Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

ale zeby X wykupił kontrakt zeby zagrac dla zesołu Y to ten YTeam przeważnie musiał byc pretendentem pełną gębą, któremu brakowało "tylko" tego czegoś

a na dziś dzien (a dokładniej w offseason będa) kimś takim są Heat, Lakers, Mavs, a dopiero pózniej Bulls

 

Nie wazne kto to będsie, ale przysłowiowe mięso pod kosz jest Bykom potrzebne od zaraz

I nie, nie jestem fanem robienia w pory i tradowania kogo popadnie byle tylko tradowac i sie "wzmocnic"

poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz to proszę, ale wszystkie możliwe wersje tradów przerabiają ludziki na niektórych Hamerykańskich forach, więc pewnie nic wielkiego i odkrywczego tutaj nie zaprezentujesz. Swoją drogą to i tak jest zawsze S&F, które idzie o kant dupy rozbić...

Ale bez krępacji... Tu masz linka:

 

http://www.shamsports.com/content/pages ... /bulls.jsp

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojebane z tymi kontraktami;) A tak sportowo to można pohandlować z Suns , jak rewolucje robią to na całego

 

Denga bym oddał w paczce z Tajem plus J.J za ...Dudley, Carter, Warrick

Oby nikt w bulls nie wpadła na tak idiotyczny pomysł jak ten który tu przedstawiłeś , porażka :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi co mnie interesują amerykańskie ludziki;)

wkurwia mnie po prostu jak wszyscy dookoła pierdola ciagle o tym samym Taj i Taj...A Boozera wyjebac:D:D:D

Człowieku co ty pierdolisz ? Kto chce wyjebać Carlosa ? Taj jest zajebistym rolersem który przy kontuzjogenności Boozera jest Bulls niezbędny bo kto ma inaczej grać ? Rudy czy 38 letni Kurt ? Chyba już zapomniałeś że Carlosiątko dopiero co po kontuzji wróciło, a cholera wie kiedy znów się poślizgnie i połamie. A co to transakcji z Suns to już nawet śmieszne nie jest i nawet Pax z Formanem by na to nie wpadli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tradu za wysokiego, takiego nie będzie gdyż w lidze jest mało środkowych którzy spełniali by 'wymogi' toma, czyli ostra D, pozatym potencjalna oferta bulls jest biedna w stosunku do np. orlando (reddick czy duhon), więc nawet jeśli przytrafi się jakiś defensywny środkowy do oddania od zaraz to trafi do orlando i innej opcji raczej nie ma. Po prostu mięcho pod kosz, trza coś poszukać w d-lig, znaczy się nawet nie trzeba szukać bo już jest gość (sims) wystarczy go podpisać, myślę że po tym meczu (gdzie nie zagra Taj) tom 'poprosi' gara o wzmocnienie tablicy.

 

Trade dotyczące 2 natomiast jest całkiem realne, nawet z naszą paczką fajek (jj+kasa). Tylko że nie ma zbytnio pola do popisu, trzeba brać co jest, jasne że rip odejdzie na 99% z pizdons ale nie stać nas na niego (nie mamy takiego kontraktu do oddania) trzeba szukać. Nie znajdzie się perfekcyjnego sg, to jest chyba dla wszystkich jasne (afflalo!) ale jest do wzięcia smith:

 

Another player the Nuggets will likely move is shooting guard J.R. Smith, who has drawn interest from the Chicago Bulls. Smith is making $6 million in the final year of his contract, and would love to end up with the Bulls, sources said. So far, Denver has resisted Chicago’s overtures on Smith because they may need to include him in a larger deal with Anthony. Bulls GM Gar Forman has been calling league personnel to do more research on the temperamental Smith, sources said. Yahoo! Sports

Patrząc na gre bulls brałbym typa, wniósłby sporo do gry, nie gralibyśmy w 4 w ataku (sory kif), daje spacing daje... to co pisałem, daje wszystko. Są z nim problemy poza parkietem ale jest w ostatnim roku kontraku, więc jeśli bylyby jakies problemy mozna go w lutym spuscic za np: kirka hinricha :wink: . 'Gaże' jeśli jest taka możliwość (bez krovera/brewa) zrób to !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem meczu, ale gdy przeglądałem boxscore'a. widzę, że trener w końcu zobaczył JJ, mial jak na te minuty, dobre statystyki. Trenerze więcej wiary. Zwłaszcza dwa przechwyty, to jest to. Dobrze grali bez gibsona, ja bym go tejdował, np. za REDICKA, ale czy oralndo by się zgodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phila wyglądała biednie, szczególnie pod koszem, gdzie nie mieli nic co potrafiło by bronić i nic co potrafiłoby zdobywać punkty. Elton sobie dzisiaj nie pohasał, mam wrażenie że wszystkie te swoje punkciki zaliczył na asiku który widać nie jest dobry na gości rzucających, thomas mordował zjadł i wypluł branda, thomas ty stary draniu ! : :D

Na co komu brad miller skoro kurt trafia wszystko i wykańcza coraz to fajniejsze passy rose'a. gdyby nie ten airball kurta można by było rzec że zagrał dzisiaj perfekcyjnie :wink: . Nie ma o czym pisać, blow out, masakra, rzeź. Ronnie i watson świetnie napędzają kontry, nie wiem kiedy rose rzucił te 20 pkt, nie robił absolutnie nic na siłę, boozer może sobie pozwolić na odpoczynek, bo deng zapewnia punkty, brewer rzuca trójki korver trafia wszystko gdy tylko rose jest na parkiecie, tylko bogans w tym wszystkim wygląda jak sierota.

Niechże mi ktoś spróbuje oddać denga albo taja nie daj boże, zajebie,

nie, kurt nie będzie grał 30 minut w meczu, asik nie wytrzyma tyle bez fauli, potrzebne jest mięcho pod kosz, wczoraj tego nie było widać, ale np na milweukee nasz front wsytarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem niespełna połowe, ale ciezko bylo... Kurt Thomas zjadł Branda, chociaz to troche wynkalo tez z dobrego team D - odpowiednie zaciesnianie obrony, podwojenia itd, ale na nogach standardowo stał swietnie i robił nam spory rozperdol. W ataku Boozer i Rose nie do powstrzymania, brak jakiejkolwiek odpowiedzi z naszej strony. Jedynie Young i Iggy zjawili sie na mecz, reszta totalnie wybita z rytmu i momentami wrecz pogubiona...

 

 

Thibo zrobił swietną robote w obronie - naprawde... tzn sixers nie sa jakims swietnym ofensywnie zespolem, ale swoje zawsze jakos tam wrzucą - tutaj - masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

ostatnimi czasy ronnie ładuje ładnie z półdystansu, mi to wygląda co najmniej na stabilizacje rzutu.

choć fakt, że zanim piłka wpadła po tym rzucie zza łuku to odbiła się od prawie każdego elementu kosza 8)

w Jazz przecież też trafiał "ładnie z półdystansu", więc to nic nie oznacza w kontekście jego rzutu za 3pkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem meczu, ale gdy przeglądałem boxscore'a. widzę, że trener w końcu zobaczył JJ, mial jak na te minuty, dobre statystyki. Trenerze więcej wiary. Zwłaszcza dwa przechwyty, to jest to. Dobrze grali bez gibsona, ja bym go tejdował, np. za REDICKA, ale czy oralndo by się zgodzilo.

A Ty będziesz za niego piłki zbierać...

Pomocy! Niech ktoś go nawróci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.