Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ten mecz, cały. I niby gra była wyrównana, dopóki OKC się nie spięło i kiedy zaczęli grać swoje Bulls byli bezradni. Bulls wyglądają dobrze, mimo że bez Boozera. To OKC są tacy przejebani.

 

Thibodeo to jest skarb. Fani Bulls nawet nie wiedzą ile mają szczęścia. Widać to już po pierwszym meczu, ciekawe co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to Ben Gordon ładną nauczkę daje bulls mogą sobie tylko pluć w brodę ech:/ ale po co on w bulls jak mamy takich świetnych nowych zawodników wiem ze to dopiero początek sezonu ale bogans , brewer , watson to kompletne nie porozumienie jak dla mnie... że o rudym niewspomnę . Chicago w ataku to tylko Rose ! 0 pomysłu na grę ! Rozumiem to dopiero 2 mecz ale to wyglada fatalnie jak narazie mam nadzieje ze cos sie zmieni bo mamy falstart :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to Ben Gordon ładną nauczkę daje bulls mogą sobie tylko pluć w brodę ech:/

się zapluli.... ze śmiechu chyba.

straty straty w IV kwarcie... skąd ja to pamiętam.. a przecież grał już w Chicago. Poczciwy Ben Gordon, takiego go pamiętamy i taki on jest.

ps. ten cały zaciąg z jazz to się po tych dwóch meczach w kosmos nadaje, albo nad słone jezioro bo formę mają podobną jak ex-koledzy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zajebiscie dziwny mecz.

Najpierw offensywa ktora nie mogla zrobic nic, doslownie nic, i ben gordon/charlie v robiacy gnój w Offensywie jak i Defensywie, potem w 3q poprawa w D i magiczna 4 q (34-9)

wogóle w pierwszej połowce co to mialo byc, stuckey i gordon trafiali rzuty ktorych nikt by nie trafil, a potem siara,

nie powiem, bylem wkurwiony bo jak mozna bylo przegrywac 21 punktami z pizdami na rozpoczecie sezonu w UC. Ale potem rose, któremu czasem wpadało tak jak gordonowi w pierwszej częsci. Nic jednak nie zmienia faktu ze nagle (po PS) cos stanęło, Luol deng krecil kosmos cyfry przy <10 rzutach, a teraz nic nie trafia, wchodzil na kontakt i lapal po 12 osobistych na qwarte, a teraz tylko okazjonalnie, bogans trafial jak pojebany za 3 teraz 0-4, korver na moczatku gral jak ray ray a teraz, no wlasnie. Brewer to niestety dalej bez komentarza, i jeszcze wody upłynie kiedy bedziemy mogli poewiedzec ze zagral OK. k****, nawet brian scalabrienie prezentuje sie lepiej od nowych super rezerwowoych, cj watson dalej stoi w miejscu i prosi o wskazanie mu drogi, a jak to sie nie stanie to cegla w tablice, ojj potrzeba jeszcze jednego playmakera, w PS to byla zupelnie inna bajka, teraz jak rose zejdzie to przeważnie bida.

Z ławki pozytywnie Asik i JJ, ktory przyhustlowal w koncówce, pokazal ze moze byc energizerem (na poziomie t-willa?)

k****, teraz patrze w box i JJ: 19 min 8pkt 9rbs 2orbs 3blk 2stl +4fta 3 trafione, zajebiscie.

teoretycznie (przynajmniej na obwodzie) mamy jedna z lepszych lawek w lidze: korver, brewer, watson to niby mieszanka wszystkiego ale praktycznie to oni (narazie?) gówno dają.

Ogólnie to nie ma wogóle open shotów, nie ma miejsca na cokolwiek, jak rose nie wejdzie nie odda/rzuci/nie sfaulują go to nie ma kompletnie ataku. To będzie zajebiscie trudny miesiąc, w poniedzialek z blazers i tu moze byc problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy naprawdę farta z Pistons. Oj potrzeba nam tej rasowej dójki, potrzeba ... Jakbyśmy trafili na Lakers, bądź Celtics to z taką grą by nas roznieśli na strzępy. Pomijając fakt, że odrabienie takiego lańska jakie na początku dostaliśmy byłoby praktycznie niemożliwe.

 

Ogólnie jednak liczy się W, ale miejsca do poprawy jest ogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że tego meczu nie idzie przegrać, dlatego pon pierwszej kwarcie sobie odpuściłem. Jakże się myliłem! Tego chyba nikt nie mógł przewidzieć, że tu takie jaja będą. Jedna rzecz, której mi brakowało zarówno w tym spotkaniu(w sumie 1q) jak i w meczu przeciwko OKC, to piki Rose-Noah. Nie wiem dlaczego, Rose ma wiele sytuacji, gdzie może dograć Joakimowi praktycznie sam na sam z koszem, a tu nic, penetracja, penetracja. Ich relacje wyglądają spoko na boisku, wie ktoś jak jest poza nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz, której mi brakowało zarówno w tym spotkaniu(w sumie 1q) jak i w meczu przeciwko OKC, to piki Rose-Noah

a mi brakuje spacingu, a bez spacingu to my huja zrobimy panowie, bo wjazdy rose'a dobre sa na pizdons, ale jak przyjdzie grac z lepszymi to bedzie problem, oczywiscie do momentu powrotu boozera nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak spacingu, to nic nowego dla byków. Jeden Korver miał to zmienić? Jest na boisku 15 minut, gdzie zawsze na tyłku siedzi mu obrońca. Reszta naszych zawodników, no umówmy się, nie jest znana z dobrej trójki. Rozciągnąć grę by się u nas dało, jakbyśmy grali w Europie. Nie ma trójki, nie ma miejsca, nie ma ruchu piłki. W zeszłym sezonie też nie było. Nie było extra passów, chociaż niektóre Brada Millera były extra :wink:

Trzeba budować z tego co jest. Niech robią zasłony, picki. I niech bronią. Tego od nich oczekujmy. Przyjdzie Booz, to zobaczymy co się zmieni.

"Od razy Rzymu nie zbudowano".

Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to Ben Gordon ładną nauczkę daje bulls mogą sobie tylko pluć w brodę ech:/

się zapluli.... ze śmiechu chyba.

straty straty w IV kwarcie... skąd ja to pamiętam.. a przecież grał już w Chicago. Poczciwy Ben Gordon, takiego go pamiętamy i taki on jest.

ps. ten cały zaciąg z jazz to się po tych dwóch meczach w kosmos nadaje, albo nad słone jezioro bo formę mają podobną jak ex-koledzy,

Nie Bogans na 2 jest lepszy! sory ! w 4 kwarcie to detroit nie istniało to co sam gordon miał wygrać? pokazał 2 1 2 kwartach na co go stać a bulls żeby nie rose i noah to by 2 punktów z tej 19 pkt straty nie odrobili!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Korver miał to zmienić? Jest na boisku 15 minut, gdzie zawsze na tyłku siedzi mu obrońca.

Według mnie problem tu tkwi w trochę nieodpowiednim wykorzystaniu Kyle'a - proponowałbym spróbować wstawić go jednak do S5, więcej czasu gry, więcej piłek, więcej innych zagrań - może by sie w tym odnalazł, a napewno nie byłby to według mnie jakiś wielki downgrade, w porównaniu do Bogansa. Dodatkowo jedyne próby grania Korverem to zapierdalanie po zasłonach a'la Hamilton, co rzadko przynosi nam korzyści. Bardziej bym tu widział drużynowe próby wypracowania dla niego jakichś pozycji, ale do tego potrzeba dużo ruchu piłką, szybkich podań, a z tym to na razie u nas kiepsko. Inna opcja to ściągnięcie na siebie podwojenia w postaci obrońcy Korvera przez Derricka, problem tylko taki, że Rose woli strząsnąć z siebie z nadmiar obrońców, dzięki swojej dynamice i sile, niż oddać piłkę.

Właśnie z naszym PG to jest taka dziwna sprawa czasami - w jednej wydaje się przeciętnemu oglądaczowi, że Derrick to widzi wszystko na boisku, a w kolejnej próbuje nam usilnie udowodnić, że jak na rozgrywającego to przegląd pola ma dość mizerny. Sam nie wiem co o tym póki co myśleć, więc będę póki co czekał tylko na powrót Booza i nadal trzymał kciuki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kyle to tu ewidentnie nie ma takiego urozmaicenia, by czasem dostawal jakies screeny ale i stal w rogu czekajac na podanie czy wyedrowal po obwodzie, szukal pozycji na wlasna reke.

Ale przedewszystkim chcialem zauwazyc ze kyle nie byl podpisany po to by stac sie jakąś super opcja w ofensywnie ale po to by ulatwic zycie innym, narazie gdy tylko jest na parkiecie na sile szuka mu sie rzutu, i to jest zle. Niech tom spróbuje patentu gdzie kyle stoi sobie na obwodzie, deng powiedzmy tez i niech gra sie picki, na ktorych rose rozpierdala towarzystwo, a jak jest okazja to odda na obwod i open shot, proste, ale skuteczne, tylko ze my tutaj mozemy sobie gadac... choc w sumie od tego jest forum, jakby nie patrzeć.

Co do startujacego sg, myslalem ze to bedzie wygladac tak ze kazdy bedzie dawal to co ma dawac (mam na mysli cj'a ronniego i kyle'a ale i takze bogansa, ktory mial dobre PS) ale cos jest k**** nie tak, po dwoch meczach kyle nie daje takiej strasznej dupy w obronie, dobrze by bylo wystawic go do s5 i zobaczyc co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam napiszę tak, nie ma sensu kreować Korverowi rzutów mając takiego gracza jak Rose. Zasada jest prosta jak konstrukcja cepa, jeśli Rose ściągnie na siebie obrońce Korvera to wówczas oddaje mu piłkę, jeśli nie ściągnie to mamy tzw "spacing" a wówczas Derrick robi sobie layup drill/ft drill. Z tego co widziałem w tym meczu przeciwko Pistons, obrońca z Korvera praktycznie nie schodził, nawet jak Rose robił małe zamieszanie, więc mamy spacing przynajmniej częściowy bo obrona respektowała Korvera i dzięki temu Rose miał ułatwione zadanie. Generalnie gdyby Rose skończył kilka layupów więcej to miałby spokojnie ponad 40 pkt i to wcale nie siłując tego za bardzo. Grasz w sumie to co ci obrona daje, jeśli obrona respektuje shooterów Bulls to trzeba grać Rosem, jeśli schodzi obrona do pomocy to oddaje się piłkę na obwód do shooterów. Jasne, że można coś od czasu do czasu grać specjalnie na Korvera, ale nic na siłę. Na tę chwilę Bulls wyglądają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 4 kwarcie to detroit nie istniało to co sam gordon miał wygrać? pokazał 2 1 2 kwartach

a nie mógł pokazac tego również w IV kwarcie? przeciez sam nastukał prawie cała przewagę w II kwarcie to mógł i w ostatniej.

z tym Korverem to jakiś poroniony pomysł jest, dokładnie jak napisał heronim. Bulls z tym biegającym KK próbowali już grac w pre i gówno wychodziło i teraz wychodzi taka sam kupa. Rose musi byc w ruchu z piłką i wtedy kreować.

zresztą dwa mecze i koles ma dwia próby za 3 punkty. smich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.