Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

The Knicks will sign Roger Mason Jr. to a one-year contract worth $1.4 million.

 

New York will sign Mason in lieu of Rudy Fernandez. Portland was seeking a future No. 1 pick for Fernandez.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

a nam zostaja tradycyjnie, jak zawsze tylko albo az- plotki:

@TommyDeeTKB: Source says a deal with Rudy Fernandez and the Bulls could be done by monday. James Johnson to portland but blaz want a draft pick as well.

przypominam tylko ze bulls mieli podpisac masona jako 3pg, jednak jest u paxsona ta pie*dolona hierarchia ktora nie pozwala mu ominac na chwile jedna sprawe i przeskoczyc do nastepnej. I z tym fernandezem to pierdoly pierwsza klasa moim zdaniem bo chcieli gibsona i pick a nagle maja przystac na tego cwela + pick?

Lepiej niech paxson lata do poniedzialku dziury bo jesli ten rumor okaze sie prawda ( w co watpie) to nastepny miesiac to napawanie sie przez naszego gm "ahh ale jestem zajebisty" i pozawalanie sobie podpieprzac tych ktorzy jeszcze zostali.

jest jeszce bogans, ale pewnie skonczy sie tak jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innej beczki - nie o tym, co realne, o czym się mówi, tylko taka mała wizja.

 

Po teoretycznym pozyskaniu Rudy'ego nadal mamy 11-osobowy roster i dwóch trzeba jeszcze dopchnąć. Zakładam, że JJ jednak poleci do Portland...

 

Otóż jednego megaweterana mamy na frontcourcie, to czemu nie podpisać drugiego na backcourt - i nie wracam tu do tematu McGrady'ego - to jest zwykły weteran, a nie mega siwy, łysy dziad, zgrzybiały staruch: Jerry Stackhouse

Zawsze typa lubiłem, najbardziej za to, że podbił oko Hornaśkowi... :mrgreen:

Wtedy wziąść jeszcze najlepsze i największe drzewo pod kosz - tu nie mam nic przeciwko Kweme'mu (może chyba być :D ) - byle tylko zrobić to szybko i sprawnie, bo jak słusznie Mycek prawi, wezmą i zapinkolą i będzie dupa zbita.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pierdolę

Mason i jeszcze jakiś qrwa mason junior a mycek drze szaty jakby Lebron James robił własnie "the decision II" i wybrał Aseco Prokom.

Jakby to jakiś jebany zbawca stąpił pewnie teraz pół NY turla dropsa z podniecenia jaki im się kolo trafił.

weź chłopie się ogarnij bo qrwa z 40 stron to żal patrzeć na ten temat.

i nie wiem czy dotarło do Twojej jaźni rozdwojonej czy też nie ale menago Bulls od paru zdrowych miechów jest Gary Forman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co tam wirus napisales bo jak tylko widze ze raz na jakis czas mistrz swiata napisze cos to od razu biore jakas karteczke i przykladam na szerokosc monitora w miejscu gdzie po prawej stronie widnieje czerwony avatar, prawdopodobnie to jest jakies super wypasione kazanko mistrza ale ja poprost na to leje, na ciebie i na te twoje madrosci... bez urazy. Pozdrawiam.

 

jestem tylko ciekaw jak ma wypalic ten trade skoro wartosc kontraktu rudego/wartosc kontraktu jj to 73%, wiec za nic taka bajka nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej qrwa każda banialukę wyczytaną na REALGM wpierdalać tutaj jebac posty za postem c*** wie o czym jebnąć 100 emotoikon jak to wszyscy zjebali bo mason i to jeszcze qrwa junior nie podpisał w CHicago i świat Mycka się zawalił teraz to nie bedzie mgół spac srać do końca października.

moze już czas byś założył swój temat: MÓJ BYCZY MYCKOWY ŚWIAT PEŁEN KOLCÓW róży mojego konta drugiego.

bedzie naprawdę zajebiscie.

wybacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mycek, jak to jest? Jeszcze 3 miesiące temu rozpływałeś się nad tym, że w Bulls pewnie zagra LeBron, a może Wade, który ponoć miał się wypiąć na Miami. Roztaczałeś perspektywy przed Boshem i w zasadzie każdm wolnym agentem, a tu nawet taki Roger Mason daje ci kopa w dupę... Może uda Ci się wyciągnąć nauczkę na przyszłość :mrgreen:

 

Aż z ciekawości cofnę sie w topicu o parę miesięcy i sprawdzę kto to w Bulls miał nie grać wg GM-a MyckoPaxsona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej qrwa każda banialukę wyczytaną na REALGM wpierdalać tutaj jebac posty za postem c*** wie o czym jebnąć 100 emotoikon jak to wszyscy zjebali bo mason i to jeszcze qrwa junior nie podpisał w CHicago i świat Mycka się zawalił teraz to nie bedzie mgół spac srać do końca października.

moze już czas byś założył swój temat: MÓJ BYCZY MYCKOWY ŚWIAT PEŁEN KOLCÓW róży mojego konta drugiego.

bedzie naprawdę zajebiscie.

wybacz

Najlepszy post od początku jego istnienia :D zgadzam się w 100 %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah nie chce grac na MS- i dobrze, wielkich sukcesow i tak by nie osiągal a szkoda ryzykowac kontuzje, moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Deng gra w GB i to moze odbic sie mala lub wieksza czkawka na zblizajacym sie sezonie w Bulls. Ale gdyby jeden z tych dwoch panow mial zlapac niemoc fizyczna to wolalbym zeby to byl wlasnie deng. Bo tablice maja byc nasza wizytowka, i dobrze by bylo gdyby Noah sie nie posypal (boozer tez, ale to juz inna sprawa).

 

W dodatku Tom udzielil wywiadu w ktorym podkresla ze potrzebuje strzelca, nie przekresla t-maca ale mysle ze sobie juz moge usunac podpis. Rudy to super opcja, mozna to mowic do bolu ale za JJ to moze nie wypalic. Nyk ponoc nie chcialo dac samego picka za rudego, bo nie oszukujmy sie w drafcie zawsze moze sie ktos trafic lepszy niz rudy, tyle ze hiszpan prezentuje juz jakas klase ale juz sie raczej na nic wiecej nie zapowiada. Wiec pick +jj to naprawde niezla opcja dla portland.

 

Bulls nie chca larrego Johnsona na stanowisku ac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHICAGO (AP)—A person with knowledge of the deal says free agent Keith Bogans(notes) has agreed to a deal with the Chicago Bulls.

 

The person tells The Associated Press the deal is guaranteed for one year with a team option for a second. The person was granted anonymity because the deal had not yet been announced.

 

The swingman spent last season in San Antonio, where he averaged 4.4 points in 79 games. Bogans becomes the latest addition to a team that has signed Carlos Boozer(notes), Kyle Korver(notes) and Ronnie Brewer(notes) this summer.

 

 

Bogans podpisany na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby miejsce dla Fernandeza się znalazło. Dosyć gęsto mamy na tym obwodzie. Minut do podziału coraz mniej. Zobaczymy jak to TT w rotacji rozwiąże, ale będzie mieć problem, żeby czasem ktoś fochów nie stroił.

Ale jak dla mnie Keith Bogans pozytyw. W miarę solidny gracz, obrony też nie odpuszcza, przyda się na pewno. Od czasu do czasu jakaś trójka, która nam na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przydal by sie i pewnie bedzie, albo rudy albo t-mac.

najnowsza oferta wg steina z espn brzmi:

1pick+ 1,25 mln za rudego.

 

a bogans dobry veteran, solidna obrona do tego trojka, doswiadczony, mozna go wykorzystac w PO, gral u popa ostatnio wiec dobry ruch, jeszcze ten fernandez i obwod kompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland coś się lekko porąbało w główce tzn chodzi o Rudego chcą nie wiadomo kim on by był ten pick nasz z 2011 jest w sam raz jak na takiego gracza , który jeszcze nic nie pokazał a oni chcą Taja ! Taj grał w meczu rokasów a Rudy gdzie był ? to my za Gibsona moglibyśmy żądać picku i gracza a nie na odwrót jeśli tak mocno obstają przy swoim to ja dziękuję , odbije im się to czkawką bo Rudy jak nie będzie grał to wróci do europy i tyle za niego będą mieli , ale to ich problem jeśli nie będzie Rudego to szkoda że Gar nie wziął picku z końca 1 rundy ew z początku 2 rundy bo można było łyknąć strzelca niedużym kosztem wiem że to musztarda po objedzie , ale w tej sytuacji troszke szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszce nic nie stracone.

dobrze ze gm okreslil sie ze taj ni chu chu, i bardzo dobrze.

kasa+pick to dla portland a)zejscie z luxury tax B) pozbycie sie balastu w zamian za pick.

ja nie wiem co ten nowy gm portland chce.

a tak na marginesie Xavier Henry bylby perfekcyjny do bulls. 1) prospect z mega potencjalem 2) dobra obrona 3) warunki fizyczne 4) nie potrzebuje pilki 5) doskonaly strzelec 6) nie ma prawa sie pluc o minuty.

fuck, szkoda ze nie mozna go wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.