Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Nie z tym mam problem 

Nie mam w sumie żadnego 

 

Napisałem że wydaje mi się że ty masz coś do kobiet bo na każdym kroku starasz się im dojebać "w imię równouprawnienia"

W jaki sposób mógłbym dojebać kobietom za pomocą pokazania nierównego podejścia na Twitchu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

W jaki sposób mógłbym dojebać kobietom za pomocą pokazania nierównego podejścia na Twitchu? 

Twitch został założony przez Justina Kana i Emmetta Sheara, następnie wykupiony w 2014r. przez Amazon, którego założycielem i właścicielem jest Jeff Bezos, a dyrektorem Andy Jassy. Wszystkie te osoby są płci męskiej. Więc, kto wg ciebie stoi za nierównym podejściem do kobiet i mężczyzn na Twitchu? Jakieś lobby feministyczne? Może lesbijskie?

btw, dlaczego w 100 najbogatszych ludzi na świecie jest tylko 14 kobiet? Uwarunkowania antropologiczne? Czy może społeczno-kulturowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

 Szkoda że fejk ale przydałoby się usystematyzować te gre wstępna bo wydatki na kino i kolacje to jak psu w dupe 

No jak pod to podłączysz pyszne pl czy inny buycoffie to wyjdzie na to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

W mysl zasady "najwiekszym wrogiem kobiety jest druga kobieta" pieknie obserwuje sie reakcje Polek na Ukrainki, ktore odbierają im chlopow.

No ktoś tu już wrzucał kiedyś jakieś dane że ta najbardziej 'otwarta' i 'liberalna' grupa społeczna (czyli laski w wieku ~18 - ~25 lat) była super światowa kiedy trzeba było przyjąć Mohammeda i Mugabe, ale kiedy nagle trzeba przyjąć Nataszę to już jest najbardziej ksenofobiczna 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lorak napisał(a):

trudno powiedzieć, bo nie rozumiem pojęcia seksizmu. to wrzuciłem, bo mi się po prostu skojarzyło z istotnym dla cb tematem.

Seksizm - dyskryminacja człowieka na podstawie jego płci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.