Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam go bolało po ostatnim treningu, więc bym się nie spodziewał, że zagra z Orlando i dobrze.

It may or may not be [Wednesday]," Boozer said. "I'm expecting hopefully this week, maybe this weekend but we'll see. I don't want to say I'm playing [Wednesday] and then not be able to play.

Dla zainteresowanych wywiad audio z Carlosem

http://sports.espn.go.com/chicago/nba/n ... id=5866128

Generalnie słodzi wszystkim:p

 

p.s. Chcę Robaka w HoF!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dziwna sprawa bukmacherzy od rana płacili 1,6 zł za zwycięstwo orlando z chicago teraz nagle kurs wzrósł na 2.15 za zwycięstwo orlando dziwna sprawa jakieś przecieki poszły co do tego spotkania wie ktoś może o co może chodzić ktoś ważny nie zagra czy co? czy może carlos ma zagrać i tak bukmacherzy ocenili że jak zagra to bulls wygrają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. blowoutem.

koszmarna gra, mnóstwo fauli def3 sec 2+1 i orlando nawet nic nie musi grać bo i tak punkty z linni zdobędzie, boozer expose jak c*** w obronie, normalnie dpoty, te cale pnr miedzy rosem a boozerem to na palcach jednej reki mozna policzyc, mialo byc wrzcanko na postup, a jest motion, ok ale to motion c***a daje, niestety. Orando rzuca lepiej trojki niz my wolne, nie ma zastawienia tablicy, nagle top team w rbs staje i magic zbieraja w ataku jak chca. W ataku kompletnie nic, rose od czasu do czasu jakis jumper, a do korvera to ja nie mam sily, jedyne co ma robic w tym klubie to rzucac, a on jebnal airballa i tyle z jego strony. Noah mial miec wielki wpierdol a gral swietnie... jak nie zalpal tych fauli. Nie chodzi o wynik ale o gre, zobaczymy teraz epicka druga polowa, ale ja nie wiem czy ponownie bedzie run a'la z pizdons suns czy sacto, nie wiem...

frustracja jak huj...

ale jest noc, mam prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi smutno... Zderzenie ze ścianą. Miałem wrażenie, że nawet Nelson rucha Derrica. Na tą chwilę Noah, our man, 0 zbiórek... Bez klasowej dwójki ciężko to widzę.

Powodzenia chłopaki, będzie jeszcze fajnie.

To dobra chwila, żeby iść spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bulls mieli tyle defensywnych zbiórek co Magic ofensywnych :D to chyba jakiś rekord.

 

A teraz poważnie nie wiem co się tak denerwujecie to dopiero 1 mecz z Lozzerem w składzie :D Jak denerwujecie się teraz to dopiero się będziecie denerwować w PO jak Lozzer pokaże jakim to jest All Starem :lol:

 

A teraz naprawde poważnie to dopiero pierwsze mecze. Rozegrają się będzie na pewno dużo dużo lepiej. Co prawda 2 runda max no ale na pewno nie będą jakimiś bolkami do bicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. blowoutem.

. Noah mial miec wielki wpierdol a gral swietnie... jak nie zalpal tych fauli.

 

mycek ja rozumie że cała drużyna nic nie zbierała i dała dupy, ale nasz pierwszy zbierający łapie w tym meczu każdą nie trafioną piłkę z tablicy tzn hmm ile to było jakieś 0 piłek:/// to chbya torche przesady jest w mówieniu ze grał świetnie :/

ogólnie zero współpracy z Boozerem ale to było pewne jak na pierwszy mecz, nikt chbya sie niespodziewał że odrazu towszystko ruszy. Booz no pierwszy mecz w którym grał jak ...no właśnie jakby miał taką długą przerwe i tyle narazie o nim

chyba z jednego kolesia bylem zadowolony hmm Taj dostal minuty zrobil swoje ogólnie pozytywnie na jego temat i niestety to dla mnie jedyny pozytyw tego meczu

 

choc jakbym pomyslal to drugi tez sie znajdzie tzn Rose nie został kontuzjiowany przez Howarda:P ale chbya mu cos w psychice zostalo bo jakos mialem wrazenie ze niechciał robic wjazdow pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wrazenie ze niechciał robic wjazdow pod kosz

zeby to tylko wrażenie było Fan :wink: a to real world daddy.

Magic to nie kings czy Nugs że można sobie bimbac 24 minuty w meczu. w sumie takich bulls jak chciałem ogladac było moze z 3-4 minuty na początku III kwarty.

Największe "ale " to można miec do szikagowskiego backcourtu, dawali się dymac niesamowicie, juz pomijam te tipoffy Carterta, ale Rose zoastający permamentnie na wysokiej zasłonie "pomagał" wręcz "napędzał" ofensywę Magic. Z drugiej strony gdy chciał się przebic dwa razy (II kwarta) efekt dwa przewinienia. Cartera pyka sobie na luzie 20 punktów w dwie kwarty lajtowe wjazdy, jumperki, wyskok do szatni na chwile na browarka powrót. No pięknie 40 letni kolo bez kolan dyma defensywne tuzy Bogansa (nie mam już do typa sił)i Brewera który był tragicznym graczem ofensywnym, facet już nawet nie grozi rzutem z półdychy, to jeszcze spierdoli parę layupów, a te jego przechywty jak juz było pozamiatane to niech sobie wsadzi. zadaję sobie sprawę z jego ograniczeń rzutowych, ale po takim meczu można sobie wnioskowac że on nawet z 4 metra boi się rzucac i woli podac/stracic piłke do Asika.

Asik to przynajmniej efektownie polskiego młotka blokował :wink:

Recepta na BUlls w Magi prosta Howard na środku zagęszczanie środka i pozwalanie na cykanie jumperków. Efekt wszyscy widzieli. W takim meczu Boozer w formie i jeszcze ktoś dysponowany na półdystansie i może emocje trwały by trochę dłużej.

Boozer, coż pierwszy mecz, ale wspołpraca na linii Rose-Carlos to bodaj jeden p'n'r (faul Howarda) i przestrzelony layup w III. Coś marnie, Rose wolał jednak podawac do Noah który mimo fatalnej dyspozcyji na deskach w ataku wygladał lepiej niż Howard a na treningi do Olaujowana nie jeżdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla rozluźnienia:)

mój bracik zrobił mi tapetke fajną. co prawda powinien byćinny zespół np boston albo miami ale fajne:)

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1210/grilowanie1ae74.jpg

 

na fotce ja;)

 

myślę że z miami HEAT byłoby jeszcze fajniejsze, wiesz, taka wysublimowana zabawa słowem...

 

jak zrobisz to wrzuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

myślę że z miami HEAT byłoby jeszcze fajniejsze, wiesz, taka wysublimowana zabawa słowem...

 

jak zrobisz to wrzuć...

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1210/grilo ... i1b9b8.jpg

 

prosze Cie bardzo:)

o rajusa ! w dechę !

myślę że sam MJ już sobie taką na wygaszacz ustawił...

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego my sie spodziewaliśmy?

że zespół od pierwszego meczu z Boozem będzie wymiatał?

Tym bardziej, ze debiut nie nastąpił z Kings czy Wizards, a z magic i C's, zespołami kurewsko mocnymi w strefie podkoszowej

ja tam chętnie sie wstrzymam do stycznie z oceną gry Bulls z Carlosem w składzie

 

 

 

 

bo mycek nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.