Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec pierwszej połowy meczu z Orlando.

Wojtek już po pierwszym kontakcie Derrica z piłką zauważył, że jest wolny przez tą nieszczęsną gastroskopie... Wykrakał, bo coś jest na rzeczy. Do tego nawet jak wchodzi pod kosz, to pudłuje te layupy. Chociaż wiadomo, kto wywiera presje obrony w Orlando.

Był taki moment na końcu 2nd kwarty, gdzie Booz krył Howarda... I ten drugi w tym momencie miał skuteczność chyba 100%. Nie mogę się doczekać powrotu Joakima, wtedy zobaczymy ile jest warta ta drużyna.

Nawet wbrew końcowemu wynikowi doskonale widać postęp jaki Byki zrobiły od początku powrotu Booza.

 

Nadal razi brak zagrywki na KK. Swoje punkty zdobywa nie z dobrych rzutów. Brak mu czystych pozycji.

Ciągle zastanawia mnie Booz... Jest waleczny, widać to na tablicach. Nie ma dla niego straconych piłek. Powiedzcie mi... dlaczego tak niedomaga w D? Bo coś tu nie gra... Nie mówię, że olewa obronę, ale jakoś mu nie wychodzi.

 

Zaczyna się druga połowa.

Enjoy.

 

P.S. Wreszcie Brewer zaczął rąbać dunki, zamiast pudłowania layupów! Takie chamskie, proste, podobają mi się jak trza.

Im więcej oglądam Denga tym bardziej go doceniam. Robi wszystko, wszystko. Do tego jest szybki, skurwiel. W szybkim ataku znakomicie się odnajduje. Myślę, że jakbyśmy częściej to stosowali, to by znacznie ułatwiło grę w ataku.

Dlatego naprawdę nie chcę słyszeć o Melo w Bulls. Nie. Naprawdę nie, po co nam on? Nie gra szybko w ataku, nie gra obrony.

 

P.S. 2 - polecam wszystkim 3q dzisiejszego meczu. Miód. Kwintesencja byczości. Obrona, walka, Deng pędziwiatr, Rose atakujący obręcz, szybki atak. Ale ta obrona... Poetycko można o niej by mówić.

Fajnie jest być fanem Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z dwójki svg/ dwight howard odejdzie w przeciągu dwóch lat. Jeśli w wakacje nie będzie to stan to za 1-1,5 roku howard. Stan z takim ułożeniem gry nie ma szans na wyższe cele. Na RS to wystarczy, pewnie jeszcze magic powalczą o 2 seed z miami, ale w PO wystarczą 2-3 mecze w których "nie będzie siedzieć" i do widzenia. Dzisiaj poniekąd mieliśmy szczęście że nie rozładowali nas zza łuku, ale dla nich najgorsze jest że planem awaryjnym jest tylko i wyłącznie howard, howard i nic innego.

 

Nie widziałem cienia uśmiechu na twarzy derricka w tym meczu, oprócz tych dość śmiesznych dla kibica sytuacji gdzie najpierw przed rozpoczęciem spotkania howard "zaczepia" derricka, potem bogans nawinął się dwightowi pod rękę był faul howard pierdolnął kifa i cała trójka wraz z rosem w śmiech, tak na marginesie myślałem że pasiaki mu technika gwizdną.

 

Nikt nie będzie oszczędzać derricka tylko dlatego że ma problemy ze zdrowiem, myślę że fatalnym pomysłem jest wystawienie go w s5 na dzisiejszy mecz z indianą, przeciwnik sobie wczoraj użył, ale watson pokazał już w tym sezonie że może dać radę jako nawet starter. Dziś derrick nie trafiał swoich rzutów, na pewno to wina howarda bo "straszył" ale mimo wszystko musi się hujowo grać z wrzodami na żołądku (od ostrego jedzenia).

 

Faule Kurta były.. k****, brak mi słów by opisać jakie byłby, bo ich nie było. W pewnym momencie miałem wrażenie że czego by kurt nie zrobił to i tak gwizdną mu przewinienie, potem fajna sytuacja, gdzie kurt przyczynił się do gleby jasona richardsona, a potem arenas jebnął kurta z łokcia ten zatrzymał się i pokazuje pasiakom że go uderzył, arenas, właśnie ten arenas... ale nie kurt, nie widzieliśmy, może innym razem. Ogólnie dobry mecz z takim klimacikiem walki.

 

Lu świetny mecz, świetna, genialna 3 q, w 4 to on daje nam zwycięstwo, bez komentarza, pełen profesjonalizm w 2 połówce był naszą pierwszą opcją, trafiał wszystko z dystansu, w obronie jak zwykle już do znudzenia, nie daje dupy, siedzi na kebabie i ten nie może nic robić, wyłącza shooterów i nie pozwala na inne opcje. W końcówce clutch steal i clutch punkty na howardzie. k**** marzę o drugim takim zawodniku, bo to jest skarb.

 

Następnie ławka+bogans. Również dorzucili swoje, jak miło patrzeć na brewera gdy robi po 3 dunki na mecz+ trafi jumper i gra swoje w obronie, miód dla oczu. Korver miał taki moment w meczu kiedy myślałem że będzie niesamowicie hot, tak nie było ale i tak te 2 trójki dały sygnał na odejście od przeciwnika.Nie ma takiej "jak w pysk strzelił" zagrywki na niego, ale chciałbym zauważyć że kyle ma wyjebany passing skill, świetnie potrafi dograć do booza, i to nie na zasadzie że dogra mu na post up, ale tak że ten musi zrobić tylko jeden myk i jest sam na sam z koszem. Watson jako rozgrywający ma naprawdę ciężkie zadanie bo jest mu ciężej kiedy gra z asikiem-tajem i ronnim, nie mam do niego pretensji gdyż może sobie pozwalać na niecelne rzuty, ale tylko wtedy gdy nadrobi to na przeciwnej stronie parkietu, i nadrabia, jak na razie. Bogans ostatnimi czasy poprawił się w rzucaniu, może to jest nie zauważalne ale wyrobił się już na 33%, watson na 37%. No i Asik, pokazał kryjąc howarda że jak dobrze pójdzie to będzie świetnym obrońcą. Ławka "dochodzi" i to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne zwyciestwo z druzyna z dobrym bilansem...szkoda tylko ze nie udaje sie zagrac całego sezonu optymalnym składem...Wtedy byłoby mozna powiedziec na co stac tych chłopaków...Dzis nawet Bogans mnie zaskoczył, ale i tak na ta pozycje potrzebujemy wzmocnienia...

 

Jesli chodzi o mnie to za solidną 2 oddałbym naparde duzo - szkoda Taia, ale jesli mamy wyciagnac kogosslidnego to napewno bedzie trzeba go poswiecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj może wylecieć na bardzo długo :?

Niewiem co ci zawodnicy mają ze stawami, żeby w takiej sytuacji nabawić się jakiejś poważniejszej kontuzji...

Gość stał na 2 nogach, nie opierał całego ciężaru na prawej nodze, do tego gra w tejpach i butach za kostke...Ja w zwykłych butach kostke podkręcałem tak że był kąt 90stopni i za 2 dni zapierniczałem dalej. 8) A waże 4 kg mniej tylko od Taja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls dalej szukaja kogos na 2 czy narazie to ucichlo? jest spora szansa na Mayo, wieksza w tej sytuacji niz jeszcze 2 tyg temu

Arthur (akurat dzis jak na zlosc sypnal 22 pkt) zalatalby dziure bo Gibsonie, ktorego Grizz wezma z pocalowaniem reki bo na 99% straca po sezonie jednego z pary Randolph-Gasol i tani Taj bedzie jak znalazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne są kolejny zwycięstwa...

Byczki są jedna z najlepiej zapowiadajacych sie druzyn na najbliższe lata...Bilans jest jaki jest - molt sie nie spodziewał, ze bedzie tak dobrze ( a w pełnym skłądzie zagralimy tylko kilka meczy )

 

Powoli zaczynają sie nas bać najlepsze drużyny - bilans jest wazny w kontekscie PO, poniewa u siebie przegrywamy naprawde rzadko. Mamy zespół prawie kompletny - solidny SG i nie boiomy sie nikogo

 

Podobnie jak Mycek nie chce słyszec o Melo w Wietrznym Miescie...POwoli robimy sie atrakcyjnym miejscem do grania i wygrywania, wiec napewno uda sie pozyskać jakiegoś solisbego Sg

 

Swoja gwiazde już mamy...

Mamy tez w koncu bardzo dobrego trenera, który zrobił naprawde wielka robotę ( bedzie jeszcze lepiej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls dalej szukaja kogos na 2 czy narazie to ucichlo? jest spora szansa na Mayo, wieksza w tej sytuacji niz jeszcze 2 tyg temu

Arthur (akurat dzis jak na zlosc sypnal 22 pkt) zalatalby dziure bo Gibsonie, ktorego Grizz wezma z pocalowaniem reki bo na 99% straca po sezonie jednego z pary Randolph-Gasol i tani Taj bedzie jak znalazl

Znaczy się nigdy nie było głośno 8)

 

Na razie szanse na sprowadzenie kogokolwiek do drużyny oceniam na nikłe.

Bogans w styczniu rzuca zza łuku na 44%, obecnie największym jego problemem jest obrona, ponieważ nie wyróżnia się w tym elemencie, a miał być dość solidną podporą.

 

Mayo bym się nie jarał bo nie wiem czy oddawanie zajebistego picka jest fajne, teraz to wydaje się łatwe bo bulls wygrywają i nie ma takiej "potrzeby" na sg ale mimo wszystko ten numerek charlotte jest szalenie fajny.

Oddanie Taja nie wiem czy wchodzi w grę. Jeśli patrzeć na to teoretycznie to tak, bo jak wróci noaha i będzie grać z boozerem to Ci dwaj panowie będą grać z pewnością po +35 minut na mecz, wtedy na ławce robi się ciasno, bo zostaje lekko +20 minut na taja, asika i kurta, no i trzeba jeszcze uwzględnić fakt że tom lubi sobie pograć dengiem na 4. Praktycznie zaś ktoś się zawsze posypie więc taki taj i jego obrona zawsze się przyda.

Po drugie to nie wiem czy memphis by poszli na tę wymianę, z tego co oglądałem i patrze w bs to arthur to fajny gracz, i nie koniecznie zapowiada się gorzej od taja. Za mayo zaś na 100% memphis wyciągnie więcej niż paczkę chrupek.

 

Tak jak wyżej, webster byłby przehujską opcją, lepszą od kogokolwiek. Jest niesamowicie niedoceniany i w minesocie przy sytuacji gdzie jest masa graczy na 2-3 martell po prostu się marnuje. Świetny obrońca, świetny. W ataku zdobędzie punkty na różnorakie sposoby, warto czasem zaglądnąć w pomeczowy bs minesoty i popatrzeć jak wypada Martell. Jeśli nas zarząd dostrzegł by go i pokusił się na niego nie oddając zbyt dużo, byłbym wniebowzięty.

 

Ale jak skończy się na Courtneyu Lee też będzie nieziemsko.

A jak nie uda się nikogo ściągnąć to w nadchodzącym drafcie jest MASA gości z świetnym rzutem, i to dostępnych najprawdopodobniej w II rd, gdzie mamy 2 numery+ ten pod koniec I rd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webster to super opcja tylko czy bulls maja cos co mogloby zainteresowac Minnesote? Taj jest im niepotrzeby, wiecej kart poza pickami byki nie maja

bardzo chcialbym zobaczyc go w parze z dengiem. do tego ma jeszcze niski kontrakt na 3 sezony a za ta cene taki sg w s5 to skarb. broni, nie potrzebuje pilki i rzuca dobrze zza luku

 

bardzo chcialbym zobaczyc bulls w finalach w tym roku, szanse sa niewielkie ale przy korzystnych ukladach w po istnieje taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls dalej szukaja kogos na 2 czy narazie to ucichlo? jest spora szansa na Mayo, wieksza w tej sytuacji niz jeszcze 2 tyg temu

Arthur (akurat dzis jak na zlosc sypnal 22 pkt) zalatalby dziure bo Gibsonie, ktorego Grizz wezma z pocalowaniem reki bo na 99% straca po sezonie jednego z pary Randolph-Gasol i tani Taj bedzie jak znalazl

Dawno nie słyszałem o jakiejś aktywności rynkowej Byków.

Gdyby Misie rzeczywiście chciały pozbyć się Mayo, za relatywnie niską cenę, to brałbym go z pocałowaniem w rękę. Czy kosztem Taja? Nie. On pasuje, po prostu. Jest waleczny, nie psuje chemistry. Do tego teraz ma Booza, od którego może się nauczyć jak być efektywnym w ataku. W ogóle, to Taj wygląda jak jego młodszy brat...

Z Mayo natomiast mogą być problemy. Gdy przychodził do ligi miałem nadzieje, że stanie się strzelcem kalibru nieco niższego, niż Brandon Roy. On tymczasem gdzieś się zagubił, stanął w miejscu, a wręcz cofnął się w rozwoju.

Te ostatnie afery w drużynie, zawieszenie za doping, na pewno nie działają na jego korzyść. Może działają na naszą...

 

Panowie i panie, apeluję!

Nie pieprzmy więcej o brakującym sg, wszyscy dobrze o tym wiemy, a tak naprawdę od 10 stron każdy dopisuje ''brakuje nam dwójki, z dwójką jesteśmy contenderem". To jest jakaś mantra ostatnio... Albo wpisy do pamiętnika w podstawówce.

''U góry róże, na dole fiołki.

Na wieczną pamiątkę

Jacuś."

 

''Dobry mecz, coś tam coś tam

Brakuję nam dwójki

Jacus23Jordan."

 

Wiecie o co mi chodzi? Wstrzymajmy się z tym aż oferta będzie na stole.

 

Wracając na ziemię...

Mamy 10-10 na wyjazdach. Przed nami podróż na zachód. Portland, Utah, Nowy Orlean. To będą ciężkie mecze, biorąc pod uwagę wrzody Derrica, pojedynki z Deronem, Chrisem mogą być rozczarowujące.

Byki czeka ciężki sprawdzian. Ostatnio siedzieli sobie w domku w UC, stąd poniekąd tak dobry bilans. Do tej pory na wyjazdach było średnio. Ronnie po meczu powiedział, że trzeba wygrywać także na boisku rywala, żeby być poważnie branym pod uwagę, Trudno się nie zgodzić.

 

Za dwa tygodnie będziemy wiedzieli, gdzie są Byki, gdzie tak naprawdę jest Rose w wyścigu po MVP.

A potem? Potem wroci Jaokim i znow nic nie bedziemy wiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie uda się nikogo ściągnąć to w nadchodzącym drafcie jest MASA gości z świetnym rzutem, i to dostępnych najprawdopodobniej w II rd, gdzie mamy 2 numery+ ten pod koniec I rd.

W drugiej rundzie mamy chyba tylko ten jeden pick od Phoenix lub Utah (wyższy z dwojga, tak że stawiam na Phoenix). Nasz 2011 pick natomiast poszedł z Salmonsem bodajże...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nasz poleciał do Milwaukee a mamy od PHX i Utah, które można by razem spakować i może przesunąć się w 2 rundzie tak do 35 miejsca a jak będzie za mało to mogą dorzucić pick 2 rundowy z przyszłych lat + 25-30 z 1 rundy , więc dwóch gości będzie do wzięcia na pewno sg i albo pg albo jakiś wysoki np :

 

Marshon Brooks , LaceDarius Dunn, Demetri McCamey , Raven Johnson i David Lighty to z małych

JaJuan Johnson, Rick Jackson i Keith Benson z wysokich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.