Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Dengowi można wiele zarzucić ale taka wymiana to była by niezrozumiała. Howard to już nie ten sam zawodnik co 2-3 lata temu i obecnie na pewno jest słabszy od Denga, można go podpisać w s'n't za jakąś normalną cenę na ławkę, oddając do Wizz np JJa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52

35

tyle meczy rozegrał Josh Howard w ostatnich dwóch sezonach.

Ryzykowna opcja, nie bardzo rozumiem czemu w to wszystko wplątany jest Deng skoro Howard jest FA, ale opcja ciekawe, tylko z tą jego zdrowotnością ostatnio mocna na bakier było. Musieliby go dokładnie przebadać przez podpisaniem umowy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak wygląda sprawa z Bradem Millerem.

 

Bo tak sobie pomyślałem, czemu by się nie włączyć w walkę o Ala Jeffersona ? Brad Miller + JJ plus ktoś jeszcze i możę by się udało ?

 

Przydałby się jeszcze ktoś pod kosz dla wzmocnienia konkurencji i jednocześnie osłabienia konkurencji (potencjalnej pod postacią Magic) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago to jedni z największych wygranych tego offseason jak na razie. Bo tak naprawdę na zatrudnienie Jamesa nie było szans, jako że on był uzgodniony już z Boshem i Wade'm w poprzednie lato, czy kiedy tam.

 

Podpisany Boozer za taką sobie kasę, ale razem z Noah stworzą jeden z lepszych duetów w lidze. Chociaż mają trochę inne poziomy determinacji, poświęcenia. Mentalnie Noah bije na głowę Booza. Obawiam się, że różne dziwne kontuzje mogą powstrzymywać Carlosa w najbliższych dwóch, trzech latach od grania w 20 meczach w każdym z regularów. Miejcie na niego oko.

 

Do tego podpisany za bardzo dobrą kasę Korver, możliwe, że jeszcze Reddick - skład będzie wyrównany na każdej pozycji i razem z ekplodującym i przejmującym całkowicie liderowanie w drużynie, Rose'm obstawiam dla was bardzo pomyślny rok. Aaa i przecież na ławce macie Thibodeau'a..

 

Jak będzie pomyślny? Zobaczymy, ale trzymając obecną formę działaczy, stawiam nawet na finał konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to po co nam howard, podpisujemy josha i spylamy denga do atkanty za JJ, wtedy mamy JJ1,JJ2,JJ3- proste chicago jj bulls

ale tak na serio

Josh howard tak, ale za minimum na jeden sezon+opcja zespołu, cos takiego jak leon powe howard tak jak wspomniał Wirakocza jest berdziej podatny na kontuzje niż Luol, wogóle co za glupie pomysly z dengiem, gdzie znajdziemy taka 3/4 opcje ? trzon zespolu bulls to nie rose-booz-noah ale rose-booz-deng-noah, dzisiaj jest mecz w lidze letniej bulls, gwiazda zespołu jest james johnson, zobaczymy czy cos poprawil, znaczy nie, nie da sie tego stwierdzic po meczach w ktorych johnosn jest lebronem jamesem na parkiecie, granie z niedraftowanymi gosciami to żadne wyzwanie, JJ ma dostawac minuty w rotacji, w rotacji bulls grajachych przeciwko zespołom nba.

i dlatego uwazam ze taki slasher to cud miod, howard, howard, ale przecież barnes- moj czarny czlowiek, dlaczego chciago nie rzuci tych 5 mln na stol i ma taka glebie jak row marianski, bedzie tlok, ale to bedzie pozytywny tlok, z takimi czrnuchami jak korver czy reddick i z takimi opcjami w obronie jak deng, barnes to mozemy walczyc o final konferencji. jasne ze problemem bulls- tym najwikszym jest vrak b-u dla rose'a, tutaj mozna watsona (cj) nawetm jesli ten laki luk taki fatalny...

ostatnią rzeczą jest resign millera i podisanie asika, i mozna startowac z sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie zarzuciłem pierwszy meczyk Byków w Summer League, chcąc sprawdzić czy ktoś mógłby ewentualnie uzupełnić nasz roster i po pierwszej kwarcie jedyny wniosek to: JJ schudł...

właśnie miałem napisać co wy tak JJa chcecie sie pozbyć. Widze ze w defensywie też fajnie się prezentuje.

Mogą być z niego jeszcze ludzie. Ja bym go nie skreślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie zarzuciłem pierwszy meczyk Byków w Summer League, chcąc sprawdzić czy ktoś mógłby ewentualnie uzupełnić nasz roster i po pierwszej kwarcie jedyny wniosek to: JJ schudł...

właśnie miałem napisać co wy tak JJa chcecie sie pozbyć. Widze ze w defensywie też fajnie się prezentuje.

Mogą być z niego jeszcze ludzie. Ja bym go nie skreślał.

Ja go ni cholery nie skreślam i mam nadzieję, że jeszcze będą z niego ludzie, ale pomijając kwestię Jamesa, to szału wśród reszty letniego rosteru nie widzę póki co - choć chcę jeszcze pana Ogilvy zobaczyć, bo mnie intryguje, jak trochę poczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.