Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

turner ma 6'7 durant 6'9 jak kevin przychodzil do nba nie byl atleta, to samo turner, do tego podobny styl gry

Turner ma w butach 6'7", Durant prawie 6'11"...do tego wingspan masakryczny is standing reach jak u centrów.

Podobnego stylu gry też nie mają bo Turner gra prawie jak PG, w NCAA gral przecież jako rozgrywak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wiecia za darmo z miami byl b-easy na laweczke. ja bym go bral na miejscu bulls. szkoda ze nie mieli takiej mozliwosci

 

pistons chca pozbyc sie kontraktu ripa wiec dac dla nich drugorundowe picki i rip jest w bulls. i zostaje jeszcze 6 mln do wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls zle na braku lbja nie wyjda.

szkoda ze nie zaatakowali mocniej mike'a millera ale

15/3 dla korvera to fajna kasa,

wczoraj dali sheet offer jj reddickowi 19/3

nie wierze by magic to zmatchupowali.

 

noah-boozer-korverr-reddick-rose to fajna piatka.

 

maja chyba jeszcze 3-4 banki do wydania, moze kogos sciagna. potrzebowali 2 takich shooterow przy rose. do tego na lawce tibodo i powinni w 2 rundzie po sie znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bóg nas nie kocha.

Nets zaoferowali morrowowi, uwaga, prosze sie czegos trzymać: 12mln na 3 lata, a warriors nie beda rownali, my dajemy reddickowi ponad 6, a nets ma takiego samego shotera za 4 na sezon... ja spadlem jak to uwidziałem.

można jakoś jeszcze się "licytować" z nets ??

 

The Bulls also reached agreement on a deal with big man Omer Asik of Turkey. Asik will play for Turkey in the World Championships and will not be with the team until then. The Bulls are quietly optimistic about Asik and believe he can be a high level reserve behind Joakim Noah, which reduces their concern about adding another big man

clevland musza sie przebudować.

ciekawe co będą chcieli za pakiet parker-gibson 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ Redick jest sprawdzony. Grał w playoffs przeciw najlepszym ekipom, świetnie bronił R.Allena w serii.

Morrow to wynalazek Nelsona, grał w Warriors gdzie patrzenie na gracza przez pryzmat cyferek czy procentów bywa mylące, playoffs oglądał w telewizji, mógł sobie rzucać dowoli jak na treningu wszak takowa była taktyka, co innego Redick który na pupilka Stana przez te parę sezonów nie wyglądał a swoją pozycję w drużynie wywalczył postawą na parkiecie. Wszak on chyba lepiej przentował się w serri z Celtami niż Carter, chodz też nie ustrzegł się od błedów.

I pewnie dlatego Redick, pozostaje czekac na ruch Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo,

korver i reddick + morrow za ta smieszna kase, no ale juz po ptokach,

ciekawe kiedy magic wyrownaja...

i przy zakontraktowaniu tych panów mamy jeszcze ponad 8 mln, na 4 miejsca w rosterze (a wlasciwie 2, bo miller na koncu moze podpisac za minimum a do asika mamy prawa więc mozna go podpisać tak jak millera, gdy bedziemy juz przekraczac sc)

jakieś pomysły na b-u dla rose?

 

ahha

ciekawe czy miami by sie wkurwi*o gdyby podpieprzyc im richardsona :)

2 trojki na mecz, urodzil sie w chicago, 30 lat, moze chcieć małej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś pomysły na b-u dla rose

farmar, crittenton? sa jeszcze lowry i bynum ale sa zastrzezeni i ciezko byloby ich dostac

 

w plotkach przewija sie nazwisko grangera (ale nie dot. bulls). ciekawe czy chca go oddac i co chca za niego. moze chca wyczyscic troche salary? taj + johnson i picki i ja bym na to poszedl. denga na lawke lub oddac gdzies za pakiet pg+sg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki granger?

chyba nie danny :D

farmar ok, ale nie potrzeba nam snajpera (nie mówie tu o rzucaniu piłką do kosza) crittentona ;] , lowry bardzo wporzo ale nie czy bedzie chciał grać niecałe 15 na mecz przy rosie? chyba nie. bynum nie rzuca, mi by odpowiadał ridnour, jest jeszcze cj watson, poza nimi ja już nikogo ciekawego nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze, granger to gracz na ktorym beda budowac, oszczednosci oszczednosciami ale takich graczy tylko dla kasy raczej sie nie oddaje, chociaż tak jak piszesz- coś w tym moze byc, mogli brac w drafcie jakiegos podkoszowego a wzieli kopie grangera, pg, racja, ale jak szukaja oszczednosci to w gre wchodzi tylko wymiana z druzyna z cap roomem, pick+taj za grangera ?, dla nas bomba, dla indiany tylko oszczednosci.

ale sie rozmarzyłem s5 rose-granger-deng-boozer-noah do tego na ławce korver, reddick,miller,asik ...

szczescie nam nie sprzyja, wiec na 99% to nie wypali,

co do pg:

wiecie, lowrego mozna zawsze za mle podpisac i tez bedzie

 

a tak pozatym, matek zarzuć linkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pg to mówi sie na realu o Livingstonie i to chyba byłby ciekawy ruch i na pewno za nieduże pieniądze w Wizards nieźle pogrywał co prawda w s5 , ale mógłby być bo myślę iż 4 bańki za 2 lata wziąłby ..

co do 2 sg to piszą o Ronnie Brewerze czyli defensywnym gościu no ciekawe ile by chciał ? może 12/3 ? nie byłoby za dużo jeśli zerkniemy na takie umowy jak TT , Amir + Joe Smith na ławke za min + Luther Head jako daleki zmiennik na pg/sg w razie kontuzji no i gdyby tak Asik i Brad i można szykować sie do sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak pozatym, matek zarzuć linkiem

do czego?

lowrego mozna zawsze za mle podpisac i tez bedzie

bulls nie maja mle. ale dawac mu 6 mln nie warto i tak

 

zapomnialem o ridnourze. jako zmiennik dla rose bylby ok i tak duzych minut by nie gral

link do grangera, a lowry do pacers a nie do bulls ;p

 

ja od brewera wole barnsa

 

i jeszcze nie zapominajmy o devinie brownie, 10 pkt na mecz 40% za 3 w orleanie, potem trade do bulls i nie grał wogóle, del czarny miał dobrego shotera i go nie wykorzystywał, może tom da mu jakies minuty, ale nie wiadomo czy bedzie chciał zostać w bulls...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.