Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, P_M napisał:

dokładnie, 95 tys dolców to jakaś straszna bieda :D :D

Drogi jest nie przeczę ale czy luksusowy? Dla mnie poprostu ten termin zarezerwowany jest dla marek typu: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Pagani, Koenigzeeg itp. a nie Dodge'a I napisałem to jako w sumie miłośnik muscle carów.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vero1897 napisał:

Drogi jest nie przeczę ale czy luksusowy? Dla mnie poprostu ten termin zarezerwowany jest dla marek typu: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Pagani, Koenigzeeg itp. a nie Dodge'a I napisałem to jako w sumie miłośnik muscle carów.

Odwrotnie mnie zrozumiałes :) zgadzam się, że 95 tys dolców to bieda i kompletnie niezasłużenie nazywaja to supercarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vero1897 napisał:

A to sorry. Oglądam dzisiejsze popisy Randla także wiesz... Chyba go ostatnio tutaj za bardzo przechwaliliście.😅

Julius Randle wśród superstarów jest jak ten dodge wśród supercars, dobra analogia Ci wyszła ! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vero1897 napisał:

Drogi jest nie przeczę ale czy luksusowy? Dla mnie poprostu ten termin zarezerwowany jest dla marek typu: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Pagani, Koenigzeeg itp. a nie Dodge'a I napisałem to jako w sumie miłośnik muscle carów.

Porshe czyli marka ostatnio znana z tego ze sprzedaje teraz swoje flagowe nowe samochody za ~$60k lol. Taki sam klops jak ci co mysla ze audi to luksusowa marka hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagowy to 911. 
Ale trzeba żyć z zyskiem stad poszli w ilość dając edycja 718 ( dla lekarzy singli) Macan ( dla 40 latków co chcą pokazać ze lepiej zarabiają. )a i tak jeździ to dużo lepiej niż konkurencja w tym przedziale cenowym. Chcesz mieć? Kup 911

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał:

Porshe czyli marka ostatnio znana z tego ze sprzedaje teraz swoje flagowe nowe samochody za ~$60k lol. Taki sam klops jak ci co mysla ze audi to luksusowa marka hehe

918. Do tego cała masa różnych a zarazem identycznych 911, z których coś tam by pewnie wybrał, wcześniej jakaś Carrera GT, ogólnie na przestrzeni lat coś by się znalazło ale, że nie jestem za bardzo fanem garbusów to sobie odpuszczę. Jak chciałeś śmieszkować to mogłeś wrzucić Ursusa albo jakiś traktor Lamborghini miało by to tyle samo sensu. Jasne, że nie chodziło o całą markę a określone modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, memento1984 napisał:

Porshe czyli marka ostatnio znana z tego ze sprzedaje teraz swoje flagowe nowe samochody za ~$60k lol. Taki sam klops jak ci co mysla ze audi to luksusowa marka hehe

Mercedes też nie jest dla Ciebie luksusowy? 

13 minut temu, ignazz napisał:

918 ( dla lekarzy singli)

Ja rozumiem, że lekarze zarabiają trochę powyżej średniej i kojarzę akcję pokaż lekarzu co masz w garażu, ale chyba przeceniasz srodze, że jeździmy autami za 4 mln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RappaR napisał:

Mercedes też nie jest dla Ciebie luksusowy? 

Ja rozumiem, że lekarze zarabiają trochę powyżej średniej i kojarzę akcję pokaż lekarzu co masz w garażu, ale chyba przeceniasz srodze, że jeździmy autami za 4 mln. 

Luksusowe to chyba takie auta co sie zaczynaja od ~1mln na polskie zlote. To taki przedzial ze cena jest juz kompletnie oderwana od jakosci samochodu. Ponizej to “luksus” dla upper middle class. W Polsce to markowe jeansy moga byc wsadzone w kategorie  “luksus”.

mercedes to zaden head turner, chyba ze ten glupi dla lesniczych bo to juz typowy statement, szybki paskudnik powyzej $200k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, memento1984 napisał:

Luksusowe to chyba takie auta co sie zaczynaja od ~1mln na polskie zlote. To taki przedzial ze cena jest juz kompletnie oderwana od jakosci samochodu. Ponizej to “luksus” dla upper middle class. W Polsce to markowe jeansy moga byc wsadzone w kategorie  “luksus”.

mercedes to zaden head turner, chyba ze ten glupi dla lesniczych bo to juz typowy statement, szybki paskudnik powyzej $200k?

No i kupa Mercedesów i Porsche zaczyna się od mln złotych i więcej. Dobre Mercedesy chodzą po kilka milionów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał:

No i kupa Mercedesów i Porsche zaczyna się od mln złotych i więcej. Dobre Mercedesy chodzą po kilka milionów 

luksusowe marki to takie gdzie najtanszy samochod to ten od "banki", samochod "pewniak" a nie rozkmina na "plakietki"!

wiekszosc mercedesow ponizej $70k dwa najdrozsze to ~$130k -> klasa srednia, wyzsza, czytaj byle lekarz/prawnik na leasingu/kredyt 5-letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

To zależy jak na to spojrzeć, myślę że narracja o niewydolności banków i ich niska użyteczność,a  przy okazji incepcja CBDC czyli najpierw propaganda, a później implementacja techniczna to z punktu widzenia szarych obywateli lipa, natomiast dla rządów idealny scenariusz :)

Pewnie za chwilę zobaczymy jakieś "sprzeciwy społeczne", że jak to tak, że z podatków dotowane są banki, które żerują na tym, że obywatele przez całe życie spłacają więcej niż pożyczają i tego typu kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.