Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą

warunkami Deng przypomina troche Duranta ( czy raczej Durant przypomina Denga )

 

Deng 6-9 220 lbs wingspan : 7ft 1/2in

Durant 6-9 230 lbs wingspan : 7ft 4 in <- tu jest główna różnica, chociaż Deng nie ma jakichś przykrótkich rąk tylko to kd jest freak-of-nature. 3 1,2 in =~ 9 cm to jest 4,5 na łape więcej, to jest coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu macie problemy, ja nie mogę... I jak pierwsza kwarta nowego sezonu? Jak na razie Rose nieźle penetruje im dupę. OKC jest jednak silniejsza w ofensywie. Muszą byczki obronę zagęścić i ograniczyć straty. Będzie dobrze :wink:

 

Strasznie brakuje akcji Rose-Noah. W ogóle Noah nie jest dziś wykorzystywany w ataku. Akcje są grane bardzo szybko. Zbyt szybko.

 

Końcówka 4q... Rose'a przegrał ten mecz. Słabe decyzje rzutowe w drugiej połowie, strata w ważnym momencie. Przestał rozgrywać, tylko napieprzał bez sensu. Na miejscu Noah'a bym się wkurzył ostro.

No i Thabo... Po nocach niech się sni tym, którzy go oddali za jakiś tam pick... Czy czasem nie dzięki temu mamy JJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Rose to jeszcze młodziak. No trudno. Trzeba płacić frycowe. Z czasem będzie coraz lepiej moim zdaniem. Widać, że dziś nam tego Boozera pod koszem brakowało i widać, że brak tutaj dobrej dwójki u nas. W sensie, że nie ma gracza na tyle kompletnego, żęby dawał i rzut i D. Mamy Bogansa, który niestety, ale nie jest opcją na cały mecz. Korver rzuci swoje, ale z bronieniem to nie najlepiej u niego. Brewer z kolei cośpobroni, ale i pocegli swoje.

 

Tak długo jak nie bedzie u nas klasowej dwójki, tak długo będziemy o krok za najelpszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kyle !

-zje***y rzut (wogole nie oddany, gdyz srobil shot clock v. a wiedzial ze na zegarze jest klka sekund do konca) na remis, potem OKC odskoczylo bodajze na 4 pkt.

-sedziowie, i ten charakterystyczny goalating denga, ktorego nie bylo, nie rozumiem, taki jakmes czy howard moga sobie blokowac nawet spadajace pilki, a deng czysto zablokowal i zaliczyli punkty.

-nastepnie bylo kilka akcji w meczu gdzie deng/rose byli wyraznie faulowani przy rzucie (nawet ta kontra denga i blok sefo, przeciez on sie od tylu wjbal w denga calym cialem, mi na wf odgwizdaliby faul :wink: )

-rose jeden clutch shot, potem troche za malo wspolpracy.

-no i kyle w 2 min zjebal caly mecz, 2 beznadziejnie glupie faule ale taka najwyzsza polka glupoty, tragedia, dwa razy na westbroko, raz jebnoł nawet 2+1 (ten dunk), potem ten technik, i bylo po meczu.

- no trudno, caly czas mecz byl na styku, a 2 min i thunder odskoczyli na +10 pkt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Rose prędzej.

Coś mu się chyba w stykach w drugiej połowie pojebało a czwarta kwarta to totalny odpał z jego strony. jak chce być drugi Iverson to w Turcji pewnikiem będzie miejsce.

Mam nadzieję że potraktował to jako jakiś indywidualny pojedynek z Durantem czy Westbrookiem (swoją droga obaj zagrali lepszy mecz) bo oglądanie pałującego się z cała drużyną przeciwnika Derricka to ja dziękuję.

to ma być ta sławna już ofensywa Toma z preseasons, gdzie ma być dużo ruchu z piłką i bez piłki? bo ja widziałem że przez cały mecz Korvera, zespoł nie był w stanie wykreować dla niego czystej pozycji do rzutu. Czy on w ogóle oddał rzut z trzy?

te trójki Rose to też strzał w dziesiątkę, koleś nagle zaczął cedzić trójki po koźle w pełnym biegu jakby to robił latami.

Thunder nie grali niczego nadzwyczjanego byli agresywni przewidywali grali z kontry i pomógł im Rose.

Jedno trzeba przyznac, ze wyłaczyli Duranta w drugiej połowie, co prawda pykał z FT ale rzucanie Bogansa Denga Brewera na Kevina wybiło/zmęczyło chłopaka.

Ronnie przed meczem trzyma chyba łapy w oleju bo nic nie potrafi skończyć bo piłka mu się "wyłuskuje" :wink:

Dobra druga połowa na desce kapitalny Noah i Gibson. Szkoda takiego meczu przy takiej widowni tak się ugotować.

Rose gra trzeci sezon, taryfa ulgowa się skończyła. 0-1 przegrana na jego konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz pokazał po części że jeśli bulls naprawdę chce się liczyć w walce o najwyższe cele ... potrzeba im bardzo dobrej 2 . :|

I jedynki która dobrze broni. :D
i jakąś 3 rzucić bo nasz D.Rose chyba nie porprawił tego elementu :cry:
Poprawił, ale nie w takim stopniu jak większość tego oczekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to że bronie derricka za wczoraj, ale o co wam chodzi, rose zawsze ma kolo siebie rywala bo ani na chwile nie mozna go zosstawic niepilnowanego, te trojki rose'a to trojki przez rece rywala, w preseason mial moze 2-3 open i trafial. Powtarzam to bez przerwy, dopoki nie wroci boozer (i nie przybedzie melo :wink: ) dopoty atak bedzie szwankowal, a rose czasem bedzie musial oddawac takie 'glupie' rzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie przed meczem trzyma chyba łapy w oleju bo nic nie potrafi skończyć bo piłka mu się "wyłuskuje" .

Początkowo myślałem, że to problem z niesamowicie trudnym zagraniem jakim jest reverse layup, ale sie później okazało, że nawet zwykły kelner nie ma u niego racji bytu. :?

 

Co do reszty meczu, to fakt - przegraliśmy między innymi przez jakieś głupie napalanie się Derricka, osobiste 47-22 na korzyść OKC - ten problem sprzed roku pozostał, o skuteczności tych osobistych nawet nie wspomnę oraz największy, według mnie, mankament - brak pomysłu na grę w kluczowych momentach - trener zmieniony, ponad pól składu inne, a mimo wszystko jakoś to wszystko podobne do tego co widzieliśmy już rok temu...

 

Ktoś mi powie czy Bogans może grać jako PG backup? Bo jak nie to cała nasza nadzieja w Patricku Beverly'm, którego ponoć mamy podpisać, bo z Watsona taki rozgrywający, jak z Szaka anorektyk...

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Ktoś mi powie czy Bogans może grać jako PG backup? Bo jak nie to cała nasza nadzieja w Patricku Beverly'm, którego ponoć mamy podpisać, bo z Watsona taki rozgrywający, jak z Szaka anorektyk...

 

A co Ty myslisz ze Beverley lepiej rozgrywa od Watsona?? No way.

Trzeba było Isha Smitha podpisać, którego zawinęli do siebie Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu macie meczyki do ściągania;)

 

http://www.myp2pforum.eu/threads/47264- ... o-Spoilers

 

http://ballers.ru/forum/forumdisplay.php?f=6

 

obejrzałem sobie meczyk dziś. Niestety Rose pokazal dwie strony Jeckyll i Hyde pierwsza połowa znakomita druga to jakiś koszmar chciał chyba sam wygrac mecz. a co do jego trójek hmm niech on oddaje je lepiej na czystej pozycji a nie przez rece to wtedy moge cos powiedizec o jego poprawie rzutu z tego dystansu

ogólnie za mało podań w ataku wszystko jakby opierało się na rose do kogos i oddanie do rosa.

Noah i Gibson swietnie jak dla mnie

Brewer o maj gat mam nadzieje ze sie otrząśnie po tym spotkaniu

jak dla mnie za malo gral Korver ale pewnie niechcieli go dluzej trzymac ze wzgledu ówczesnej kontuzji

brakuje nam teog SG jak cholera bo niby Rose ruzcal duzo ale kto mial mu pomagac?no szkoda ze Deng nie zagral jak w preseason no ale to byl tylko pierwszy mecz

 

niech Boozer szybko wraca;p

a jeden fakt mi sie nie spodobal w trenerze tzn druga kwarta a on zostawil bogansa na durancie ktory sobie przy nim rzucal jak chcial, bylo to widac gołym okiem to trzeba bylo odrazu cos z tym zrobic ale on go dalej na nim trzymal a wtedy nam gospodarze odskoczyli

 

mycek masz racje co to qr.. bylo z goaltending?ta pilka nawet sie wznosila jeszcze bez przesady co tam powtorek niema??

 

nastepny mecz z pistons ktory w sumie musimy wygrac ale tez mecz ktory nam chbya nic nie powie bo pistons sa slabi po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę Bulls vs OKC, 1&2&4 kwartę, może jeszcze obejrzę trzecią później. Ofensywa byków wyglądała bardzo dobrze w 1kw, trochę stanęła w 2 kwarcie, w sensie ograniczona została do samych picków praktycznie dla Rosa, ale mimo tego wciąż coś tam od czasu do czasu wpadało, miną miesiące zanim ogarną tą ofensywę w pełni. Ja jestem w sumie pewny, że będą grać zajebiście ładnie dla oka, Thibo to właściwy człowiek na właściwym miejscu, trzeba jedynie dać mu trochę czasu.

 

Wydaje mi się że Chicago przegrało z dwóch powodów, pierwszy to ta żenua w 4kw, 13pkt w 12min na wyjeździe nie załatwi sprawy, zwłaszcza z takim rywalem, a drugi powód to defensywa, która dała tej ekipie Thunder kupę łatwych punktów. Defensywa nie popisała się przede wszystkim w transition, miałem wrażenie że OKC w 1 połowie zrobiło ze 20pkt z samego fast breaku, inna sprawa to ile razy Chicago faulowało, aż 28 razy, 47 rzutów wolnych dla Oklahomy, wszystko efektem nieogarniętej obrony. Z takim head coachem wydaje mi się, że defensywa powinna znacznie się poprawić w niedługim czasie, bo to jest w sumie warunek dla Bulls żeby wygrywali, a jak już się ogarną po obu stronach parkietu, to powinni spokojnie 50W wyciągnąć. Tak to na dzień dzisiejszy widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą

warunkami Deng przypomina troche Duranta ( czy raczej Durant przypomina Denga )

 

Deng 6-9 220 lbs wingspan : 7ft 1/2in

Durant 6-9 230 lbs wingspan : 7ft 4 in <- tu jest główna różnica, chociaż Deng nie ma jakichś przykrótkich rąk tylko to kd jest freak-of-nature. 3 1,2 in =~ 9 cm to jest 4,5 na łape więcej, to jest coś

Durant nie ma 6'9'' jakby co. Obczaj measurments z przed draftu i juz wtedy mial w butach bodajze 6'10'' i dalej rósł.

Ostatnio Kyle Montgomery przy okazji komentowania highlightsów powiedzial, że ma 6'11''...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.