Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając na ziemię...

Mamy 10-10 na wyjazdach. Przed nami podróż na zachód. Portland, Utah, Nowy Orlean. To będą ciężkie mecze, biorąc pod uwagę wrzody Derrica, pojedynki z Deronem, Chrisem mogą być rozczarowujące.

Byki czeka ciężki sprawdzian. Ostatnio siedzieli sobie w domku w UC, stąd poniekąd tak dobry bilans. Do tej pory na wyjazdach było średnio. Ronnie po meczu powiedział, że trzeba wygrywać także na boisku rywala, żeby być poważnie branym pod uwagę, Trudno się nie zgodzić.

 

Za dwa tygodnie będziemy wiedzieli, gdzie są Byki, gdzie tak naprawdę jest Rose w wyścigu po MVP.

A potem? Potem wroci Jaokim i znow nic nie bedziemy wiedziec.

Ważne info.

Noah wraca po ASG, na mecz z toronto i miami.

Niby ok ale znów hujowy przeciwnik gdy wraca nam ważny zawodnik. (ostatnio boozer i mecze vs orl i bos).

Jestem zajebiście ciekaw jak noah wkomponuje się w skład. O ile z D z reguły nie powinno być problemu to z atakiem już może nie być kolorowo. Noah lubi sobie wyjść z pomalowanego, przejąć piłkę, dograć do ścinających pod kosz czy boozera albo sam grac 1on1. Dawno takiego czegoś nie widzieliśmy i podobnie jak w tych pierwszych meczach z boozerem może być "konflikt" interesów i mała "kopanina".

Terminarz ciężki, zwłaszcza dla fana. Ja nie wiem jak można oglądać mecze od 4:30 tudzież 4:00, na dłuższą metę bym pierdolnął. Z Clippers będzie problem jeśli nie zatrzymamy Griffina, bo jemu to mało potrzeba+przed własną publicznością+boozer jako stopper, szczęście że nie będzie Gordona raczej, bo gość mógłby zrobić różnicę. Ogólnie to tak jak w pierwszym meczu możemy mieć spore problemy z niesamowicie atletyczną drużyną. GSW na papierze są zajebiści ale w real różnie bywa, ale lajk a sej, przed własną publicznością jest zdecydowanie łatwiej. Portland ma dołek spowodowany kontuzjami, kurt zajmie się lamarcusem i myślę że będzie ok. Utah jest w niesamowitym dołku i trzeba to wykorzystać, bo zwycięstwo w energy solution to podwójne zwycięstwo. No i na koniec Hornets i pojedynek w którym końcowy wynik może oscylować na poziomie 7x-7x.

Mimo wszystko liczę na ok. 5-2 do ASG a potem szybkie wprowadzenie joakima i podganiamy, już (oby) w pełnym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zajebiście ciekaw jak noah wkomponuje się w skład. O ile z D z reguły nie powinno być problemu to z atakiem już może nie być kolorowo. Noah lubi sobie wyjść z pomalowanego, przejąć piłkę, dograć do ścinających pod kosz czy boozera albo sam grac 1on1. Dawno takiego czegoś nie widzieliśmy i podobnie jak w tych pierwszych meczach z boozerem może być "konflikt" interesów i mała "kopanina".

Zgadzam się. Jakkolwiek Noah jest świetny w D, tak w ataku czasem sobie porzuca z tej pozycji post-coś tam, którą próbuje grać. Nie jest w tym jakąś pokraką, bardziej średniakiem, ale mimo wszystko nie sądzę, żeby zrezygnował z tych swoich 10ppg. Dużo zależy także od TT, od tego czy zwiększy ilość piłek wrzucanych na post. Tylko do tego potrzebny będzie system ofensywny, w którym każdy się odnajduje i jest zadowolony.

Noah powinien w duecie z Carlosem bardziej wykorzystywać swoją umiejętność pasów. Dużo też zależy od Derrica. Czekam na moc pick&rolli. W zeszłym sezonie duet Rose-Noah wyglądał naprawdę dobrze, teraz Derric ma dwóch gości z którymi morze grać wysokie jak i niskie picki.

Pojawia się zatem wyzwanie dla Derrica i trenera.

 

Trzymajmy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zalezy od tego czy Noah bedzie od początku startował i od minut jakie dostanie

Osobiscie nie wierze w te jego 110%, nie na początku, moze trenowac, ale nie bedzie czuł gry, nie bedzie czuł partnerów

Jeśli Tom go zacznie wpuszczać jako startera na wiecej niz 20mpg to pierwsze mecze Bulls z nim w składzie bedą wygladały jak tamte z początków Booza. Jedyna róznica jest taka, ze Noah jednak grał juz z chłopakami od października i bedzie miał łatwiej sie ponownie wkomponowac niz całkiem zielony Boozer.

Ale na wina z Miami nie licze, zresztą nawet Rapsi czy Bucks moga byc dla Bulls za duzym wyzwaniem. Zreszta wystarczy luknąc w terminarz i mozna sie obsrac. Po Heat w UC mamy wyjazdy do Atl z którą zawsze sie Bykom cięzko gra, na Folryde x2, potem NOH i nie leżące Bulls w tym RS Bobki...

Joakim łatwo mieć nie będzie na dzień dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls Still Shopping For A Two Guard: The trade front in Chicago has been pretty quiet despite the tour Chicago scouts and executives have been on evaluating possible trade candidates. Several Bulls' scouts and GM Gar Forman were in L.A. this week looking at possible trade candidates and sources close to the situation have pegged a few shooting guards as the Bulls' targets as the trade deadline approaches.

 

The Bulls have had eyes for Cleveland's Anthony Parker for some time, and are said to have him towards the top of their wish list. Parker missed nine game in January due to a back injury and has recently returned to action for the Cavs.

 

The Bulls have questions regarding any player with a back injury, so they will want to see Parker playing and proving that he is 100% before they'd consider triggering a deal.

 

A strong showing over the next few weeks could help Parker find his exit from Cleveland and the Bulls are interested in his progress.

 

Parker is in the final year of his deal with the Cavs and is owed $2.85 million, an easy contract for Chicago to absorb.

 

Chicago also had a long look at Houston's Courtney Lee and he could be the player they ultimately land. The Rockets are open to deals; however it's unlikely they move Courtney unless it's part of a bigger deal.

 

The Bulls have some excess in their front court and that's an area the Rockets are desperate to address.

 

They have also been linked to L.A.'s Shannon Brown, but due to his contract status he has the right to veto any trades and word is he's not looking to move anywhere.

 

The Bulls have apparently made runs at Toronto regarding DeMar DeRozan and were turned away and have made inquiries on O.J. Mayo with Memphis that went no where.

 

Both players are still on rookie contracts and fairly easy to swap without large Luxury Tax ramifications, something the Bulls have a clear aversion to.

 

While things have been quiet on the Bulls front for several weeks, don't be surprised to see them involved in a deal as the February 24th trade deadline approaches. They want to add another shooter at the two guard spot and they seem ready to buy before its said and done.

Więc prawdopodobnie te kilka dni przerwy były przeznaczone na opracowanie planu działania na najbliższe trzy tygodnie.

 

Myślę że s-jaxa i mayo można włożyć już między bajki. Derozan to z dupy pomysł to samo co shannon. Lee i Parker, jeśli gm nie "widzi" webstera to na nich trzeba postawić. Lee rokuje na kogoś więcej niż tylko chwilowe rozwiązanie, ale coś w tym artykule jest, houston nie mają interesu by oddawać Lee za paczkę gruszek tylu JJ+2 nd rd pick. Parker to rozwiązanie na pół sezonu, ale Bulls muszą zobaczyć go w 100% zdrowego (ma 35 lat). Co daje Parker? chyba niewiele więcej niż Bogans. W offensywie cześciej rzuci trójkę, do tego trafi z mid range. Nie orientuje się ale obrońca chyba też z niego lepszy od kifa. To aż boli, że za ripa wystarczy dać spadający kontrakt, ale my go nie mamy :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się ktoś długoterminowy, dlatego uważam, że Lee i Mayo, to najlepsze opcje. Niestety najtrudniejsze do wyrwania.

Parker, to praktycznie emeryt. Jest trochę bardziej zaradny w ofensywie, niż Boagans, ale za to wolniejszy. W obwodowej bieganinie Byków nie wiem czy by się odnalazł, chociaż 1on1 defense jest spoko. Parker to średniak, nic poza tym, wg mnie niczego nie wniesie, a picka po prostu szkoda na niego.

 

Pochopne rozwiązania są gorsze od braku rozwiązań. Na gwałt nie potrzebujemy sg, znacznie bardziej znaczący jest ten problem w perspektywie przyszłego sezonu. Do tego czasu jednak może zmienić się coś na rynku graczy(np. Mayo może znów coś odwalić), możemy wyłowić jakąś perełkę w drafcie.

 

Jeżeli Byki na poważnie myślą o contenderowaniu w tym sezonie, to potrzebny jest konkret na sg, a nie Parker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ostatnio rozmowy z Bill'em Wennington'em nt. ewentualnej wymiany z udziałem Taj'a. Facet powiedział: "ok łatamy dziurę na 2 tworząc nową na 4,więc czy to zrobi z nas lepszy zespół ?" Pomyślałem, że gościu przesadza ale po dzisiejszym meczu z LAC zmieniłem zdanie. Dlaczego? Bo Gibson to najlepsza opcja do bronienia PF rywali. Kto bedzie bronił Garnet'a, Bosh'a, Stoudemire'a, Josh'a Smith'a w PO? Boozer :lol: Przecież to defensywne dno i trzy metry mułu. Fakt są jeszcze Noah i Kurt ale to 5.

 

Do "trade deadline" pozostały trzy tygodnie i wtedy dowiemy się czy Bulls dokonało jakiejś roszady czy nie. Ale spójrzcie, większość kandydatów do roli startującej 2 w bykach ma 1-2 letnie, niskie kontrakty (sprawdzi się = zostaje, nie=bye bye)i nie jest niezbędna swoim obecnym zespołom. Pozostaje spokojnie czekać, czego Wam i sobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee czy Mayo sa w tej chwili do wziecia za same picki wiec w zadnym wypadku nie oddalwalbym Taja w jakims tradzie, mysle ze tom tez na to nie pojdzie. Do tego Gibson wydaje sie niepotrzebny takim Rockets. Za picka Bulls nie uda sie wycagnac nic lepszego w drafcie niz Lee, ktory idealnie mi do nich pasuje. dobrze broni i rzuci za 3, napewno to jest lepsza opcja do s5 niz bogans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee czy Mayo sa w tej chwili do wziecia za same picki wiec w zadnym wypadku nie oddalwalbym Taja w jakims tradzie, mysle ze tom tez na to nie pojdzie. Do tego Gibson wydaje sie niepotrzebny takim Rockets. Za picka Bulls nie uda sie wycagnac nic lepszego w drafcie niz Lee, ktory idealnie mi do nich pasuje. dobrze broni i rzuci za 3, napewno to jest lepsza opcja do s5 niz bogans

nieee, chyba nie. :wink:

Lee za pick ?

Houston nigdy na to nie pójdą, spakują go z yao za kogoś konkretnego i mają 100 razy lepszą opcję niż 25 pick.

Mayo tym bardziej, mimo wszystko ma sporą wartość, co z tego że ma "gorsze dni" skoro inni mają 100 razy lepsze oferty od naszej paczki jj+pick, chociażby lakers i shannon brown, czy nawet ron artest, myślę że długo memphis by się nie zastanawiało. :roll:

 

Jerry stackhouse to jest przyszłość!

nie, żartuje, po prostu chce się związać z organizacją, i nie chodzi tu raczej o grę ale o jakieś wygodne miejsce koło Toma na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza porażka z Golden State, to geniusz Rose, ktory chyba zagral najslabszy mecz sezonu. No i Brawer z Watsonem, ale ich gry lepiej nie komentowac. Z Portland mecz położyła dwójka Rose-Boozer i ich kapitalna obrona. :lol: o ile u siebie jeszcze jako tako to wyglada, to na wyjazdach jest dramat, bez noah.

btw. jestem ciekawy, czym się kierowali sciagajac Watsona? on ani bronic nie potrafi, ani rozgrywac, ofensywnie tez tragiczny, z fatalna selekcja. juz bardziej znosny jest bagans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażki porażkami ale mi głownie chodzi o to że drużyna z chicago to 2 inne drużyny z czego drużyną w domu można się zachwycać to tą drugą na wyjazdach nie za bardzo a jak chcą coś naprawdę znaczyć to mają duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa: Derrick Rose :? I wszystko a propos meczu z Jazz 8)

No może jeszcze: Jak wygrywać mecz przegrany. Podręcznik użytkownika. Vol. 1 :roll:

Dwa pytania:

a) dlaczego w ESA nie ma krzesełek dla coachów. Dość śmiesznie wygląda jak sloan i (chyba) asystenci klęczą na jednej nóżce przed "ołtarzem" graczy utah.

B) skoro cytuje: odpuszczenie boozera było krokiem do przodu to dlaczego tak go przywitano?

Przed meczem myślałem że puszczą w przerwie jakiś miły filmik o boozerze, publika go przywita, a tu buuu i beee, co najmniej coś takiego jak james i clevland. :wink:

 

Co do meczu, boozer pokazał kolejne oblicze defensywy, tym razem nie to że nie robił nic, .. po prostu przeszkadzał.

W offensywie też padaka, a jeśli w offensywie jest padaka to ławeczka panie carlos.

D poprawiona w stosunku do poprzednich meczy, ale deron męczył po pickach, już nie mogę się doczekać joakima mówiącego w trakcie wybraniania picka " koniec imprezy".

Wyrównany mecz, końcówka świetna, kolejna trójka w końcówce korvera, steal (fuksiarski, ale jest) boozera no i brew, czarny człowiek od czarnej roboty. Dalej za małe minuty korvera, ale w sumie można to zrozumieć, bo bogans NAPRIERDALA trójki :twisted:

 

Omer za Courtney'a ? Moim zdaniem w sytuacji Bulls o każdej porze dnia i nocy, oczywiście w tej sytuacji trza za picki szukać jakiegoś wysokiego bo nawet jak Noah wróci to sam Kurt na ławce może być przy mało w PO.

Wczoraj i ogólnie ostatnio ławka daje regularne, pewne punkty, co cieszy, ale jak w 2q wychodzi drugi garnitur to nie ma pierwszej opcji offensywnej, jest watson i jak coś się uda to jest grane jak nie to jumpshot.

Jasne że lee włada piłką lepiej niż bogans korver czy brew ale czo offensywnie daje kopa? Nie wiem. Od razu piszę że w D to wieeeeeeelki improve, ale zyskując improve na 2 tracimy improve na 5. Asik będzie gortatem jeśli chodzi o D. Ma świetne warunki i chce/lubi.potrafi bronić, nie wiem kogo prędzej znajdziemy w drafcie, gościa od rzucania trójek czy drugiego asika. A co do trójek lee, nie jest jakim wybitnym strzelcem, niecała 1 trójka na mecz, tyle że zagra coś więcej niż bogans. Ale chyba w bulls trzeba takiego czrnego debila który będzie w stanie oddawać po +10 rzutów na mecz (coś a'la smith, ale nie chce smitha) myślę tu o websterze, k**** jak bardzo jest do wzięcia, jak bardzo jest niedocenianym obrońcą, i naile sposobów potrafi zdobyć punkty.

Nie wiem lee za nasz pick, tu i teraz, asik za kilka lat będzie wart kilka takich lee. bo:

ten Lee to sie jeszcze rozwinie, kurde koleś ma zajebisty potencjał. musi się ograć

ale do jakiego stopnia się rozwinie? W obronie tak, ale co z atakiem, bo tu chyba bardziej chodzi o zabójce z dystansu niż o stoppera. Oczywiście w tym sezonie się już nic nie dzieje bo wraca jo jest booz, moze się nie posypią, taj musi mieć swe minuty no i kurt od biedy. Ale po sezonie będzie ciężko znaleźć plaster pod kosz, napewno ciężej niż plaster na pozycje nr 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.