Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, julekstep napisał(a):

Ale co ja mam komentowac skoro juz napisalem ze jestem zatwardzialym seksista, ktory jak najbardziej uwaza ze oczywiste roznice plciowe powinny byc uwzgledniane w prawodastwie a pomysly Rappara to schiza (ale przynajmniej z zachowana konsekwencja logiczna) :P

Aż dziw bierze, że Rappar nie wskazał faktu, że nie może urodzić dziecka jako oznakę dyskryminacji mężczyzn. Chyba, ze mi umknęło bo z obawy o zdrowie psychiczne czytam po łepkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

Ale co ja mam komentowac skoro juz napisalem ze jestem zatwardzialym seksista, ktory jak najbardziej uwaza ze oczywiste roznice plciowe powinny byc uwzgledniane w prawodastwie a pomysly Rappara to schiza (ale przynajmniej z zachowana konsekwencja logiczna) :P

Przecież po wprowadzeniu tego pomysłu, to dalej ludzie z macicami będą rodzić i mniej zarabiać. 

Znieśmy rasy, to nie będzie rasizmu! Bzdura w czystej postaci. To dążenie do utopijnej równości to tylko powód, by zacząć wymieniać kolejne płaszczyzny, w których mężczyźni są dyskryminowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Znieśmy rasy, to nie będzie rasizmu! 

Przecież już dawno zniesiono rasy. 

https://scienceandsociety.duke.edu/does-race-exist/

7 minut temu, jack napisał(a):

Aż dziw bierze, że Rappar nie wskazał faktu, że nie może urodzić dziecka jako oznakę dyskryminacji mężczyzn. Chyba, ze mi umknęło bo z obawy o zdrowie psychiczne czytam po łepkach. 

Mężczyzna jak najbardziej może urodzić dziecko Pregnant Man Emoji: A Game-Changer for Inclusivity - Today's Parent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ile dzieci planujesz urodzić? :)

Aktualnie nie planuję. Widząc jaki wymiar przybiera edukacja w Polsce, nie chcę mieć dzieci w ten sposób uczonych, więc zależnie od wyjazdu i celu emigracyjnego będzie oceniane czy i ile będę miał dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Aktualnie nie planuję. Widząc jaki wymiar przybiera edukacja w Polsce, nie chcę mieć dzieci w ten sposób uczonych, więc zależnie od wyjazdu i celu emigracyjnego będzie oceniane czy i ile będę miał dzieci

Ale raczej sam planujesz rodzić, czy jednak partnerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Pisałeś o planowaniu posiadania i ilości dzieci, a nie czy sam chcesz rodzić.

Na trzeźwo ciężko to czytać, więc się nie dziw.

Nie mam planów, to nie wiem.

 

3 minuty temu, LAF napisał(a):

A gdzie emigrujesz ? Do Kolumbii ?

Zobaczy jak się ułożą plany i jak mi pewne kwestie wyjdą. Na razie najbliższe 5-10 lat niestety wskazują dalej na Polskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ja manipuję? Przecież nie ja ją stworzyłem

 

A o ucieczki w przeważającej mierze byli skazywani niewolnicy.
Zrównanie płci i koniec dyskryminacji by sprawił, że liczba gwałtów by się wyrównała. Podobnie jak zarobki, liczba mordowanych systemowo w wypadkach w pracy(10 razy więcej mężczyzn) czy ofiar samobójstwa.

 

Ale dlaczego twierdzisz, że liczba gwałtów by się wyrównała,? To twoje tradycyjne nie poparte niczym stwierdzenie. Na razie nie znalazłeś żadnego przykładu na swoją poprzednią tezę I wyskakujesz z kolejną.

No i oczywiście liczba morderstw nie wiem ile razy więcej popełniają mężczyźni też by się wyrównała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Ale dlaczego twierdzisz, że liczba gwałtów by się wyrównała,? To twoje tradycyjne nie poparte niczym stwierdzenie. Na razie nie znalazłeś żadnego przykładu na swoją poprzednią tezę I wyskakujesz z kolejną.

No i oczywiście liczba morderstw nie wiem ile razy więcej popełniają mężczyźni też by się wyrównała? 

Znalazłem, to że ich nie akceptujesz to nie moja wina.

Oczywiście, osobiście uważam, że tak jak w przypadku "ras" nie różnice biologiczne decydują o liczbie morderstw, a kulturowa i systemowa dyskryminacja.

Nie jestem rasistą i nie jestem seksistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał(a):

Znalazłem, to że ich nie akceptujesz to nie moja wina.

Oczywiście, osobiście uważam, że tak jak w przypadku "ras" nie różnice biologiczne decydują o liczbie morderstw, a kulturowa i systemowa dyskryminacja.

Nie jestem rasistą i nie jestem seksistą. 

Twoja teza brzmiała, że ofiary gwałtów płacą alimenty.  Twoje argumenty jakiś JEDEN artykuł gdzie nawet nie ma jeszcze dziecka. A żadnych oficjalnych danych nie podałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Twoja teza brzmiała, że ofiary gwałtów płacą alimenty.  Twoje argumenty jakiś JEDEN artykuł gdzie nawet nie ma jeszcze dziecka. A żadnych oficjalnych danych nie podałeś.

 

Moja teza jest taka, że ofiary gwałtów w polskim prawie są zmuszone do płacenia alimentów.

Ty nie podałeś nigdy żadnych oficjalnych danych. Na przykład na to, że równouprawnienie jest szkodliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.