Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy Ronniego Brewera - 12.5 mln/3 latka - mi się podoba, nawet bardzo, powoli przestaję ryczeć po tym Redicku, a wręcz cieszy mnie, że to rywal go przepłacił, a nie my...

 

Jeśli napatoczy się teraz jakiś veteran za dobre pieniądze to oki, jeśli nie - też będę żył. Wtedy tylko podpisać za minimum wszystkich z Summer League Roster, którzy rzucają za 3, tzn: książe Lucas III, Matt "Noah's Dealer" Bouldin oraz Morris "ja też grałem w Jazz" Almond. Dodatkowo Samardo Samuels - wiele nie pokazał, ale za tę jedną paczkę z meczu przeciwko Clippers i jemu dałbym szansę, a co mi tam. Jako pierwszy backup Rose'a dawać mi tu Acie Lawa z powrotem i nasz Roster nagle liczy 14, a ja na jakiś czas mogę odpocząć od sprawdzania co godzinę, czy kogoś podpisali, czy dalej się masturbują nad podpisanym Boozerem.

 

Co do uzupełniania naszego składu tymi typami z SL to ja całkiem poważnie - niech grzeją ławę, trenują, uczą się od lepszych, biją o minuty, zapierdalają w D-League - a nóż któryś z nich rozkwitnie, z larwy wykluje się motyl, czy ki diabeł. W Chicago mają tendencję do zbyt szybkiego odpuszczania zawodnika - patrz JR Smith, Shannon Brown.

Dać im chwilę - może coś z tego będzie...

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisanie brewera to dobre posuniecie. na zmiane beda grali z korverem czyli raz bedzie zagrozenie zza luku a jak wejdzie brewer to poprawa obrony plus energia. dobry ruch, nie mozna miec samych shooterow.

 

na zmiennika pg mozna podpisac nawet alstona jak bedzie chcial grac duzych minut i tak nie dostanie. zostaje jeszcze kasa ale nie trzeba przeciez wszystkiego wydawac. w razie transferu w trakcie sezonu mozna wziac na siebie wiekszy kontrakt. zawsze znajdzie sie jakis niezadowolony mocny gosc ze slabej druzyny ktory zechce transferu a jego druzyna zejdzie z kasy przy okazji

 

lub wziac sessionsa z minny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie to co się miało stać, za chwile "matt barnes decision" ale po tym ruchu bulls to na 99% z nami nie podpisze. Duet na sg D-O, ronnie-kyle, teraz fajnie by było podpisać jakiegoś SF jako backup dla denga, Butler jest perfekt, gosc z najlepsza trojka z posrod FA którzy dostali, jakas mała kasa dla niego a daje te punkciki zza luku, do tego devin brown, w noh tez dawal to co butler, a moze wyprowadzac jeszcze pilke, nie wiem czy zgodzi sie znow "grac" dla bulls, pol sezonu przesiedzial na lawie, a w noh gral po 20 min, a dawal sporo : 10 pkt przy 40% za3.

ja bym jeszcze dokoptował tych dwoch panow i oczywiscie jakis backup dal rose'a np alston o ktorym sie z reszta mowi, a no i pod kosz jakiegos veterana, albo millera albo kurta, choc wole millera. z SL to mimo wszystko lucasa no i oczywiscie byarsa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie napalajmy sie na te trójki jak dzicy, udało sie wyciągnąć Korvera i jest spoko, fajnie połączyli umiejętnościami Kyle'a i Brewera, dla mnie to nawet lepsze rozwiązanie niz kolejny shooter w osobie JJa, szkoda, ze go wyrównali ale mamy wsparcie w D, a to jest kuźwa priorytet!!!

Teraz weteranów, weteranów i jeszcze raz weteranów nam potrzebna

 

Swoją droga Otis to podobnie jak rok temu kutas jest, ja rozumiem, ze boi sie posunieć Bulls w tym offseason i ma sie czego faktycznie bac, ale facet gra na rynku twardo

twardy k* z niego :P

szacunek bo koles ma centralna wyjebke na to co sie o nim myśli!

 

Choc ja go w tej chwili nienawidzę to zagrał bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zupelna racje, to team toma, to team defensywny ale nie o ataku, btewer nie daje nam tego czego nam najbardziej trzeba (w O) ale dokoptowanie jeszcze jednego shotera spowoduje ze w skaldzie bedzie zdrowa rownowaga, dwoch obroncow (deng-roni) i dwoch strzelcow (kyl-shoter) jak bedzie trza bronic to sie wyjdzie pierwsza opcja a jak robic punkty to ta druga, butler jest perfekt, 2 trojki na mecz a bedzie chcial mala kase, ja nie wiem dlaczego juz nie podpisał.. no i nie zapominajmy ze rose ma 3point range :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butler jest perfekt, 2 trojki na mecz a bedzie chcial mala kase, ja nie wiem dlaczego juz nie podpisał.. no i nie zapominajmy ze rose ma 3point range

- Popieram tą kandydaturę,widziałem gościa w akcji.Być może w Chicago nie wiedzą ,że jest taki gość do wzięcia??? Może trzeba im jakieś info podesłać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butler jest perfekt, 2 trojki na mecz a bedzie chcial mala kase, ja nie wiem dlaczego juz nie podpisał.. no i nie zapominajmy ze rose ma 3point range

- Popieram tą kandydaturę,widziałem gościa w akcji.Być może w Chicago nie wiedzą ,że jest taki gość do wzięcia??? Może trzeba im jakieś info podesłać :wink:
i tu jest wlasie sedno, pax pewnie nawet nie wie ze ktos taki jest...

barnes przełożył "big decision" do wyscigu po niego wlaczyly sie dwa zespoly i na 90% jest to chicago (nie podpisanie reddicka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler jest perfekt, gosc z najlepsza trojka z posrod FA którzy dostali, jakas mała kasa dla niego a daje te punkciki zza luku, do tego devin brown, w noh tez dawal to co butler, a moze wyprowadzac jeszcze pilke, nie wiem czy zgodzi sie znow "grac" dla bulls, pol sezonu przesiedzial na lawie, a w noh gral po 20 min, a dawal sporo : 10 pkt przy 40% za3.

ja bym jeszcze dokoptował tych dwoch panow i oczywiscie jakis backup dal rose'a np alston o ktorym sie z reszta mowi, a no i pod kosz jakiegos veterana, albo millera albo kurta, choc wole millera. z SL to mimo wszystko lucasa no i oczywiscie byarsa ;p

Butler jest ok, ja jestem za, choć w rotacji i tak chciałbym go za Johnsonem, bo minuty to jest to czego Jamesowi potrzeba, ale w razie wielce prawdopodobnej przerwy w grze obywatela Denga, Rasual jest pewniejszą opcją, niż wspomniany karateka...

 

Co do Devina, to początkowo jakieś ochłapy w Chicago grywał, ale nie wyglądało to fantastycznie. Minuty oddawali Pargo zamiast właśnie jemu, ale Jannero był dla DelCzarnego jakimś megawykurwiaczem, choć inni tego nie widzieli. W Orleanie fajne staty, jak na takiego gracza wykręcał, lecz jak dla mnie to był szczyt jego możliwości i to jeszcze w sprzyjających warunkach, przy kilku "dniach konia", jak mecz przeciwko nam - jemu mówię nie, zdecydowane NIE!

 

Co do Millera, czy Kurta to wolałbym Millera (z przyzwyczajenia), ale Thomasa też zniese... :D Mimo wszystko ja bym tutaj jeszcze o kimś innym pomyślał, może nie weteran, ale jego też chyba dałoby się wyjąć za małe pieniądze. O kogo mi chodzi? Otóż ludziska: Lejdis'n'dżentelmen: :!: Stewie :!: .

Pecherov + Noah i mamy parę centrów z największym rozstawem oczu w całej lidze. :mrgreen:

 

Mycek, a co do ostatniego wspomnianego przez ciebie zawodnika, Byarsa, to też mi się rok temu chłopina podobał - fajne trójki w ostatnich sekundach siekał - w tym roku już tak kolorowo nie jest, a i Ligi Niemieckiej też nie zawojował. W Albie trochę ponad 8ppg, choć na niezłej skuteczności. Tylko pomimo przyzwoitych statów nie grywał więcej niż 20 minut... :?: Nie wiem co o tym myśleć, może coś z nim nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie napalajmy sie na te trójki jak dzicy, udało sie wyciągnąć Korvera i jest spoko

uważasz że jeden Korver załatwia sprawę braku strzelców? zresztą on z ławki wchodzić będzie i w piątce nie ma gracza, który by miał pewną trójkę, faktycznie wypada liczyć że Rose robi ogromne postepy w tym elemencie jak sugerował bo zwyczajnie w tej chwili to ciągle jest problem chicago.

Dlatego też szkoda tego Redicka i jego rzutu z drugiej strony Brewer daje lepszy difens i size na obwodzie, do tego może być backupem dla Denga. Ogólnie sporo tu narzekania jak to władze Bulls pierdolą wszystko, a powstaje całkiem przyzwoity team, szkoda tylko że z powodu "zmowy trzech"pozostaje przez następnych parę sezonów bić się tylko o wejscie do finału... ale konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmowa trzech" - dobre określenie :P

 

A co do Brewa - to naprawdę solidny grajek, z sercem, niezłe IQ, dobra obrona, twardy i silny, ale rzut... KOSZMAR. Chłopak ma jakąś wadę łokcia/przedramienia - już nie pamiętam - co powoduje, że rzuca w sposób przekomiczny i dość niecelnie. Zresztą polecam obejrzeć sobie ten mix - tam w jednej akcji rzuca "trójkę" bardzo specyficznie... :roll:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U-ysoX5QFHs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że z powodu "zmowy trzech"pozostaje przez następnych parę sezonów bić się tylko o wejscie do finału... ale konferencji.

Osobiście uważam (i po ciuchu liczę), że Chicago przeskoczy w tym sezonie Orlando i Boston. Są wstanie tego dokonać. Rose już jest postrachem ligi. W chwili obecnej najbardziej kompletny playmaker w konferencji wschodniej, do tego duet podkoszowych Noah, Boozer...

Do tego ostatnie transfery...

Zadaniowcy, obsada stanowiska head coacha.

 

W tym roku może jeszcze nie, ale przyszłość maluje się dla Byków naprawdę kolorowo.

 

Nie ma się o co martwić, jeżeli heat nie zdominują swojej konferencji to Byki stoją w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kompletnym to bym nie przesadzał :P Wciąż rzut mu szwankuje, PG skills też nie na najwyższym poziomie no i bronić jeszcze nie za bardzo umie, ale w tym robi postępy.

 

Zajebistość Rose polega na tym, że on w pojedynkę może ciągnąć zespół, nie ma obrońcy, który by za nim nadążył i ma nieziemski ciąg na kosz(coś ala Wade). I też bykom dobrze życzę, w tej chwili Top3 wschodu myślę są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

el-Bart

Posty: 30

Dołączył(a): Pt lip 09, 2010 10:09 am

gdyby lebron poszedl do bulls bylbys ich fanem ?? :P

 

poprostu, ronnie jest dobrym obronca z kiepskim rzutem, nigdy nie bedzie lepiej rzucał, jako roleplayer przyda sie zajeboscie bo nim mozna straszyc wadów i kobich, w ataku zas poza penetracja nic nie daje, kur*wa ciekawe jakby wprowadzic do nba taki przepis z pilki recznej ze mozna robic lotne zmiany, wtedy w obronie ronie a w ataku korver i swieto :D

 

nie no trzeba jeszcze strzelców,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.