grunwaldzki  w filmie Nienawiść w słynnej opowieści dziadka w kiblu - Jak na razie nie jest źle :P 

Tylko na razie jedynie Suns jest mocniejsze a reszta to raczej portery team albo w ostrej przebudowie. Poczekaj na krótkie podsumowanie początku jak rozegrasz 10 męczy z PO team.

 

Rockets zaczęli jak sezon temu od ostrego falstartu ale grali raczej z zespołami mocnymi typu Raptors, Magic i jedynie 76ers które może być ma pograniczu PO i wtopa z nimi trochę może niepokoić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Tylko na razie jedynie Suns jest mocniejsze a reszta to raczej portery team albo w ostrej przebudowie. Poczekaj na krótkie podsumowanie początku jak rozegrasz 10 męczy z PO team.

 

Rockets zaczęli jak sezon temu od ostrego falstartu ale grali raczej z zespołami mocnymi typu Raptors, Magic i jedynie 76ers które może być ma pograniczu PO i wtopa z nimi trochę może niepokoić...

.. a ja jeszcze nigdy nie zacząłem od 4-0 i dlatego napisałem dopóki nie mam żadnego L :P 

Porażki przyjdą i to pewnie seryjnie - jak to w simce :D - pierwsza albo dziś w Portland (bo czemu nie :P ), albo jutro w Minnesocie po game winnerze Larry Hughesa. 

Natomiast tak, masz rację - trzeba tak z 20 meczy zaczekać, by cos powiedzieć, ale simka juz mnie zaskakiwała 2-3 krotnie w drugich częściach sezonu, więc żyje simkową chwilą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

ja jak coś to dziś  b.późno

@Krzemo @SlaKB ?

simne okolo 22

Dzień 5 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 83 - Trailblazers 87
play-by-play

Knicks 73 - Cavaliers 103
play-by-play

Raptors 106 - Kings 74
play-by-play

Timberwolves 131 - Bulls 121
play-by-play

Celtics 97 - 76ers 133
play-by-play

Mavericks 116 - Nets 92
play-by-play

Hawks 107 - Jazz 119
play-by-play

Pacers 104 - Grizzlies 98
play-by-play

Rockets 134 - Suns 115
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • goran dragic - sonics - 8 days
    roy hibbert - blazers - 9 days
    jeremy ketner - nets - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elwariato napisał:

Lebron standardowo speniał, bał sie stawic czoło wielkiemu Danemu, i biedny pj fucker musial zostac zniszczony😋

Ten LeBron na PF swoja droga to fajny pomysl, ale czy on nie straci handlingu troche przy zmianie pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.