Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

ale przegiąłeś pizdę :lol:

skoro deng jest nieporadny pod koszem (65% fg at rim), to carmelo(52% fg at rim) w porównaniu z nim jaki jest?

pod koszem to oznacza atakowanym koszem a nie w pomalowanym! skoro k**** uważasz że Deng jest taki zajebisty a melo mu nie dorównuje to ciekawe dlaczego o melo się wszystkie kluby nba zabijają a o denga nie! i włodarze z chicago z pocałowaniem ręki by go odali za melo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koszem to oznacza atakowanym koszem a nie w pomalowanym!

to zdanie jest tak zajebiste że nie wiem o co w nim chodzi.

pod atakowanym koszem ale nie w pomalowanym hmm.

To chodzi o kosz na śmieci czy co?

 

Słuchaj, ja nie wątpię w "talenty" offensywne Carmelo Anthonego, ale on u nas się nie sprawdza kompletnie, bo broni fatalnie. A deng może nie jest wirtuozem, ale jest a) świetnym obrońcą B) świetną 3-4 opcją i super pasuje do drużyny, do BRONIĄCEJ drużyny, kapujesz? broniący zawodnik w broniącej drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kogo masz na oku z tych Fa

Na Richardsona raczej nie mamy co liczyć, Crawford też mało realny i zapewne jego na nowo w wietrznym mieście nie chcą za bardzo. Idealny byłby taki Anthony Parker, tylko jakby miał jeszcze z 10 latek mniej :mrgreen: - takie krótkoterminowe rozwiązania niezbyt mnie grzeją. Mamy jeszcze Shannona - w Lakers daje radę, ale trochę się boję, że na innym gruncie nie byłoby już tak kolorowo.

 

Mamy jeszcze dwie "2" w Denver i dwie w Nowym Orleanie - na obu kumpli Carmelo mam chyba alergię - JR to kolejny po Crawfordzie i Brownie teoretyczny powrót w bycze szeregi... - wg mnie mało możliwy, a Afflalo niby byłby idealny, bo chodzą słuchy, że ponoć broni. Problem jest taki dla mnie, że jest nierówny, jak kartoflisko i głupio się nazywa. :mrgreen:

 

Na koniec wspomniane już orleańskie dwójki: Belinelli i Thornton

 

Nie wiem jak bronią, co może być decydującym czynnikiem - ale jakoś mi się podobają i chyba cenowo powinni być przystępni.

 

Byłbym zapomniał - jest jeszcze kumpel Joakima z uniwerku Corey Brewer, ale jednego Brewera już mamy, a ten drugi niewiele się chyba od niego różni.

 

Benon zakładamy temat nba draft 2011 ?

Ja tam nie mam nic przeciwko, ale ludzie w tej kwestii będą mieli więcej do powiedzenia po All Star break, a najwięcej po March Madness zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koszem to oznacza atakowanym koszem a nie w pomalowanym!

to zdanie jest tak zajebiste że nie wiem o co w nim chodzi.

pod atakowanym koszem ale nie w pomalowanym hmm.

To chodzi o kosz na śmieci czy co?

 

Słuchaj, ja nie wątpię w "talenty" offensywne Carmelo Anthonego, ale on u nas się nie sprawdza kompletnie, bo broni fatalnie. A deng może nie jest wirtuozem, ale jest a) świetnym obrońcą B) świetną 3-4 opcją i super pasuje do drużyny, do BRONIĄCEJ drużyny, kapujesz? broniący zawodnik w broniącej drużynie.

A kto powiedział że z carmelo nie można takiego zrobić tym bardziej mając takiego trenera! a skoro Rose na dobrą sprawę i Carlos tylko zdobywają pkt bo nie mają wsparcia większego drużyny! widać to gołym okiem w meczach. przecierz sam deng meczu nie broni wiec nie wydaje mi się żeby zbytni defensywa na tym ucierpiała a tego biednego Rosa miał by wkonću kto odciążyć od zdobywania pkt i samotnej gry w końcówkach gdy jest wynik wyrównany bo deng się do tego nie nadaje! a tego tej drużynie bardziej brakuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a kiedy się wraca majk reed ?(ten z bucks jakby ktoś zapomniał) :mrgreen:

Jeśli chodzi o Afllalo to byłby perfekt, ale jest kompletnie nie do wyciągnięcia.

z tego co patrzę http://www.hoopsworld.com/Story.asp?story_id=18192 to:

marcus thorton jest (przynajmniej był w rookie season) świetny, ale podobno nie broni. Na początku sezonu nie dostawał regularnych minut, bo właśnie dawał dupy w obronie.

parker jest stary prawie jak thomas :shock: myślałem że ma około 32 lat a tu 36.

temat jr'a był już wałkowany 100 razy., nick young nigdzie się nie będzie wybierać, cj milesa nie puszczą.

Shane Battier też w sumie spoko bo świetna D i trójkę rzuci.

Nie mniej jednak dobrze by było gdyby do trade deadline przyszedł jakiś dobry allaround, w lato może być różnie, a fajnie byłoby się już teraz jakoś tam zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek od jakiegoś czasu piszesz o "Iguodala do Bulls". jak to ma wyglądać (Anrde zarabia 12,3 i ma 4-letni kontrakt), a kto w zamian żeby to pasowało finansowo ? (sam jestem przeciwnikiem przyjścia AI)

 

Carmelo w bykach, to dla mnie plotka bez pokrycia (przecież Chicago nie złożyło nawet żadnej oferty !) a patrząc na to, że musieli by oddać Denga+Taja+jeszcze coś, znając trenera TT = niemożliwe.

 

gra Bulls może czasami irytować (mnie osobiście momentami wkur... ich nieskuteczność i ogólnie brak strzelców) ale bronią naprawdę dobrze, no i 5 bilans w całej lidze !!! (pomimo kontuzji Noah, Boozer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek od jakiegoś czasu piszesz o "Iguodala do Bulls". jak to ma wyglądać (Anrde zarabia 12,3 i ma 4-letni kontrakt), a kto w zamian żeby to pasowało finansowo ? (sam jestem przeciwnikiem przyjścia AI)

no ale pisałem już przecież:

korver+asik lub taj+watson to jest 10 mln+ mamy w cap room około 2 to daje 12 mln. Więc to nie problem.

A kto powiedział że z carmelo nie można takiego zrobić tym bardziej mając takiego trenera! a skoro Rose na dobrą sprawę i Carlos tylko zdobywają pkt bo nie mają wsparcia większego drużyny! widać to gołym okiem w meczach. przecierz sam deng meczu nie broni wiec nie wydaje mi się żeby zbytni defensywa na tym ucierpiała a tego biednego Rosa miał by wkonću kto odciążyć od zdobywania pkt i samotnej gry w końcówkach gdy jest wynik wyrównany bo deng się do tego nie nadaje! a tego tej drużynie bardziej brakuje!!!

:facepalm:

jak to "zrobić" dobrego obrońcę? Z Boozera też "zrobimy" dobrego obrońcę? Przynajmniej dla mnie poprawienie obrony zależy w huj od psychiki danego gracza, bo obrona to są przede wszystkim chęci, np boozer nie ma chęci contestowania i skakania do bloku i mimo tego że tom się na niego drze, że go wypierdala na ławę, carlos dalej nie poprawia "notowań", z melem byłoby to samo, to jest świetnie usposobiony zawodnik offensywny dla takiej drużyny jak nix, dla nas to jest krok w tył. Naprawdę sądzisz że drużyna z melo jest lepsza niż z dengiem i tajem?

Widać że bazujesz tylko na boxscorach, i meczów raczej nie oglądasz, skoro uważasz że deng to taki pionek

 

Ile Bulls zagrali w tym sezonie meczów w pełnym składzie? Było 10? chyba nie.

Tak naprawdę nie wiadomo na co stać byków w pełnym składzie w ataku.

Ale jeśli mamy już patrzeć na te kilka meczy to sobie popatrz( ile zawodników zdobywa +10):

http://www.basketball-reference.com/box ... 10CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 30BOS.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 40CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 80CLE.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 60CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 00CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 10CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 30CHI.html

http://www.basketball-reference.com/box ... 50TOR.html

prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/reportcard/midseason/2011/bulls/

 

 

przyjemne oceny dostaliśmy na półmetku, tym bardziej, że w pełnym składzie zagraliśmy może z 5 razy, a w tym czasie Noah nawet do kontuzji nie chciał się przyznać. Pomimo braku naszego najlepszego defensywnego wyjadacza, to i tak jesteśmy w obronie najlepsi. Cieszy nieziemsko 8)

 

Ogólnie z bilansu jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się takich rezultatów, tym bardziej, że skład mamy bardzo młody i po gruntownej przebudowie w krótkim czasie. Oby na koniec sezonu nikt kontuzji nie doznał i byśmy weszli do PO na pełnej k... :twisted: a finał jest nasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finał jest nasz!

dmuch! dmuch! dmuch!

 

finał czego?

 

Jasne że można się jarać bo 30-15, najlepszy bilans od lat, 75% meczy nie w pełnym składzie, a mimo to świetny wynik. Ale to jest za wcześniej na mówienie o finale czegokolwiek. Przechodząc pierwszą rundę wykonamy swój plan. A dalej tak czy srak są boston, miami i magic. Z magic nam się gra fatalnie, a wydają się najbardziej lajtowym teamem z pośród czołówki. Boston wiadomo co gra w PO i lepiej by było na nich nie trafić. Miami w 7-mio meczowej serii, na wschodzie może przegrać tylko i wyłącznie z bostonem. Teoretycznie najlepiej byłoby trafić w (ewnetualnej) 2 rundzie na magic właśnie, ale zakładając że ktoś z dwójki miami-boston wygra regular season na wschodzie to na spotkanie z magic bym nie liczył.

 

Personalnie jesteśmy o jednego dobrze ogarniętego rzucającego obrońce od walki "o coś więcej".

A o jednego andre iguodale o walki o najwyższe cele.

 

Nie pisze tego po to by wprowadzić zniechęcenie i zwątpienie.

Po prostu patrzmy realnie na pewne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Iguodalę Bulls mogą pocisnąć nawet Miami. Bo z Iggym Bulls zajebiście się z Heat 'meczapują'. Nie wiem, czy nie najlepiej w lidze... Tylko nie wiem, jak mielibyście tego Iguodalę dostać, macie słabe assets, nie macie spadających kontraktów. Wydaje mi się, że 76ers będą mogli liczyć na lepsze oferty niż roles Gibson i roles Korver plus daleki 1rd pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Iguodalę Bulls mogą pocisnąć nawet Miami. Bo z Iggym Bulls zajebiście się z Heat 'meczapują'. Nie wiem, czy nie najlepiej w lidze... Tylko nie wiem, jak mielibyście tego Iguodalę dostać, macie słabe assets, nie macie spadających kontraktów. Wydaje mi się, że 76ers będą mogli liczyć na lepsze oferty niż roles Gibson i roles Korver plus daleki 1rd pick.

No tak, to jest tylko moje pobożne życzenie, nawet nie było żadnej wzmianki na ten temat.

Jedyną 'nadzieją' na powalczenie o iggego jest to że on ponoć chce grać w drużynie która powalczy, bulls z nim są taką drużyną. Poza tym jest z chicago i może powiedzieć there is no place like home :D .

Taj i korver i watson to mało, ale patrząc na to że phila ma potencjalnego lidera (turner)+ młody skład, mogą chcieć po prostu uzupełnić roster. Poza tym wyczyszczą salary i co potem? Teraz w lidze będzie tendencja do "łączenia sił" miami, za chwilę nix, może howard z deronem gdzieś się ugadają, kto wie, philadelphia nie jest miejscem które mogło by przyciągnąć jakąś gwiazdkę. Oczywiście oferta np dallas, butler i bebua i iggy idzie do texasu, ale może udałoby się nam wyciągnąć go jakimś cudem, to jest moje małe "marzenie" :wink:

 

Oczywiście realnie na to patrząc, webster, lee, battier, afflalo, to już byłoby niebo, ale nawet ich będzie piekielnie trudno wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Tomowi odpowiada, bo uwielbia, wszechstronnych, dobrze broniących graczy (deng) a iggy byłby perfekt. W ogóle strata połowy ławki nie była by tragiczna w skutkach. Każdy z s5 grałby po +35 m/mecz czyli resztę minut na obwodzie zgarnęliby brewer i bogans a pod koszem asik i kurt, no chyba że zdarzyłaby się kontuzja co jest bardzo prawdopodobne. Tak jak pisałem wyżej, philadelphi może się to opłacać, bo oni muszą poprostu uzupełnić skład, na gwiazdę nie mają co liczyć, spadający kontrakt tak naprawdę nic im nie daje, a i wartość andre jest nie najwyższa.

 

Podobno, ktoś słyszał że tom najchętniej widziałby w swojej polityce courtneya lee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.