Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

West to zdecydowanie najlepsza opcja. Ma spore doświadczenie w PO, wie co to znaczy grać o wszystko(chociaż z miernym skutkiem). Do tego dochodzi rzut za 3 i dobra obrona, co czyni go praktycznie idealnym uzupełnieniem naszego składu. Tylko jest jedno ale... Mamy tyle miejsca na jego gażę? Bo mi się wydaje, że będzie oczekiwać tych 4-5mln, co praktycznie zamyka nam opcje podpisania innych zawodników. Może jakoś idzie to obejść, nie wiem, jakiś mid-level coś takiego(chociaż tego chyba byki nie mają).

Rudy? Lubię go bardzo i chciałbym go w składzie, chociaż West lepiej by pasował, ze względu na defense. Może zmiana otoczenia wpłynęła by na jego psychikę.

Plusem dla Fernandeza jest na pewno to, że ma jeszcze lepszy rzut niż west.

Podsumowując

West>Fernandez>T-mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że Hiszpan nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie z Portland, wiadomo już od dawna. Teraz obie strony chcą wymiany.

Blazers są gotowi dokonać transferu z moi udziałem i prawda jest taka, że jestem z tego zadowolony. Teraz musimy znaleźć zespół, w którym będę odgrywał ważną rolę albo gdzie koszykówka znów będzie mnie cieszyła, jak podczas pierwszego sezonu w Portland - powiedział Rudy Fernandez, który rozważał już nawet powrót do Europy.

 

Hiszpan zakończył właśnie swój 2 sezon w NBA, a w minionych rozgrywkach zdobywał dla Blazers średnio 8.1 pkt oraz 2.6 zbiórki w 62 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls absolutnienie nie maja co rozpaczac ze deng ma taki kontrakt a nie inny, paxsonowi do luxury tax (czyli granicy granic) jeszcze dlaleko, choć po przedluzeniu rose'a i noah'y bedzie w bardzo blisko. Deng mial genialna serie w tamtych po, byl wtedy najlepszym zawodnikiem bulls cala druzyna zrobila z miami miazge, byl trzon mlodych zajebistych grajkow, deng-ben-kirk to byla przyszlosc, paxson wiedzial ze musi na kogos z tej trojki postawic, postawil na denga, dal mu mega kase, wtedy on byl liderem bulls, kasa chyba nie grala duzej roli, to byls podobny ruch jak memphis w te lato, od razu zaproponowali swojemu najlepszemu zawodnikowi góre pieniedzy. Paxson wiedzial ze wszedzie jest pelno benow gordonow a takiego skrzydlowego trudno bedzie mu gdziekolwiek znalezc. Kto by sie spodziewal ze za kilka lat przyjdzie do chicago rose'a. Bulls nie mieli opcji, wiec przedluzycli swojego przyszlosciowego lidera, wyszlo jak wyszlo, luol kase ma, gra solidny basket, ale dla niego liczy sie wylacznie biznes, mozna to zrozumiec, patrzac na jego pochodzenie.

Deng nie podpisał kontraktu po udanej serii z Heat czy też mniej udanej z Pizodns gdy Bulls wyglądali na kogoś kto moze coś zawjoować na wschodzie, ale sezon później gdy opuścił z 20 meczy w regularnym a Bulls już wcale nie wyglądali a playoffs to oglądali w TV. Deng zagrał wtedy słabszy sezon i Bulls jednak dali się wydupczyć agnetowi Denga że po słabyszm sezonie z kontuzją podpisał tak ogromny kontrakt, ale wtedy jakiś popieprzony offseasons był i dawali takie kretyńskie umowy. powinien dostać kontrakt w stylui ówczesnego Kevina Martina a nie teki hajs, tym bardziej że po dostaniu umowy zagrał jeszcze słabiej i również kontuzją dopiero miniony sezon to powrót na right way.

Gdy podpisywał nową umowę Derrcik Rose już figurował w składzie. Więc gadki o liderowniu Denga, które były powodem takiego a nie innego kontraktu torchę mijają się z prawdą, wszak liderem Bulls nigdy nie był , bo się zwyczajnie mentalnie do tego nie nadawał i nie nadaje.

 

 

Rudy Fernandez?

zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak my bad rose juz wtedy byl zadraftwoany,

ale to nie zmienia faktu ze ta seria z miami byla woda na mlyn na kontrakt denga, wydawalo mi sie ze podpisal po tych po, ale wirakocza jak zwykle masz racje, teraz sprawdzilem. Liderem mentalnie moze nie byl ale biegal po parkiecie jako najlepszy gracz bulls. I potem pax mial do wyboru deng albo gordon, denga podpisal, z gordonem sie nie dogadal, ten zostal na rok, potem odszedl do detroit, tak bylo, ty chyba tez bys dal ta kase dengowi a gorodona dpstawil z niczym ;p... teraz to ogarnąlem.

 

co do rudego,

walke o niego mozemy przegrac teoretycznie tylko z nix, bo oni tez moga dac tylko picki i kase, bo maja jeszcze miejsce w sc, boston jest nad kreska i oprocz averego bradleya nie maja co dac, a raczej protland nie beda chcieli kolejnego niskiego. My mamy ten fajny numerek od charlotte w 2012 ktory po wzmocnieniu sie wschodu staje sie numerkiem w okolicach 15, czyli to juz jest cos, do tego moze james johnson (choc pewnie nie beda go chcieli) albo jeszcze jeden numerek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls absolutnienie nie maja co rozpaczac ze deng ma taki kontrakt a nie inny, paxsonowi do luxury tax (czyli granicy granic) jeszcze dlaleko, choć po przedluzeniu rose'a i noah'y bedzie w bardzo blisko. Deng mial genialna serie w tamtych po, byl wtedy najlepszym zawodnikiem bulls cala druzyna zrobila z miami miazge, byl trzon mlodych zajebistych grajkow, deng-ben-kirk to byla przyszlosc, paxson wiedzial ze musi na kogos z tej trojki postawic, postawil na denga, dal mu mega kase, wtedy on byl liderem bulls, kasa chyba nie grala duzej roli, to byls podobny ruch jak memphis w te lato, od razu zaproponowali swojemu najlepszemu zawodnikowi góre pieniedzy. Paxson wiedzial ze wszedzie jest pelno benow gordonow a takiego skrzydlowego trudno bedzie mu gdziekolwiek znalezc. Kto by sie spodziewal ze za kilka lat przyjdzie do chicago rose'a. Bulls nie mieli opcji, wiec przedluzycli swojego przyszlosciowego lidera, wyszlo jak wyszlo, luol kase ma, gra solidny basket, ale dla niego liczy sie wylacznie biznes, mozna to zrozumiec, patrzac na jego pochodzenie.

Deng nie podpisał kontraktu po udanej serii z Heat czy też mniej udanej z Pizodns gdy Bulls wyglądali na kogoś kto moze coś zawjoować na wschodzie, ale sezon później gdy opuścił z 20 meczy w regularnym a Bulls już wcale nie wyglądali a playoffs to oglądali w TV. Deng zagrał wtedy słabszy sezon i Bulls jednak dali się wydupczyć agnetowi Denga że po słabyszm sezonie z kontuzją podpisał tak ogromny kontrakt, ale wtedy jakiś popieprzony offseasons był i dawali takie kretyńskie umowy. powinien dostać kontrakt w stylui ówczesnego Kevina Martina a nie teki hajs, tym bardziej że po dostaniu umowy zagrał jeszcze słabiej i również kontuzją dopiero miniony sezon to powrót na right way.

Gdy podpisywał nową umowę Derrcik Rose już figurował w składzie. Więc gadki o liderowniu Denga, które były powodem takiego a nie innego kontraktu torchę mijają się z prawdą, wszak liderem Bulls nigdy nie był , bo się zwyczajnie mentalnie do tego nie nadawał i nie nadaje.

 

 

Rudy Fernandez?

zapraszam.

O widzę że wkońcu mnie ktoś choć odrobine poparł co do pana Denga :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy zarobi 1,246,680$, JJ 1,713,600$.... To nie jest tak, że różnica może maks. 25% wynosić? Bo wynosi jakieś 27%. Czyli jeszcze coś by trzeba pokombinować. Na pewno będziemy im musieli jakieś picki oddać, nie ma innej opcji.

Ale ok, poczekajmy na konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy zarobi 1,246,680$, JJ 1,713,600$.... To nie jest tak, że różnica może maks. 25% wynosić? Bo wynosi jakieś 27%. Czyli jeszcze coś by trzeba pokombinować. Na pewno będziemy im musieli jakieś picki oddać, nie ma innej opcji.

Ale ok, poczekajmy na konkrety.

Bulls nie musza nikogo oddawać bo mają jeszcze kase. JJa napewno Portland i tak by nie chcieli, bo mają dwoch lepszych SF. Pewnie same picki będą w tej wymianie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie przypał jak w miedzyczasie rozmow z portland t-mac podpisze z jakimis wolves a west znajdzie sobie nowy klub, i podwędzą nam hiszpana 8)

z drugiej strony portland ma tak kompletny sklad ze nie maja nawet kogo chciec w tej wymiane, z naszego punktu widzenia tylko picki, ale moze sie zdarzyć tak ze portland buduja sobie glebie, na obwodzie juz jest a pod koszem dwoch polamancow, chociaż oden-pryz-lamarcus-camby-dante-jeff nie wyglada zle, nawet z lamliwoscia odena.

jestem dobrej mysli, rudy to najlepszy fit w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls, Celtics and Knicks have engaged in trade talks with the Blazers regarding swingman Rudy Fernandez, according to a report.

 

The Oregonian first reported the interested parties, citing Fernandez's agent, Andy Miller.

 

 

no mam nadzieję że to właśnie my wyprzedzimy konkurentów po niego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls haven't closed door on McGrady -- if he'll be a backup

 

The Bulls still have interest in signing seven-time all-star Tracy McGrady.The Bulls still have interest in signing seven-time all-star Tracy McGrady, but they want some assurances that he's serious about accepting any role that helps the team win.Specifically, the Bulls would like to see McGrady accept a non-guaranteed contract. That way, if he lives up to his word, everything will be fine. If he balks at accepting a limited role, the Bulls can let him go.During a workout Monday at the Berto Center, it was obvious McGrady's movement still is hindered following microfracture surgery on his left knee in February 2009.At the same time, McGrady, 31, is a dangerous streak shooter with deep range. Even if he is shadow of his former self, he could turn out to be a valuable addition and perhaps a late-game finisher.During the peak of his career, McGrady's numbers compared well to recent-vintage LeBron James. McGrady averaged 32.1 points, 6.5 rebounds and 5.5 assists for Orlando in 2002-03.

On the other hand, McGrady hasn't been a big winner and has never seen the second round of the playoffs. The Bulls would like to think he's ready to sacrifice his own numbers for the good of the team, but so far there hasn't been much actual proof.

Taking a chance on McGrady makes more sense when considering the options left on the free-agent market. The Bulls also are talking to Keith Bogans, Eddie House and Roger Mason and may try to bring in some of those players for workouts before making a final decision on McGrady.

 

Bulls chairman Jerry Reinsdorf has a good relationship with McGrady's agent, Arn Tellem, which might help the 6-foot-8 swingman's chances of landing in Chicago. When he visited the Berto Center, McGrady said playing for the Bulls was his first choice.

 

In other free-agent news, former Bulls guard Jannero Pargo agreed to a two-year deal with Golden State.

 

http://www.dailyherald.com/story/?id=396883

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In other free-agent news, former Bulls guard Jannero Pargo agreed to a two-year deal with Golden State.

 

Thanks God - Jannero nie wróci - mnie osobiście aż telepało, jak go tylko na boisku widziałem i inni nasi zawodnicy go tylko po plecach poklepywali, co pół minuty, jak mu coś nie wyszło - jak ja bym go zaczął poklepywać, to bym się chyba nie mógł oderwać od tego zajęcia, nie skończyłbym. Tak gościa nie dzierże, że aż mi żal biednych kibiców GS - nieszczęścia jak widać chodzą po ludziach - Nelson na ławce, Pargo na boisku - fani wojowników, czas na zbiorowe samobójstwo, chyba że niu ołner coś pomoże... chociaż nie, Jannero już podpisany - to koniec.

 

Sory za OT.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls have been offering forward James Johnson in trades all offseason, according to the Chicago Tribune.

 

Johnson was the team's first-round pick in 2009.

 

Chicago is rumored to have interest in trading for Portland guard Rudy Fernandez, but the Blazers have shown little interest in Johnson.

 

:krzeslo:

 

nie wiem czy ktos jest sklonny za niego dac chociażby drugi numerek,

ale dobra,

pax kombinuj, ciekawe co za niego wyciagniesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy w Bykach to by była mega zajebista sprawa. A co do wytradowania JJ to jakoś nie chce mi się wierzyć by po tak "zajebistych" występach w SL ktoś by się w niego pakował, raczej jesteśmy na niego skazani. Ale i tak za pewne przy obecnym składzie i oby zdrowym Dengu za wiele parkietu nie powącha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News tego offeseasons to nie podpisanie Boozera czy karuzela z T-Mac.

Pete'a Myersa wywalili z trenerskiego stuffu.

Zajebista sprawa. TOM ma jaja i ma ŁEB. już go bardzo lubię. od zawsze zastanawiałem się co taki kołek jak Pete robi na tej ławce? bo oprócz dobrych relacji z zawodnikami czyt (uśmiecham się do Ciebie i klepie cię w dupe w trakcie time out) to innych przejawów pracy nie zauważyłem.A jego debiut na łąwce trenerskiej w meczu z mAvs po wywaleniu Billa Cartwrighta nawet smiechem cieżko było skwitować, zwyczajnie żal było wtedy.

Tak więć brawa dla pana Thibodeau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak klub z Portland oficjalnie ogłosił, że chce oddać hiszpańskiego zawodnika, zaczęły zgłaszać się chętne drużyny na jego pozyskanie.

Blazers są gotowi oddać Fernandeza

 

Wśród zespołów, które zainteresowały się Rudy'm Fernandezem są Celtics, Knicks oraz Bulls, ale to klub z Chicago jak na razie jest najaktywniejszy w staraniach o Hiszpana. Bulls jeszcze nie zdecydowali, czy podpisać umowę z Tracy'm McGrady'm, który nie wypadł najlepiej na specjalnie zorganizowanych dla niego testach. Szukają zatem innego skrzydłowego, którego mogliby włączyć do składu. Jak na razie "Byki" zaproponowały za Fernandeza pieniądze oraz Jamesa Johnsona, wybranego w drafcie 2009 - w swoim debiutanckim sezonie zdobywał średnio 3.0 pkt i 2 zbiórki w 65 meczach. W przeszłości Blazers wyrażali zainteresowanie Johnsonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kiedyś byli ale po tym co JJ pokazał w ostatnim sezonie a przede wszystkim w tegorocznej SL wątpię by nadal go chcieli, cholera mnie bierze jak myślę że z tym pickiem mogliśmy mieć Casspi'ego bądź zajebisty back up dla Rosa w postaci Holidaya, Lawsona bądź Collinsona :roll: ale cóż takie uroki draftu, jedni trafiają inni biorą busta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.